• Maki17
    174
    Ne hvala, znam ga od mlađih kategorija i užasno prepotentan i umišljen. A i igrački nije za Dinamo
  • NORTE
    9.3k
    Rijeku pere euforija, iako nisam siguran da su trenutno igrački jači nego prije par mjeseci...
  • Nino Bule
    11.6k

    Ako uspoređujes s prije par mjeseci tu je to negdje, ako uspoređujes s prije par tjedana kad su im svi prognozirali katastrofu, raspad, da ce ostat bez cetvrtog mjesta, itd. onda imaju razloga za euforiju. Ja iskreno nisam mislio da ce moci nadomjestit 5 prvotimaca, pogotovo ovako rano, za prakticki nikakve novce, a ako je vjerovat novinarskim spekulacijama navodno se planiraju pojacat sa jos 4 igraca.
  • NORTE
    9.3k

    Bilo bi lijepo kad bi se Rijeka iole vratila na trag pritiska dinamu, ali da su u minuloj sezoni sjebali puno - jesu, od gubitka finala kupa do "klečanja"...
  • BBB Sibenik
    4k
    Ako ubodu još dobru devetku u vidu dosadašnjih pojačanja nema razloga da ne budu jako dobri. Jedino nez ovaj dvojac na klupi jel dovoljno kvalitetan. Sa ovim Tadićem ako se ne varam, HD je igra jako dobro pred kraj.
  • blackbully
    4.4k


    Špekuliraju u Novom listu o Hrgoti iz Furtha. Ispali su iz Bundeslige.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ako me dobro pamćenje sluzi, nekoć smo mi bili zainteresirani za Branimira Hrgotu. Trenutno vridi 2m po transfermarketu, ima 29g. Zanimljivo jako, jebeno oni to češljaju po tržištu
  • Carrasco
    4.1k
    To je realno kao i dolazak Roga.
  • Captain America
    14k
    Ne znam za vas, al igrački mi Rijeka s Hrgotom djeluje daleko ozbiljnije od Osijeka. Sad je na Tadiću i Faustu da to ukomponiraju.
  • Eduardo
    17.6k
    "sjebali" je malo teška riječ. Dobar dio sezone igrali su odlično, možda i iznad očekivanja da bi na kraju pokleknuli. Ali završiti iza Hajduka i od istog izgubiti finale kupa na gostujućem terenu nije nešto što im se može zamjeriti. Ipak je Hajduk bio igrački jači i sa nešto širim rosterom, a i ne može vječno trajati ta njihova dominacija nad tovarima, ipak Rijeka nije Dinamo.


    Vrlo moguće. I Drmić je s 29 došao kod njih, 30 puni za mjesec dana. Gavran je bio nešto mlađi kad je stigao. Uglavnom, rade oni top posao s tim napadačima kojima recimo reaktiviraju karijere.
  • Carrasco
    4.1k
    Trenutno je u najboljim igračkim godina, ove sezone zabio 9 i asistirao 5 golova u Bundesligi. Ima još dvije godine ugovora. Na koju foru će on doći u Rijeku? Uozbiljite se.
  • Eduardo
    17.6k
    Novi dres Osijeka?
  • maddaddam
    2.9k
    0001952_majica-kr-crvena-dubrovnik-macron.jpeg

    Povratak korijenima.
  • Captain America
    14k
    Još samo zvezda umjesto šahovnice fali :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.