• vjeko1701
    5.9k
    Srećom pa se njihov trener malo zaletio početkom polusezone pa su im se dogodili rezultati koji jesu jer bi sada možda bili i u minusu.
  • xyz
    840


    Ne znam sam što bi sutra bilo dobro. Da ne pobijedimo i petu utakmicu u nizu pa se senilnog starca makne ili da pobijedimo pa da se to prolongira dok ne ispadnemo u kupu jer na Šubićevcu ne može nitko pobijediti po riječima dotičnog.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zanimljivo je da su nadoknade kada gube ili ne vode 7, 8 ili 9 minuta, a kada vode uvijek 3. Kako to kako to?
  • Praskaton
    1.8k
    nista osim pobjede,prvenstvo se ne smije zakomplicirat vise nego sto je..

    Brko mora ic,sad il na kraju sezone.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Kad se sjetim da su me donedavno ovdje uvjeravali da je prvenstvo gotovo.

    Od kad je Ljubicic ponistio penal otad je sve krenulo nizbrdo,u prvenstvu gdje ti najvecem konkurentu sviraju sve i svašta da ti bude blizu cijelu sezonu,ti se ideš junačit...
  • San Lorenzo
    11k
    Mi smo prije samo tjedan dana bili na 12+3, sad smo se strmopizdili na +6...sutra opet očekujem mučenje jer Čačić je dovoljno puta pokazao da kad mu krene nizbrdo, onda mu baš krene nizbrdo i nezna to zaustaviti.
  • Captain America
    13.3k
    Taj penal bi VAR poništio tako da nema potrebe išta zamjerat Ljubi.

    Ovi dolje igraju za k i nema se smisla uznemiravat zbog njih. Dali slučajan gol momčadi još goroj od Osijeka drugi dio sezone.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ma dobit ćemo sutra, kaj se tresete
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Penal bi svakako bio ponisten tako da...

    Po meni je najveci problem to sto su nam ostala odigrati 3 derbija + Istra u gostima nakon sutrasnje utakmice. Na "malima" ne smijemo gubiti bodove nikako, a te 4 utakmice su vjerojatno kljuc svega. Sa 6 bodova smo sigurni, sve manje od toga je drzi ne daj.
  • San Lorenzo
    11k
    Problem je što mi trenutno izgledamo kao da ni slučajno nemožemo nikoga dobit...gruni loptu na Petkovića i nek on nešto izmisli...nakon 10 minuta toga mi dođe da se nokautiram udarcem staklene boce o glavu.
  • xyz
    840


    I meni je to baš prošlo kroz glavu... Ovdje je većina hvalila taj potez, a meni je to bilo baš klošarski.

    Gledao sam neki film gdje je policija tražila oružje kojim je počinjeno ubojstvo. I tada je ubojica koji je bio kriv, ali mu nisu mogli dokazati rekao: ''Na meni je da krijem, a na njima da traže.'' Tako i to, a ne kurčit se. Imaju VAR i sve pa neka gledaju, ai eto.

    Sutra ne očekujem pobjedu jer igramo za k...c i igrači su izdušili jer stalno igra istih 12-13.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Gledao sam neki film gdje je policija tražila oružje kojim je počinjeno ubojstvo. I tada je ubojica koji je bio kriv, ali mu nisu mogli dokazati rekao: ''Na meni je da krijem, a na njima da traže.'' Tako i to, a ne kurčit se.xyz

    Ahahhahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahahahhahahahahaahahahahahaha
  • Jurki
    8.4k
    Umjesto da smo pored ove i ovakve konkurencije na +20 mi smo na plus 6.
    Kolko smo bodova prosuli ovo proljece.. strava i uzas.
    Cacicu daj se makni
  • Nino Bule
    11.3k
    Teska sizofrenija, ne igra se dobro sutra je popravni, kiksa li brko ide novi trener, pobjedimo li idemo na +9, ja sam rasterecen sto se tice sutra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.