• Zagi
    5.1k
    Vratit ga na ljeto. Ne sada ofc.
  • Nino Bule
    11.5k
    Smjesne su mi te ocjene kao kule je bolji od drmica jer ima 7 golova u hnl-u, kako je drmic izgledao u rijeci prije nego je dosao u dinamu, kako bi izgledao u lokomotivi da ga se ceka 20 utakmica ? Ja mislim da bi imao malo vise od 7 golova. Da je drmic trenutno na terenu katastrofalan stoji, ali blize smo tome da drmic proigra kao u rijeci nego da kulenovic bude bolja opcija od njega.
  • Captain America
    14k
    Kulenović je naša verzija Marina Ljubičića, sigurno dobar napadač, ali jednostavno mu je pretežak dres voljenog kluba. Nema onaj alpha mentality za uspit na ovoj razini kao što su imali Oršić ili Mišić koji su Dinamovci od malih nogu, ali im to nije stvaralo nepotreban pritisak već samo dodatan motiv.
  • Fanboy
    2.2k
    Neki igrači brže sazrijevaju, neki kasnije. Mišić i Oršić su postali igrači tek u zrelim godinama. Kulenović je još mlad i tamo sa 27 i 28 godina sigurno može postati još bolji napadač, a i sad kakav god da je pripada u gornju klasu HNL-a.
  • Zagi
    5.1k
    Smiješno je imputirat nekom da ocjenjuje igrača samo po goloj statistici.
  • Zagi
    5.1k
    Čavlina puno napredovao u zadnjih 6 mj.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ne imputiram da ga se ocjenjuje samo po gol statistici, kule je izvrstan target man i osvojit ce puno dugo lopti, zadrzat, odlozit, zato mu i pase igra u manjim klubovima a u dinamu je truba jer on jedan na jedan mene ne moze proci a kamoli hnl obrambenog, jednostavno limitiran igrac koji ima neke vrlo dobre odlike koje u pravom kontekstu ga cine korisnim igracem, za nas je izvrstan kao treca opcija ali pitanje je bi li on na to u ovim godinama pristao.
  • Captain America
    14k
    MišićFanboy

    Mišić je s 22 godine uz Andrijaševića bio ključni vezni igrač šampionske Rijeke, a s 23 je potpisao za Sporting. Nisu baš zrele godine samo zato što nije bio na radaru kako naših medija tako i navijača.
  • Nino Bule
    11.5k
    Misic je inace u paoku bio u momcadi grcke lige, napravio je on ozbiljnu karijeru prije dinama
  • SAS1987
    13.5k
    Bio je odabran u top 11 PAOKa 2010 do 2020:

    Navijači su me baš iznenadili, velika je to čast. U Solunu sam tek godinu i četiri mjeseca, a izabran sam među 11 najboljih igrača od 2010. do 2020. godine.
  • deda
    28k
    Loksa razbucala Šibenčane.
  • Praskaton
    1.8k
    Odlicno drugo pol. Rijeka-Gorica,pregrst prilika..Vukčević uspio promasit nemoguce,Labrovic izvadio dvije tri lopte vrhunski.
    I sve to pred 4500ljudi sto je za svaku pohvalu.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Da, jako zivo jer Rijeka nije bila u stanju ubit utakmicu. Frigan pokazao malo i driblinga, sve vise mi se svida. Jankovic i dalje nista posebno, a upravo se i Juric iskazao promasajem.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Marin zabio za Rijeku
  • Praskaton
    1.8k
    Da nevjerovatno kakvi promasaji,moglo bi se ovo osvetit Rijeci da ga prime u zadnjim minutama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.