• thadd
    108
    Lijepo bi bilo ugasiti im san o tituli na punom i nabrijanom Poljudu, makar 0-1 samo da pobjedimo ali da očekujem nekakvo ubijanje ili pretjeranu ljepotu u igri - nisam zbog činjenice da je u pitanju derbi s velikim ulogom a i zbog trenutnih predstava na terenu i jednih i drugih.
  • kinfa95
    488
    igramo doma
  • thadd
    108
    Hmm, zabrijao sam onda, događa se ali mišljenje ostaje isto osim što bi bilo lijepo ugasiti im san o tituli na Maksimiru. :cool:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ovo što suci rade u HNL-u uz VAR, iz kola u kolo, je više nego smiješno.
    liga je jadna, stadionska infrastruktura je jadna, tereni su jadni, ni kvaliteta nije nešto posebno...al suci su posebna priča, nekoliko razina jada iznad. meni je nejasno kako oni mogu gledati neke snimke i opet ostajati kod iste, pogrešne odluke.

    možemo krenuti od odluke bebeka u korist dinama, smiješno, čovjek gleda, vidi da nema nikakvog intenziteta i opet sudi.

    jučer hajduku priznaju gol, iako se sa najprimitivnijom tehnikom može zaključiti da tu gola nema, napraviš 5 printscreenova, odvrtiš ih jedan za drugim i evidentno je da se lopta najbliže prelasku gol-linije nalazi kada udara u tlo i vidi se da se tu poprilično drži linije...i oni priznaju gol. na kraju se dogodi da lopta evidentno prelazi gol liniju i ne priznaju taj gol, odnosno - sviraju kraj utakmice :rofl:
  • vjeko1701
    5.9k
    Lijepo Kule...
  • deda
    28k
    Trpaju Lokosi
  • thadd
    108
    Stojković opasan :)
  • Nino Bule
    11.5k
    Kad vidim stojkovica kako je opasan suze ronim sto nismo uspjeli u 4 kola dat malom rukavini dva puta po 20 min da vidimo kako ce plivat u hnl-u
  • thadd
    108
    Ja sam pisao prije Istre sada da se nadam da će mu dati 15-20 minuta ali ništa, imali smo idealne protivnike sada na početku druge polusezone da dobije prve minute. Dobiti će ih vjerojatno kada se netko povrijedi od krilnih kojih ni nemamo puno, tako da očekujemo ga uskoro na terenu.
  • Raul
    109
    Loksa dobra u prvom poluvremenu, Šibenik prema naprijed nije ništa pokazao
  • Zagi
    5.1k
    Loksa sve 4 tekme nakon pauze jako, jako dobra. Čabraja radi odličan posao.
    Još im se vračaju Kačavenda i Vasilj.
    Da nisu prodali Čokaja , mislim da bi bez problema završili u europi.
  • Zagi
    5.1k
    I da, vratiti Kuleta.
    Već sad je bolji od Drmića, a isto je godište kao i Špikić
    Tek 23 godine , a otpisali smo ga već 5 puta...
  • Nino Bule
    11.5k
    Vratit ga pa da opet grije klupu, samo nek on igra, napreduje i odrzava formu, puno nam je korisniji takav nego da 3 mjeseca provede na klupi pa kad kao dobije neku priliku od dvije utakmice zaredom izgleda ko drvo od kojeg se odbija lopta zbog manjka utakmica.
  • Zagi
    5.1k
    Prodat Drmića i Emrelia, Kule 2. napadač. Bit će dovoljno utakmica na ljeto.
  • Shane
    165
    Slažem se Zagi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.