• Eduardo
    17.3k
    Koliko dugo ćemo slušati o ovom prekršaju, koji je bio bez dvojbe!? Ali nakon toga se igrala cijela puna minuta u kojoj je između ostalog Šibenik uzeo loptu i krenuo u napad.

    giphy.gif
  • deda
    27.7k
    Boli me kita Dudu, boli me kita :lol:
  • blue heart 72
    1.3k
    Strašno emocionalan dan. Jučer cijeli dan u iščekivanju tekme. Prije glavnog čina se odgledala tekma 2.ŽNL, a nakon toga u klupskim prostorijama uz navijačku atmosferu i kak to već ide i uz nekoliko sanduka se odgledala tekma Dinama. Konačno malo došao sebi i mogu reći da sam ponosan kaj sam dio plave obitelji. Definitivno jedna od najdražih titula, a bilo ih je hvala Bogu. Sada polako gledati unaprijed i slagati kockice za novu sezonu. Čestitke svim igračima, navijačima, a pogotovo BBB. Oni su bili fenomenalni cijelu sezonu i možda čak iznijeli najveći teret.
  • De Oliveira
    902
    Titule 02/03 i 05/06 su bile izvrsne, ali ovo je brutalno. Strasna sinergija igraca i navijaca. Mislim da smo bili "zeljni" jedni drugih i ovo je kulminacija izgradnje tih odnosa u zadnje cetiri godine. Nadam se da ce klub organizirati brutalnu proslavu koju necemo zaboraviti i pokazati tko je najveci i najvoljeniji hrvatski klub.
  • reziser
    6.2k
    Koliko dugo ćemo slušati o ovom prekršaju, koji je bio bez dvojbe!Eduardo

    ja ne slusam, jer me uopce ne zanimaju njihovi komentari, eheheh, njihovi ljubomorni i bolesni komentari nisu ni za čitanje...

    samo gledam slike slavlja, videa, i zalim sto nisam bio u mogucnosti biti prisutan :((
  • NORTE
    9k
    nakon toga se igrala cijela puna minuta u kojoj je između ostalog Šibenik uzeo loptu i krenuo u napad.Eduardo
    Upravo tako. Nitko od dinamovaca ne kaže da prekršaj nije bio. Kao što nitko previše ne spominje oprošten crveni Šibeniku na kraju 1.poluvremena.
  • M77
    445
    Moze neko objasnit kaj je bilo na zapadu kad je bilo neko sranje svi su krenuli prema vrhu tribine...?
  • Salva
    2.3k
    Neki tovar je navodno provocirao, derao se neke gluposti. Tako sam barem cuo od ljudi s domace tribine.
  • dzg717
    937
    Danas ujutro oko 7:20 idem na posao a na Laganini FM deru Pipsi i dinamo ja volim, za srecu je potrebno malo.
  • Jurki
    8.5k
    Danas je ponedeljak, radni dan pri kraju.. rekel bi inace usran dan ali bil je gušt probuditi se ujutro sa spoznajom da je jos jedna "kanta" pospremljena u vitrine. Čestitke svima nama na jos jednoj tituli. Borme su nam vadili živce s losim utakmicama cijele sezone.. ali jebeš dojam kad je kanta di treba biti.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Nemam šta posebno dodat, prekrasne slike i video od jučer iz Šibenika i sa stadiona. Imam neka videa koja će mi ostat za uspomenu do kraja života. Gledam danas sve u miru i smijem se kako je ekipa slavila sa igračima. Ovo vam govorim ka rođeni Šibenčanin iz centra grada, ne netko iz zaseoka pokraj pa se predstavlja u ime nas. Fala svim Dinamovim navijačima, šta ste jučer došli u Krešimirov grad i napravili atmosferu o kojoj svi pričaju, prokazali i dokazali koliko Šibenik i Šibenčani simapatiziraju Dinamo i Zagreb. Jučer a i tko zna po koji put već, oni koji mrze i lažu o nama Šibenčanima i pričaju price svoje začepili smo im usta. Pojedinci iz organa “sigurnost i povjerenje” ono sta su napravili ispod istočne tribine nakon utakmice nek se srame al o tom neću sad. Vidimo se na Maksimiru. Samo DINAMO ZAGREB!
  • Fićo1986
    972
    Ne smijem ni pričat kako mi je bilo na tekmi jer ce netko mislit da sam gay koliko sam izgrlio i poljubio naših dečki.... ovakvu sinergiju ne pamtim... ti si ljubav koja vječno gori!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.