• Fanboy
    2.2k


    Slažem se u potpunosti...Ispada da Hajduk, Osijek i ostatak HNL-a imaju rostere. Još jedna stvar je da ove godine Dinamo ne igra europsko proljeće, a imamo ovakve rezultate. Jedno je igrati europske utakmice koje te potroše 90%, pa HNL odrađuješ sa mješanim timom.

    No, zašto bi dužina klupe igrala ulogu protiv Istre, Gorice, Šibenika ?? Prva momčad bi trebala biti dovoljna da se slome te momčadi već u prvom poluvremenu. Imaš nekoliko reprezentativaca koji startaju na svjetskom prvenstvu, ejjj..

    Hajduku i Osijeku igraju 16-godišnjaci u prvoj momčadi, Rijeka ima pola momčadi na posudbi iz Dinama na kaljenju ili veterane...

    Ta frustracija kratke klupe proizlazi iz loše igre, pa ti trebaju rotacije. No, momčad igra loše da imamo klupu kilometar dugu. Liga je slabija dosta u odnosu na pred godinu, do dvije, baš osjetno. Ovo je čist dovoljno da se sa 10-ak bodova prednosti, sad 7 privede mirno kraju i sa 15-ak igrača.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Covjek je blagoslovio odlazak Lauritsena, Emrelija, Tolica, a uz to su otisle klasetine Ademi i Orsic. Dosao je Perkovic kao zalog za buducnost. Sam je kriv za ovu situaciju, ako je mogao ispod brka sprdat Simica i njegovu ulogu moze i ponjet teret svojih odluka. Mene bi bila sram pozvat se na sirinu kadra kojeg sam SAM nemilice skreso jer eto nije optimalni radit sa sirokim kadrom.
  • Jurki
    8.7k
    Ako trener Dinama izjavi da je zadovoljan bodom protiv davljenika i buduceg drugoligasa onda taj trener je vec danas trebal dobiti otkaz.
    Idi treniraj Belupo pa to izjavi jebo ti pas mater.
  • Mlađi referent
    10.6k
    ZAŠTO JOŠ UVIJEK NIJE BIVŠI
  • Patak
    2.2k
    Upravo javljeno da je Čačić bivši i da Peternac preuzima momčad do završetka prvenstva kad će se potražiti trajno rješenje.
  • Patak
    2.2k
    Zaboravio sam napisati da je još uvijek 1. travanj!
  • Jurki
    8.7k
    kaj se zajebavas? Od loseg jos gore
  • Nolifer
    6.7k
    Nadam se da lete svi ko štuke, jer ovo nije više normalno!
  • Jurki
    8.7k
    Zaboravio sam napisati da je još uvijek 1. travanj!Patak

    Ne zajebavaj se s tim jer me umalo infarkt nije stepel. Kak zelim da bu Brko bivsi al nam ovaj pijani Peternac jos manje treba
  • Infinity
    15.2k
    Prestani spamovati.
  • Jurki
    8.7k
    Kaj se čeka sa smjenom? Pocinjem opasno živčaniti.
    Isplatite tog metuzalema i kraj price
  • Zagi
    5.1k
    10 ujutro je, a Ante još nije dobio otkaz.
  • Zagi
    5.1k
    Možda poslije nedeljnog ručka.
    Ipak , ne treba donositi odluke na prazan želudac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions