• Ludovic IX
    5.5k
    Ne može sramotna sezona bit a dobili prvi puta dva kluba iz lige petice u jednoj sezoni.

    Prezimili opet i to ne može bit sramotna sezona pa makar izgubili naslov jer nismo mi preplaćeni na njega. I trebamo ga izgubiti kad smo lošiji ali svi su loši pa nek mi osvojimo kao oni loši koje volim
  • Krizy
    36.7k
    Koliko lošu konkurenciju imamo, koju bi pravi trener ostavio na -15, govori to da smo unatoč lošim međusobnim omjerima protiv Hajduka, Osijeka i Rijeke te s Krznarom i Kopićem kao trenerima u istoj sezoni i dalje prvi...
  • Dino
    2.2k
    Svi u Goricudzg717

    Obavezno!
  • miro
    3.2k
    Mi kad krenemo igrat i mljet i dalje imamo previše kvalitete da nam se itko udupre. I godinama smo tako osvajali prvenstva. Šta se promijenilo da pokušavamo igrati neki "kontrolirani nogomet" i sami sebi izbijamo adute iz ruku meni nije jasno
  • Klenx
    4.1k
    Ne znam kako ovaj mlatimudan može iduće 4 tekme proći neokrznut.

    Damire vrati se
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ne može sramotna sezona bit a dobili prvi puta dva kluba iz lige petice u jednoj sezoni.

    Prezimili opet i to ne može bit sramotna sezona pa makar izgubili naslov jer nismo mi preplaćeni na njega. I trebamo ga izgubiti kad smo lošiji ali svi su loši pa nek mi osvojimo kao oni loši koje volim
    Ludovic IX

    normalno da može!
    europa je jedna stvar, liga druga stvar. U europi igraš s klubovima koji te ne poznaju toliko dobro, s kojima ne igraš često, sa nekima možda nikad prije nismo ni igrali, neki su možda imali i prevelik respekt, bili smo prva jakosna skupina...i opet se strepilo do zadnjeg kola hoće li se proći ili ne. da još napomenem...iz LP se ispalo na također sramotan način, sheriff je dinamo isprašio ukupnim rezultatom 3:0...

    da se ispalo iz skupine europa lige, sezona bi bila epska sramota i blamaža!
    ispali iz kupa na domaćem terenu od prvog ozbiljnog protivnika, naslov opasno visi....hajduk nas ŠAMARA u međusobnim dvobojima! europa to ne može sakriti....jednostavno ne može.
    dvije utakmice protiv klubova iz liga petice ne mogu isprati sve loše što se događalo ove sezone.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Mi kad krenemo igrat i mljet i dalje imamo previše kvalitete da nam se itko udupre. I godinama smo tako osvajali prvenstva. Šta se promijenilo da pokušavamo igrati neki "kontrolirani nogomet" i sami sebi izbijamo adute iz ruku meni nije jasnomiro

    najviše boli upravo to - dinamo igra papčinski nogomet u HNL-u.
    da je danas momčad izašla napadački orjentirano i izgubila 3:2 ili 1:0, sasvim svejedno, uz nekoliko izrađenih prilika, stativa, prečki, opasnih šuteva... ne bi mi bilo ni izbliza krivo kao sada.

    ovo što se dogodilo je jednostavno jadno!
  • Ali
    1.9k
    Ma i evropa je ove godine sramota, ali se zakamufliralo nekako.
    1.Morali reaktivirat za neke islandjane prvu ekipu da ne bi ispali u prvom ptetkolu i na taj nacin ih bez dovoljno odmora gurnuli u sezonu sa hrpom povreda.
    2.Sherifu u 180min nismo ozbiljno zaprijetili po golu ???
    Nakon toga u svim ozbiljnim utakmicama nas je protivnih dobio dva razlike , whu doma i sevilla u gostima.
    Ono protiv juniora whu i belgijance i koji su sami sebe pobjedili su bile utakmice kao da smo igrali gorice.
    Sevilla doma, nesto, ali i to je bilo relativno pod kontrolom gostiju koji su imali dva gola prednost.
    A hnl,
    Protiv Rijeke dvije pobjede rekao bih hvala Tomicu jer je bukao vudne zjene u obke utaice i tako nam otvorio vrata pobjedi.
    Osijek samo jedna dobra ona na oprostaju jalica kad ih je sam pobijedio.
    Sve ostalo su bile utakmice koje bi i nasi juniori morali dobiti.
    Eto to je nasa sezona ove godine, ocaj zivi
  • M77
    455
    Tako je svi u goricu... i zapamtite nikad nije dosta! Mi smo purgeri najjaci smo najjaci
  • db-izbjeglica
    12.9k
    protiv gorice...obavezno u vezu staviti par gojak-mišić, u napadu petković.

    dokazanu postavu ne treba mijenjat, čemu mijenjati nešto što funkcionira?
  • Keyser Soze
    8.2k
    protiv gorice...obavezno u vezu staviti par gojak-mišić, u napadu petković.db-izbjeglica

    Kaj je najgore tako će i biti.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Krenut bez klasicnog lijevog beka je dovoljan razlog da od vcrs imamo novog trenera.

    Ljudi vrijeme je, svi u Goricu i probat podrškom izvuć ovih 5 kola...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Krenut bez klasicnog lijevog beka je dovoljan razlog da od vcrs imamo novog trenera.Svi na Sjever

    i to lijevog beka kojeg si nedavno dofurao i platio finu cifru za njega!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.