• NitkoBitan
    12.3k
    Svi u Veliku Goricu!
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ja ga ne mogu gledati, jedva sam se suzdržao da ne bacim daljinski na tv...

    Mičite ga, bilo tko nek vodi momčad do kraja sezone... Vratite krznara ako treba, ako neće nitko drugi, samo ga maknite.
  • Oluja
    3.7k
    Jebem ja naslov pri cijem osvajanju najvecem rivalu ne zabijes niti gol u 3 utakmice, od kojih dvije izgubis zbog svoje papcinske igre
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Pametan lik. Nema obraza da podnese ostavku,zaboli ga neka stvar kako igraju. Vjerojatno zna da mu je na kraju sezone pedala, pa mu je svejedno da li će sada dobiti otkaz ili na kraju sezone. Priča priču poslje svake utakmice kako i tako iz kola u kolo. Idemo dalje.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Sad se pokazalo zašto je bilo glupo odgađati ovaj derbi, većina nas se nije složila s tim.
  • xyz
    840
    Sljedeće dvije utakmice su ključne - Gorica i Lokosi u gostima. Ako se tu ne uzme 6 bodova, onda nema šanse za titulu. U međusobnim utakmicama s direktnim konkurentima teško će se nešto izvući. Jednostavno je prevelika razlika u trenerskom kapacitetu...
  • Fićo1986
    973
    Tko je ocekivao pobjedu tkoooooo??????? Pa s kopičem nemremo dobit kustošiju s ovakvom igrom,neznam cemu optimizam ikakav....
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Sljedeće dvije utakmice su ključne - Gorica i Lokosi u gostima. Ako se tu ne uzme 6 bodova, onda nema šanse za titulu. U međusobnim utakmicama s direktnim konkurentima teško će se nešto izvući. Jednostavno je prevelika razlika u trenerskom kapacitetu...xyz

    Meni je trenutno apsolutno svejedno.
    Naslov možemo osvojiti, ali ovo je sramotna sezona kako god se okrene.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Sad se pokazalo zašto je bilo glupo odgađati ovaj derbi, većina nas se nije složila s tim.namodi grebza

    Hvala krznaru na toj odluci!
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ako vec eto nema ko, nek nam Ademi slozi nesto. Garant bi bili bolji od ovog
  • dzg717
    947
    Jel se na ovoj utakmici dogodilo nešto što je ne očekivano? Nije. Znamo ko je trener i ko su nam i u kakvoj formi igrači. Ponavljam ponovno..Ista stvar kao i skoro cijela sezona. Mi trenutno nismo puno bolja momčad od ostatka “velike” četvorke(trojke), jesmo, ali ne puno kao sa Majerom,Jakicem,Gavrom,Joskom.. Nama uz trenera treba i transfer politika koja nece prvom prilikom prodat svakog i ne nac ama bas nikakvu zamjenu. Deni Juric? Wtf Čop..? hajduk kakav god da je ima dvije klase u napadu(ako je nekom i dalje smijesno Kalinic je za naše napadače i dalje klasa) i jednu dosta dobru kariku u vezi(Krovinovic)
  • Ali
    1.9k

    nek nam Ademi slozi nesto
    bas to sam htio napisati, neka kapetan zadnjij pet kola bude igrac trener bit ce barem nabrojani. A ne ovo mrtvo puhalo.
    Jesu nam podvalili trojanskog konja, vrhunski nema sto
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ako osvojimo, mene boli kita za međusobne sa Hajdukom ali Kopić poslije 1.6. ne smije bit trener. Da pobijedi sve do kraja a neće.

    Sramotna je sezona kad Mamić osvoji bez poraza s u Europi gubimo sa hendikepom. To je za mene sramotna sezona
  • Markelo
    2.5k
    Greška je ta što se na zimu nije dovelo nekog drugog za trenera. Govorilo se i ovdje da trebamo provjereno trenersko ime jer smo već previše bodova prosuli i da se ne treba igrat al jbg, pandur i tajnica znaju bolje od nas. Sad smo tu di jesmo
  • dzg717
    947
    I za kraj.
    Svi u Goricu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.