• Eduardo
    17.2k
    • "Igrao sam u Portugalu i vidio na stotine Brazilaca. Vjeruj mi, nisam vidio većeg talenta od Sammira." - Tomo Šokota.

    • "Sammir? Kada bi spojili moje fizičke predispozicije i njegov nogometni dar, imali biste igrača za Real Madrid." - Etto.

    • Ja sam ljubitelj mode, kako na terenu, tako izvan njega. Uvijek pokušavam biti u modi. - Sammir.

    • Kakav je za vas tada Zoran Mamić bio trener?
    • – Ne sjećam se kakav je bio trener. Njega se tada u Dinamu ionako nije ništa pitalo. – Sammir odgovara na pitanje o Zoranu Mamiću. - pitanje se odnosilo na Zoranov mandat 2013. godine.
  • xavier
    11.1k
    "Sammir? Kada bi spojili moje fizičke predispozicije i njegov nogometni dar, imali biste igrača za Real Madrid." - Etto.Eduardo

    Nije Sammir imao problema s fizičkim predispozicijama nego s voljnim momentom i predanošću nogometu.
  • Eduardo
    17.2k
    Dževad Turković danas živi na potezu Podgorica - Južna Koreja - Zagreb. Ima troje djece, sinove Tahira i Tarika te kćerkicu Innu. Sinovi navijaju za Dinamo i Hrvatsku.

    • Bio sam prije tri mjeseca u Zagrebu pa sam ih odveo na Maksimir, da vide gdje je tata igrao. Znaju sve o Dinamu, a san mi je da jednog dana odjenu dres Dinama i Hrvatske. Ma Dinamo je bio moj klub i ostao, gledam sve njihove utakmice. Dinamo mi je sve dao. Možda nisam zaradio koliko sam mogao, ali ne žalim. Nije sve u novcu...
  • Mlađi referent
    10.3k
    “Dinamovština je bila i jest - opsesija. Naše metafizičko određenje. Naša sloboda i naša riječ. Dinamo je bio sve. On mora disati i osjećati tu - sa Zagrebom, s Hrvatskom, sa svojim ljudima - s dinamovcima".

    Zvonimir Boban
  • puxigadjurdja
    1.4k
    I molim Vas lijepo: naredite Uzvišenom da odredi najgušći oblak s kojeg se dobro vidi naš zeleni nogometni teren pa u beskonačno zabijte dvije zastave: Dinamovu plavu, skroz plavu! I kockastu, našu najljepšu! Pa da se zajedno savijemo pod njih, da nas obgrle, Šefe. U ljubavi vječnoj - Našoj! Z.B
  • Captain America
    13.2k
    Moderatori mogu zaključati temu, nema dalje :clap: :clap: :clap:
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.