• kinfa95
    488
    pa zadnja je izmjena, 3 puta je mijenjao
  • Beowulf112
    301
    Ma glupo je vadio orsica..orsic je igrac trenutka..moze da ga nema cijelu utakmicu i zabljesne jednom akcijom..a on ga vadi..na 0:0..nije da smo vodili..to je greska
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mišić ostaje u igri makar očito premoren, vadi se Tolić koji je odigro svega 60ak min u prošloj tekmi. Gojak isto tako ostaje u igri, a odigro tri zaredom, Petković ostaje u igri, a cirkus je. Obrana rotacija nula bodova. Umjesto krila uvedeš beka...

    Letio bi mi naglavačke van, makar pobjedio Sevillu 10 puta...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Kakva zadnja izmjena ? Daj ne pisite svastaNino Bule

    Pa jel radio izmjene u tri navrata?
  • Praskaton
    1.8k
    Dogodilo nam se najgore moguce..kralj je dobio sevillu a ovo ce popusit..i nece letit do hajduka sigurno
  • flexXy
    1.9k
    Dobro cuvamo 1-0, bravo treneru.
  • Nino Bule
    11.5k
    Moja greska mislio sam da je na poluvremenu ulazio netko
  • jp23
    2.2k
    Što se gola tiče ne znam jel gora reakcija Franjića tamo di se Kleinheiszler stigne dić sa poda i doć prije do lopte, ili Šutala kad je promašio loptu kod izbijanja....

    Iako imaš pravo na 5 izmjena, smiješ raditi izmjene u maksimalno 3 navrata - mislim da su na to mislili.
    A Kopić je svoja 3 navrata spiskao sa samo 3 od 5 izmjena
  • Blue98
    722
    Blijeda i nikakva igra nista se nije promijenilo od odlaska krznara
  • Captain America
    14k
    Već ga vidim poslije utakmice "mislili ste da sam diletant, e pa nisam". Damire, vrati se, sve ti je oprošteno (makar smo dominirali).
  • Nino Bule
    11.5k
    znam sve, mozes 3 puta prekidat igru i u poluvremenu mjenjat, nije mi imalo logike da je iskoristio sva 3 prekida
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Sad će izlika biti da je momčad umorna, a as ostavio 2 izmjene neiskorištene. :rofl:
  • serbus
    3.6k
    Ogromna razlika je da Bjelica vjeruje u svakog svog igrača i ginu za njega igrali 5 ili 90min, dok Kopić robuje kao i Krznar 12 13 igrača ostali čekaju novo ime... Također Kopić ima plan prije tekme i kako god očito netko igrao u 60min ide van katastrofa od šablonka
  • Benito
    598
    Daj meni 10.000 eura mjesečno i ja ću svaku drugu loptu krivo dat..nije nikakav problem očito
  • Markelo
    2.5k
    Onda bolje da smo ispali iz Europe jer očito ne možemo igrat dvije utakmice tjedno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.