• Mališan
    1.7k
    U četvrtak bacit u vatru Bulata, Špikića i Emrelija od početka i dat minute i malom Baturini. Odmorit stožerne igrače za Osijek, a vidjet od čega je mladost satkana i pokušat probudit neke glave poput Lauritsena, Mohe...
  • Woot
    101

    Nismo, ne. Slazem se da to na terenu bez Ademija i Ivanuseca ne izgleda dobro, ali to je zato kaj nemamo trenera, kao sto sam vec rekao
  • Nousername
    613
    Nemamo mi sta precjenjivati ovu momcad.Naravno da nam treba pojacanja prije svega zamjena za Jakica koji ti je trco za trojicu a jos uz to znao i razigravat ali ova momcad je vecina one koja je razbila Spurse koja je pobjedila West Ham pobijedila Rapid Legiu Genk i igrala dobru tekmu sa Villarealom i Sevillom.Samo da vas podsjetim da smo pod Krznarom razbili Osijeka 2-0 na Gradskom vrtu bez pola momcadi do prije par mjeseci.Ovoj ekipi ako je dan moze pobijediti svakog, a ako nije moze ne napravit suta u okvir gola.Mi zamjene za Majera nemamo.Ivanusec je ozljeden, a od Petka ne mozes ocekivati da igra playa.Mi moramo dati sansu Bulatu,Toli i Baturini pogotovo u ovim HNL tekmama di ti se ekipe postave cvrsto defenzivno i gdje ih moras probijat tocnim pasevima i centarsutima.Sad protiv Seville bi najgore bilo doc i predat utakmicu jer bi priznali da smo picke i da smo se usrali.Treba izac i pokazat muda jer kako Pep Guardiola kaze on ide svaku tekmu na pobjedu pa makar i skroz nebitnu jer to dize momcadi moral i sampouzdanje.
  • pencilneck
    638
    Kakav sramotan defetizam ovdje. Svim snagama po prolaz protiv Seville!
  • Gelipter
    3.4k
    Kakve kalkulacije i kapitulacije pred tekmu. Jasno je da smo bitno oslabljeni protiv i ovako moćne Seville, ali ak ćemo unaprijed imat ovakav stav pred tekmu onda fakat ne znam kakvi smo navijači i fakat ne znam čemu igrati uopće.
    Daj mi samo pobjede!! Nema predaje, nema defetizma. Mi smo Dinamo i tak treba ući u svaku tekmu, pogotovo na Maksimiru!
  • pencilneck
    638
    Hoću vidjeti najjači sastav, nabrijan od prve sekunde da pokaže Sevilli gdje je došla. Samo se tako može napraviti čudo i jedan od većih pothvata u povijesti kluba. Vidjet će se u prvih 10 minuta od čega je Kopić sazdan. Je li trener pobjednik ili kalkulantski ustrašeni defetist kao dosta navijača Dinama.
  • og1986
    2.9k
    kalkulantski ustrašeni defetist kao dosta navijača Dinama.pencilneck

    Aj buraz ko si ti da imaš pravo takve idiotarije pisati ? Smiri strasti.
  • BBB Sibenik
    4k
    Neću ništa prognozirat, samo ću rec Kopicu rotiraj igrače! Daj momcima šansu, u četvrtak protiv Seville i u prvenstvu. Ovako ces potrošiti igrače i sebe ka trenera. Na ovaj način ne možemo očekivati ništa kako ligu tako prolaz u četvrtak. Upravo su ove stvari presudile Krznaru. Ajmo Dinamo NEMA PREDAJE, ja ću glas ostavit na sjeveru kako god tako i vi srce na terenu.
  • pencilneck
    638
    Jesu li idiotarije ili ne, nek svatko procijeni za sebe. Nisam nikoga poimence prozvao, a svatko tko se u mom upisu prepoznao, vjerojatno to nije napravio bez razloga. Meni je nevjerojatno da se tri dana prije utakmice u kojoj imamo priliku ispisati još jednu zlatnu stranicu u povijesti kluba i kreirati preokret koji bi svi navijači Dinama vjerojatno pamtili do kraja života (kao što ćemo pamtiti Tottenham), zaziva čuvanje i odmaranje igrača za utakmicu protiv Osijeka koja neće odlučiti ama baš ništa. Ako to nije školski primjer kalkulantstva, ustrašenosti i defetizma, onda ne znam što jest.
  • pencilneck
    638
    Rangers koji je u SPL-u u puno goroj situaciji nego Dinamo u HNL-u, izađe na Westfalen s takvim mudima da Dortmund nije znao što ih je snašlo. I s još većim mudima će izaći na uzvrat na Ibroxu jer znaju da 50,000 nabrijanih navijača to od njih očekuje. Šta bi trebali? Odmarati igrače za nekakav Dundee da im se slučajno ne bi dogodio kiks u prvenstvu? Svašta...
  • serbus
    3.5k


    Slažem se, a i stari moj žene u konzumu sa 50+ rade po 8 sati, šest dana a kad su godišnji i duže...
    Bauštelci još i gore, poštar sa 50 ruši bolta kad ga pes lovi, penzići 70+ imaju 0-24 razgibanu kičmu jer je nekad boca na dnu kante i sad mi neko kaže da je dečkima 25godina teško igrat tekmu 90min dva puta tjedno onda u kurac sve.
  • Stjepan
    479
    Protiv Seville će nam se dogoditi još jedna sramota a to je da neće biti preko 5-6k ljudi na stadionu.
  • Praskaton
    1.8k
    Pa mislim da nitko ne zeli reci da izademo poplaseno i samo s jednim ciljem primit sto manje golova.Tko god da izade treba dat maksimum i pokusat sve da izborimo povoljan rezultat sto smo vidili svi u prvoj utakmici da to nije nemoguce.Po meni bi to trebali bit momci koji do sad nisu dobili toliko prilike(bulat,tolic,emreli,spikic).

    Al koliko god mi pricali "pa zar je problem odigrat dvije utakmice u tjedan dana" ocito je problem.Losa priprema,manjak motivacije,smanjen roster losije kvalitete mozemo samo nagađat.(znamo da je glavni problem Kopic)
    Cinjenica je da ne gazimo kako bi htjeli i sve utakmice se mucimo, gdje bi inace na kvalitetu i svjezinu rjesavali to.
  • Nousername
    613
    Treba pokusati dobiti pa sta bude.Uvjeren sam da bi dobra igra ili pobjeda pa makar me prosli dalje dalo ogromno samopouzdanje igracima i navijacima pred derbi
  • Ludovic IX
    5.3k
    kakav drugi sastav..probat pa što bude.. ako ne bude po našim željama, svi glave zajedno i kad svi očekuju naš pad, mi stisnemo i dobijemo i osijeka i šibenika i hajduka..

    doslovno ista situacija je bila prije prvog derbija u osijeku. svi očekviali goropadni osijek a dobili čvrsti dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.