• Gelipter
    3.4k
    kome bi to bila veća kazna? Našim živcima, njemu ili rezultatu Dinama?
  • Jaro
    5.5k
    po onome kak izgleda na terenu,njemu...
  • Gelipter
    3.4k
    aha znači bitnije je njemu trucirati, nego ostvariti rezultat. Zanimljivo... :chin:
  • Zagi
    5k
    Ja bi ovak:
    Livaković
    Šutalo Lauritsen Franjić
    Moharrami Menalo
    Gojak Bulat
    Jurić Petko Špikić

    Ubit ih trkom.
  • Olmic
    2.7k


    Trka i Petko hahah šalim se.. Okej postava ali Mišić će ti igrat sigurno
  • Captain America
    13.6k
    Livi-Ras, Šutalo, Franjić-Moha, Ademi, Gojak, Mišić, Bočkaj-Orša, Emreli
  • Zagi
    5k
    Pa gonit ga bičem sa klupe :)
    Meni on još ima do kraja sezone da pokaže da želi/zaslužuje igrat u Dinamu. I to samo zato što transfer rok nije otvoren. Nekak si mislim da je i na klupi slično razmišljanje.
    Za Miška si u pravu. Špikić klupa :meh: i 352
  • Jaro
    5.5k
    ma karikirano, al fakat mislim da bi oetku veca kazna da mora igrat,nego kaj bi mi izgubili zivaca ili bi reza patila...
    Ugl,nadam se da ga necemo gledati u dinamu nakon kraja sezone...
  • Gelipter
    3.4k
    nadam se da ćemo svjedočiti njeogovom čudotvornom izlječenju od boliqurčine i da će uz Oršu činiti prevagu na kraju sezone. Budući da znamo kaj je nada i da će ga Kopić teško pokrenuti onda dat na posudbu negdje.
  • Nousername
    613
    Danas kao i u vecini utakmica HNLa trener se mora kockat stavit kapetana ili ne jer mu nisu doveli nikakvu zamjenu ovaj prijelazni rok a takv igrac ti zlata vrijedi u svakoj momcadi pogotovo u HNLu.

    Livi
    Sutalo-Ras-Franjo
    Moha-Misic-Gojak-Stefulj
    Petko
    Emreli-Orsic
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Nadam se samo da ce odmoriti bekove i Ademia. Pobjeda bilo kakva ali da se sto prije zabije gol.
  • Infinity
    15.2k
    Danas bi odmorio Ademija i Orsica. Naprijed bi stavio Emrelija i Andrica, a u vezi dao sansu Bulatu. Ako krene po zlu moze uci Orsic, kao i Petkovic kojeg vise uopce ne vidim kao igraca koji je siguran u prvih 11.
  • serbus
    3.6k
    Ja recimo ne volim ovo ako krene po zlu, zakaj ne bi konacno riješili jednu tekmu u 25min povest 2:0 pa lagano rotiraj zamjene za najbolje, onima koji ostanu do kraja slobodan ponedjeljak...
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam uvijek za to da igra udarnih 11 i da se protivnika natrpa do poluvremena pa onda mijenjaj i odmaraj, ali bi danas dao Orsicu i Ademiju da odmore. U cetvrtak je iznimno vazna utakmica i ne bih riskirao ozljedu najboljeg igraca i kapetana.
  • Krizy
    35.8k
    Petkovića sam dosad branio ali dosta mi je. Usporava napad, u dobrim situacijama komplicira i ne daje na vrijeme loptu na strane.
    Ademi odličan nazad, ratnik. Ali u napadu stvarno previše šuta na neke situacije u kojima ima 3 bolja rješenja. S takvom igrom nećemo uspjeti zapapriti Sevilli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.