• seljak86
    2.3k
    Zaslužili su maksimalno sprdanje i jebanje u mozak što je više moguće. Kaj su neki jebeni voldemort da im ne smiješ ime spomenut.
  • Ero
    931
    Treba se sprdat s njima na sve moguće načine i sve to.. ali to nazivanje "gajduk" mi je toliko debilno i djetinjasto.
  • superhik
    10.3k
    Zato se i zove rivalstvo. Da, veliko je zadovoljstvo kad osvojiš titulu, ali još veće je kad im s njihovim rekordnim brojem penala i sudačkih poguranaca možeš to natrljati u facu.
  • Fićo1986
    972
    ma zezancija al valjda shvacaju svi koja mi je poanta bila,da se vise prica o Dinamu nego o tim bjednicima...stalno sve usporedjujemo s njima a zapravo smo neusporedivi po svemu! Nema veceg kluba od Dinama
  • og1986
    2.9k
    Da ljudi iz uprave, navijači i novinari Osijeka ili Rijeke imaju iste takve izjave, bahatost i nepovezanost sa realnošću duži period kao oni dole, i njih bi se sprdalo ovdje.

    No sve je to rezervirano za tovare, pa logično da će na inflaciju gluposti, odgovor biti inflacija sprdačine sa naše strane.
  • Boysica
    441

    Ja nisam nikad ni napisala normalno i e uvjek su Gayduk i ostat ce ma sta ko mislio o tome , nek je djetinjasto al mimovi su top za ruganje gayduku zavidna kolekcija se stvorila
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ova proslava se i jest pretvorila u proslavu toga što Hajduk opet nije prvi, a ne toga što Dinamo jest.Mlađi referent

    17 puta u zadnjih 18 sezona... što bi se trebalo?
    Običan dan u uredu, dinamo je takav klub da se osvajanje prvenstva smatra kao najnormalnija moguća stvar, s druge strane, gubitak prvenstva bi bio ogroman neuspjeh. Totalno suprotno od svih ostalih hr klubova.

    Posebnost ove titule je u tome što se potvrdila u splitu, na sred poljuda, zato ih se treba posebno sprdati. Njima je takvo što mokri san, prošle sezone su odmah nakon objave rasporeda mastrubirali na to, jer im je dinamo u gostima bio zadnje kolo.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Sektu na svakom cosku i u svakom pogledu treba tlacit,te neke gospodske fore su glupost najveća kad su rivali u pitanju.Ne pricamo o istri tu ili belupu već hajduku.
  • bluepower86
    717
    Rivalstvo mora postojat i proslava na poljudu i nakon utakmice je bila odlicna,ali mi je zao sto nije i 100x jaca.Cemu sad to da ne smijemo posteno proslavit ili podbost protivnika?A teza da se slavilo kontra hajduka nije istinita,dovoljno je pogledat proslavu na Macoli.Lijep pozdrav
  • Keyser Soze
    8.1k
    Da su oni kojim slučajem osigurali naslov na Maksimiru bili bi 10 puta gori, ne bi ni pjevali o svom klubu nego bi vrijeđali nas, a tko misli suprotno ne zna ih. Pričamo o ljudima koji na YT imaju pjesmu mrzim d od pola sata, koji su s tim motivima digli koreografiju na jugu i čak na dočeku juniora pjevaju o nama. I onda imaš nas koji im metnemo koreografijom gdje im zapravo poručujemo koliko smo nadmoćniji suparnik i da više volimo naš klub nego što ga oni mogu mrzit. Pa i ove fore s fritulama kaj su jučer izašle nisu ništa strašno, zapitajte se kako bi oni reagirali da su u našoj situaciji i shvatit ćete da smo čak i pre blagi.
  • masacusec
    3.1k
    Uistinu, previše uzaludnih komparacija
  • Boysica
    441
    Ovo s fritulama je top i gospodski prc
  • NORTE
    9.1k
    Sad Hajduk ima dvije teme na Zoni i pune se svakodnevno. Razlika je samo u tome sto se ne zovu HajdukInfinity
    Jednu je otvorio admin zone, zašto ju ne zaključate?

    Druga se pretvorila u shit of the tovars, također ju možete zaključati jer je odavno prestala biti ono zbog čega je otvorena.

    Riješite dvije muhe jednim udarcem i održavajte zonu kvalitetnom, jer ima tu dosta postova na razini 15-ogodišnjaka/inja.
  • Bosna86
    11.6k
    Jednu je otvorio admin zoneNORTE

    Ja sam tu temu zamislio kao najavu za derbi, na koji su oni došli s mišlju da konačno imaju ekipu za naslov… Ako se sjetiš konteksta, glavom su oblake parali… Ideja je bila da ih se podsjeti kakav su bijedni klub bili,jesu i ostati će… Ako prelistas temu, može se naći strašan materijal koji ih diskretira suhim činjenicama
    E sad, s vremenom je tema postala čista suprotnost i kritika je na mjestu… Sto se tiče uređivačke politike, Zona nije firma pa da ponedjeljkom ima sastanak na kojem se donosi nekakav plan… Meni koji idem na sjever, puno stvari koje se pišu ide na k, a kolegi koji ide na zapad su sasvim ok… Jedini moto pod kojim se Zona vodi od prvog dana je Sve nijanse plave… Ako se ikad to promijeni, ja vise nikad neću ništa napisati… (Bukvalno je jedina crvena linija nekakvo vrijeđanje i slično).

    Prve dvije godine Zone , ljudi su pisali kako možete podržavati klub dok je u raljama četnika i slično… Da skratim, razina pisanja nekih forumaša je ispod svake razine… Svojim upisima ne dižu razinu foruma, odnosno često su kontraproduktivni… Ja prvi uopće ne čitam upise nekih ljudi i samo preletim… Ipak, svatko od nas mora biti svjestan konteksta u kojem se nalazimo… To dijete koje dođe ovdje i napise Gajduk je tako medijski odgojeno… Mnogi očevi su zadnjih 15-20 g digli ruke od Dinama i djeca su bila prepuštena na odgoj raznoraznim Olivarijima i Lesickima… Osobno, a mogu slobodno reci i za ostale kolege, vjerujem da je bolje da se ljude educira a ne da se pucaju nekakve zabrane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.