• vjeko1701
    5.9k
    Nisam tu pisao jer volim malo pustiti da se dojmovi slegnu...al evo

    Meni je iskreno sve skupa izgledalo kao alibi igra. U smislu da, imaš posjed, imaš inicijativu, al ne može se reći da smo fulali 15 zicera pa eto, provukli su se. Jednostavno mi je sve skupa izgledalo kao da se sve postavilo kako bi statistički to izgledalo jako dobro ali bez nekog konkretnog plana kako kapitalizirati tu statistiku i pretvoriti ju u pobjedu.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Čudna neka tekma, naši stihijski napadi, tek tako da napadamo bez neke ideje kako zabiti gol, a Osijek se brani kao da je došao četveroligaš u goste. To što smo zabili gol im je kazna, ali ne mogu reći da sam sve skupa oduševljen. Vrhunac je dvostruka izmjena Krznara u 90.
    Onak, što?

    Krznar je naš Ole, ima individualnu kvalitetu koja ga izvlači, jer je ta kvaliteta i dalje dobro iznad ostatka lige, ali dugoročno to sve skupa nema nikakvog smisla.
17891011Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.