• kinfa95
    485
    Jebiga, njima je navika da rade sve kako bi bilo što manje gledatelja
  • The Undertaker
    3.9k
    Tko je pustio onda one navijače Rapida na Zapadu?
  • agramZ
    2.3k
    gnk? rapid je vec mjesec dana prije utakmice prodavao ulaznice tj. programe iliti putovanja za zagreb uz bus/avion, smjestaj itd. za navijace koji su kupili i platili te aranzmane probalo se barem nesto organizirati i tu im je gnk izasao u susret. ovim ostalima koji nisu zeljeli platiti 200+ eura za nekakve aranzmane u vezi s klubom su vec kupljene ulaznice izgubile vrijednost. onda jos ovi iz rapidovog 'klupskog servisa' tj. odjela za navijace nisu mogli vjerovati sto gledaju i cuju kad su im navijaci pricali da im nasi uvijek nadrkani redari oduzimaju salove, pa su tek nakon "razgovora" poslije vracene oduzete stvari. ali ovo za apsolutno nepotrebnu zabranu prodaje ulaznica austrijskim drzavljanima sve govori o mentalitetu i seljackom nacinu razmisljanja mafijasa i lopova u upravi..
  • The Undertaker
    3.9k
    Moram priznati da ne razumijem. Dio navijača su pustili a dio nisu iako je UEFA zabranila gostujuće navijače? U čemu je kvaka? Još ove postave usred Zapada pa umalo nije došlo do makljaže.
  • agramZ
    2.3k
    pusten je onaj dio koji je kupio aranzman, oni koji su kupili samo ciste ulaznice nisu. ovi prvi su "zajedno" sa rapidom putovali i nije ih bilo puno, a neki sa obicnom ulaznicom su cak i uspjeli uci na razno razne nacine. uefa normalno kad zabranjuje gostujuce navijace samo ne dozvoljava prodaju kontigenta ulaznica za goste tj. gostujucu tribinu od strane domacina. to je njihov jedini uvjet, zato i rapid nije bio kaznjen poslije tih akcija protiv spartaka i sparte.
  • reziser
    6.2k
    Orša: :heart: :clap:

    Priča nam kako su mu trnci prolazili tijelom kad je čuo podršku s tribina, poglavito BBB-a...

    - Jako sam sretan što smo BBB poklonili pobjedu za njihov 35-ti rođendan. A posebno je večer prije bilo iznimno emotivno, kad su BBB došli na stadion. Mi smo izašli pred njih, tu smo osjetili taj posebni dodir s našim navijačima. Osobno sam se naježio kad smo došli do njih, mislim da smo ima na najbolji mogući način čestitali rođendan.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    taman kad je sve fino krenulo...reprezentativna pauza.... :angry:
  • deda
    27.4k
    Baš si to sinoć mislim. I uvijek nas sjebe, apsolutno uvijek. :rage:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Di si našao tu izjavu Režek?
  • Neki tip
    19k
    u SN, evo cijelog intervjua:

    Rapid je poveo u Maksimiru, nije izgledalo dobro na početku. A onda je Mislav Oršić probio bok, filigranski točno centrirao na glavu Brune Petkovića koji je zabio za brzo poravnanje. Možda je to bio i presudni trenutak utakmice, jer tko zna što bi bilo da su ‘Rapidleri‘ duže održali vodstvo, možda bi se u redove Krznarove momčadi uvukla nervoza, nespokoj...

    - Ha, kad sam vidio Petka u šesnaestercu, mislio sam da li da ga gađam u noge ili da nabacujem na glavu. Znam da ga glava još boli, ha, ha, ha - šali se Oršić

    Nastavlja u istom tonu...

    - Onda je zažmirio i pucao glavom... Nisam ga kasnije pitao je li ga još uvijek boli, ha, ha, ha... Mislim da mu se isplatilo što je moj centaršut dočekao glavom....

    Vidite po rasploženju jednog od krucijalnog nogometaša Dinama, hrvatskog reprezentativca kakvo je dobro raspoloženje jučer vladalo u plavom domu. Modri su stigli do važne pobjede, još ih samo korak dijeli od novog europskog proljeća. Je li nam utakmica s Austrijancima pokazala pravi Dinamo, može li ova momčad još bolje? Ili ćemo opet svjedočiti lošijim izdanjima?

    - Teško je to sad kazati, predvidjeti što će biti u budućnosti. Ali stoji činjenica da smo protiv Rapida odigrali jako dobro. Onako kako znamo. No ja mislim da možemo i bolje. Jer realno, na startu utakmice nam je Rapid pogotkom stvorio problem. Zabili su nam brzi pogodak kroz sredinu, to nam se jednostavno ne smije događati. No tvrdim da mi zaista imamo mjesta za napredak i da utakmica protiv Rapida nije ono najbolje što možete očekivati od nas. Moramo nastaviti ovako raditi. Pobjeda nad Rapidom nam je samo poticaj za dalje.

    Slijedeća utakmica u Europi je ona protiv Genka, pobjeda donosi drugo mjesto su skupini i proljeće u Europskoj ligi, bod sigurno vodi u Konferencijsku ligu. Može li Dinamo to novog trijumfa?

    - Ma, iskreno, nitko u Dinamu ne razmišlja o proljeću u Konferencijskoj ligi. Nama je samo u mislima Europska liga. Nadamo se da ćemo protiv Genka opet imati ovakvu podršku navijača kakvu smo imali protiv Rapida. Kad nas navijači tako bodre, onda mi pružamo naše najbolje igre. A kad nudimo naše najbolje igre, uvijek pobjeđujemo!

    Priča nam kako su mu trnci prolazili tijelom kad je čuo podršku s tribina, poglavito BBB-a...

    - Jako sam sretan što smo BBB poklonili pobjedu za njihov 35-ti rođendan. A posebno je večer prije bilo iznimno emotivno, kad su BBB došli na stadion. Mi smo izašli pred njih, tu smo osjetili taj posebni dodir s našim navijačima. Osobno sam se naježio kad smo došli do njih, mislim da smo ima na najbolji mogući način čestitali rođendan.

    Vratili smo se toj utakmici s Genkom koja je na rasporedu 25. studenog u Maksimiru. Modri su u gostima razbili Belgijance s 3:0. Je li to realan pokazatelj kvalitativne razlike te dvije momčadi? Ili je ta uvjerljiva pobjeda ipak bila neki splet okolnosti?

    - Rezulat je na kraju bio kakav je bio, uvjerljivo na našoj strani. Makar, ne smijemo zaboraviti da su i oni u prvom poluvremenu imali neke svoje prilike. Da su nam zabili pogodak, utakmica bi možda otišla u nekom drugom smjeru. No izdržali smo. Genk u Maksimiru mora ići na pobjedu, sigurno će nas napasti. Mi ćemo se morati dobro postaviti, dobro ih analizirati, zatvorili sve prostore prema našem golu. Genk je jako kombinatorna momčad, često igrači mijenjaju mjesta na terenu. Biti će zahtijevno. Ali isto tako znamo da kad im otmemo loptu, da ćemo imati mjesta za kontranapade, kao što je ti bilo i kod njih. Morati ćemo to iskoristiti i nadam se pobijediti.

    Prijašnjih sezona je najbolji strijelac u povijesti Dinamovih europskog natjecanja, naš sugovornik, koji uvjerljivo vodi s 20 euro pogodaka na plavoj ljestvici bio najbolji strijelac u HNL-u i Europi. Ove sezone je u Europi zabio, za njega to možemo kazati, zabio samo dva pogotka (Valur, Rapid u prvoj utakmici) te isto tako samo tri (Slaven Belupo, Lokomotiva, Rijeka) u HNL-u. Je li zadovoljan s tom statistikom?

    - Ma dobro, ne zamaram se tim statističkim pokazateljima. Dok god mi dobro igramo tak i tak je svejedno tko zabija. Znate, prije ili kasnije na kraju sve dođe na svoje. Za sad mi je dosta ovih pet pogodaka u sezoni. Vidjeti ćemo kako će biti kasnije...Dok je trener zadovoljan, zadovoljan sam i ja.

    Nakon utakmice u četvrtak, trener Rapida Dietmar Kuhbauer kazao da bi Oršića htio vidjeti u Rapidu.

    - Vidio sam to, hvala mu na komplimentu...

    Sjajno surađujete u napadu vas trojica, Petković, Andrić i vi... Je li to fix koji će Dinamo donijeti titulu jesenskog prvaka i europsko proljeće?

    - Trener će odlučiti je li to neki fix... Damir Krznar odlučuje kakva će biti formacija, kako će igrati. No definitivno, ovo što smo igrali do sada je bilo jako dobro. Komnen Andrić se fantastično vratio nakon svega što mu se događalo, ozljede, posudba... Pokazao je kako je novo-staro veliko pojačanje. A o Petkoviću ne moramo previše pričati. Svi znamo kakav je on igrač. Kad je u formi, nemjerljivo znači za momčad. On na terenu može napraviti sve, on je stanju ne izgubiti niti jedan duel, malo igrača to može. Petko prolazi kroz trojicu igrača, sve ih okrene, stvarno fantastičan igrač, ne znam što bih drugo kazao o njemu. Svi jedva čekamo i povratak kapetana Arijana Ademija. Njegova energija i pobjednički mentalitet imaju poseban utjecaj na sve nas.

    U HNL-u ste konačno na prvom mjestu. Bilo je pomalo čudno vijdeti vas recimo na trećem, bez obzira na utakmice manjka. Je li to sad to, hoćete li tu poziciju zadržati do kraja prvenstva?

    - Znalo se u prijašnjih sezona dogoditi da uvijek tijekom prvenstva nismo na prvom mjestu. Ali kad smo preuzeli vrh, držali smo ga do kraja. Ne sumnjam da će tako biti i ove sezone, ostajemo prvi sad kad smo se doopali te pozicije. Samo, u svaku utakmicu moramo ući maksimalno ozbiljno. Dat ćemo sve od sebe da naše navijače opet razveselimo, da uzmemo duplu krunu i igramo europsko proljeće u Europskoj ligi. Svi smo jako motivirani da još jednom pokažemo da smo najbolji u Hrvatskoj, te da imamo što kazati u Europi, da na proljeće opet igramo europske utakmice.

    Tko je najveći konkurent za naslov prvaka? Osijek, Rijeka, Hajduk?

    - Ne znam... Stvarno ne znam što bih rekao. Od ta tri kluba svatko ima prednosti i mane. Međutim, da kažem tko je najopasniji konkurent, ne bi bilo pravedno prema tim klubovima. HNL se jako kvalitativno podigao prošle i ove sezone, mislim da svi navijači i ljubitelji nogometa u Hrvatskoj mogu uživati u HNL-u. Jako je zanimljivo, igraju se dobre utakmice, pada puno pogodaka - zaključio je Oršić.
  • reziser
    6.2k
    odgovorio ti je neki tip...
  • agramZ
    2.3k
    cico zivi vjecno!
    2021_11_04_Dinamo-Zagreb-Rapid_EL_HP_11.jpg
  • Rocky1986
    244
    Koliko je na kraju bilo ljudi na tekmi?
  • NORTE
    8.9k
    taman kad je sve fino krenulo...reprezentativna pauza.... :angry:db-izbjeglica
    Još uvijek stojiš pri ovoj izjavi? :wink:

    Baš si to sinoć mislim. I uvijek nas sjebe, apsolutno uvijek. :rage:deda
    Jebiga, nekog pauza, nekog Lokomotiva. Tako je to kad ti krkan kolo vodi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.