• LovroZG
    1.3k
    Počeli igrat tek krajem prvog poluvremena. Obrana napravila dvije pizdarije i to je to. U nekim trenutcima smo izgledali ko da ne znamo ko pije, a ko plaća. Lopte u ništa, ne zna se ko treba krenut na loptu, tek ponekad, uglavnom u drugom pol., smo izgledali suvislo.

    Franjić bi obavezno trebo bit stoper kad igramo s tri iza. Moramo u obrani imat nekog ko je, za stoperski standard, odličan s loptom, inače imamo previše problema s izgradnjom napada.
  • Neki tip
    18.8k
    I da, cestitke navijacima na zapadu kako su lijepo od 70. minute napustali stadion. Odlican mentalitet, pravi DinamovciSalva

    Tim odlazačima bih zabranio povratak na stadion. Ikad. Prijezir, ali baš prijezir..

    A tek da čuješ kakva se krema skupila. Ljudi debelo stariji od mene, a 40. će mi evo začas, psuju Boga, Isusa, mater ovome i onome..

    Stadion nije kazalište nit me psovke nešto uznemiravaju, ali ovih nekoliko naokolo je bila koncentracija onog najgoreg malograđanskog šljama.

    Radije bih da mi je mali i s tih 9 godina na sjeveru pjevao o kolcima i lancima, nego što je ove oko sebe čuo.

    I jedna prigodna..

  • jp23
    2.2k
    Čudite se ekipi dok odlazi sa stadiona u 78oj minuti, a isto su izveli i u sedamdesetoj protiv Sheriffa.

    To su isti 'navijači' kojih nema kada Dinamu u goste dolaze Šibenik, Slaven Belupo i slični protivnici. Odnosno pardon, nisu pravi navijači, to su u najbolju ruku gledatelji (eventualno simpatizeri). Jer Dinamo se voli i kad gubi i kad pobjeđuje. I Dinama se treba gledat i kad je u gostima Šibenik, Belupo, Dragovoljac, Istra, a ne samo kad dođu neki Englezi, Španjolci, Talijani i slične 'nacije'. A to ovi 'gledatelji' neće.

    Sjeveru kapa dolje za navijanje, valjda jedina svijetla točka večeras
  • kinfa95
    471
    Užasna igra, užasna... jedna dobra utakmica ove sezone protiv Osijeka i to je to.
    Treba nešto mijenjat pod hitno jer ovo nebu dobro. Inače dobra brojka na tribini i ok navijanje. Prije tekme si baš razmišljam kaj Englezi misle kad gledaju onaj prazan istok, pa to je stvarno tužno i što je najgore, rješenje nije na vidiku.
  • Gorica86
    278
    Krznar da ima obraza vec bi odavno dao otkaz, ovo je samo mučenje kojem nema kraja
  • Mali dioničar
    13.9k
    I ovi novinari stvarno nemaju pojma o nogometu, kao stoperi West Hama pojeli Petka, lik je odigrao vrhunski, jedno 4-5 kljucnih dodavanja, odlicna primanja i odlaganja lopte, jedan od rijetkih na top razini..Dudu

    Ako pogledaš svih 90 minuta sigurno je da Petković nije bio loš i da mu je statistika dobra. Samo statistika ne otkriva da je recimo trebao napraviti faul i dobiti žuti karton u akciji za 2:0.

    Ova utakmica je najbolji dokaz što je trener. Napisao je lijepu formaciju koja je solidno izgledala, a to što na terenu ti igrači nisu imali veze jedni s drugim, tko te pita. Znači ni Šutalo ni KTC nisu imali apsolutno nikakvog rješenja kad su imali loptu u nogama. To ih jasno ne amnestira od pogrešnih pasova preko kojih su pali golovi. Ali ajmo recimo pogledati izmjene. KTC napravi idiotski potez i Krznar ga izvadi. Koja je vjerojatnost da će napraviti dva takva idiotska poteza ako će igrati svih 90 minuta? Puno manja nego da će Šutalo u 90 minuti napraviti istu takvu glupost. Šutalo je svoje solidno izdanje ispucao u prvom poluvremenu pa je glupost napravio u drugom. Jel netko njih instruirao da igraju "okolo" jer su oba gola pala nakon što su oni gurali loptu u sredinu. Kaj, sramota je odigrati po liniji prema naprijed?

    Obično gledam nogomet na način da dobru igru ima ekipa čiji igrači koji imaju loptu imaju po 2 rješenja, a vrhunske ekipe imaju igrače koji od ta dva rješenja odaberu bolje. Recimo protunapad 3 na 2 ili situacija 2 na 1. Igrač s loptom može fintirati i otići sam, može ići na dupli pas, može odigrati suigrača i ići mu iza leđa...Koji je Dinamov igrač danas za posjeda lopte uopće imao ikakvo rješenje za odigrati...?

    Prvo poluvrijeme su na lijevoj strani bili Šutalo i Oršić koji su bili bolno nekoordinirani. Kad je Šutalo imao loptu nije imao kome dati ni u sredinu niti se kužio s Oršićem prema naprijed. Desno su bili igrači koji se bolje poznaju Ristovski i KTC, ali ni to nije izgledalo bolje.

    Ademi skroz odsječen u nekakvoj špici. Otraga tri stopera toliko "dobra" u iznošenju lopte da su dvojica asistirala za gol protivnika, a Lauritsen zbilja cijeli staž u Dinamu ima minimalan doprinos u građenju igre prema naprijed. Znači od te trojice nitko ni nije "libero" koji bi imao luksuz odnosno sposobnost iznijeti loptu na protivničku polovicu. Kad tome dodaš da su Mišić i Franjić igrači koji bi trebali voditi igru, u stvarnosti dobiješ situaciju da ti na 40 metara dolazi Petković, a Ademi (rekonvalescent) igra špicu.

    Izmjene teška katastrofa, jel itko u ovoj galaksiji misli da trener koji kod 0:2 vadi van Ivanušeca i Oršića uopće vjeruje da može do boda...?

    Ono najgore u cijeloj priči je da je i ovakav Krznar pregazio Osijek što se samo dokaz da je HNL debelo zaglibila usprkos lovorikama kojima je obasipana. Osijeka su samo tako otresli Bugari, Rijeku Grci, Dinama Moldavci i sad protiv Engleza opet izgledamo kao protiv Fulhama prije 20tak godina. Kakvog li kurioziteta, Krznar je tu utakmicu igrao.

    Navijači fenomenalni, igra katastrofa, izgleda i zvuči poznato.
  • Crusades1986
    9.5k
    Petković se remplo od centra do 16m sa Riceom. Pa opali ga po nogama i napravi faul, je** to on da te je**
  • BBB Sibenik
    3.8k
    WH katastrofa, al mi još gori. Prvo poluvrime igraš doma ući mekano šta očekivati. Od početka sezone tako igramo po Krznarom. Rice smeće a tako i izgleda.Ademi svaka čast po ko zna koji put, Boysi BRUTALA. Ovi na jugu imaju jednu pismu “ pretty bubbles in the air” i cro shit…jazavci
  • über alles
    1.4k
    Nije sve ni na krznaru,mnogi su na terenu bili goli kurac nevezano za taktiku.
  • KlasicZg
    512
    Dobar trener je koji od gorice napravi ekipu za top 3 u hnlu, los trener je koji od ekipe za ligu prvaka napravi ekipu koja se bori za trece mjesto u europskoj ligi
  • Krizy
    34.9k
    Jbg tako nekako
    7p5ey1e04ewuerlt.jpg
  • LovroZG
    1.3k
    Inače, kaže statistika da nismo zapucali u okvir i da smo napravili samo 5 prekršaja. Jednostavno premalo.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Što je najbolje iskreno ne znam šta sa Catherinom. Znači lik nam je jedan od najboljih igrača, ali opet je elementarna nepogoda u bitnim utakmicama... Vjerojatno bi primili više golova da njega nema, ali opet primamo ih i ovako tako da ne znam iskreno šta je tu dobro rješenje. Da smo doveli jednog od onih stopera koji su se spominjali,a ne Dilavera možda bi imali neko treće rješenje, ovako možemo staviti jedino puno goreg igrača na tu poziciju...
  • marcio amoroso
    31.8k
    Bolju momčad možeš pobjediti ako si energetski na višem nivou od njih i ako pobjedu želiš više od njih.
    Mi smo energetski bili nula što je naravno i zasluga trenera.
  • Keyser Soze
    8k
    Igra loša, nismo zabili gol zadnje 3 europske tekme i to nešto znači. Iskreno očekujem nas na 3. mjestu ovakvom igrom, tekma u Belgiji je možda i ključna za nastavak u EL. Boysi fenomenalni, 12.500 s obzirom na sve uvjete je dobra brojka iako može i mora bolje, ali sve u svemu jako dobro navijanje danas. Kaj se Krznara tiče, čovjek mi se čini simpatičan i vojnik je kluba, ali ovo jednostavno ne ide. Možda čak nije ni sve do njega s obzirom na to kakve igrače imamo, ali treba nam netko ko može povezat redove i izvuć maksimum iz ekipe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.