• Tom Hanks
    2.7k
    Ja ne gledam,puca mi ona stvar za katar
  • Nolifer
    7k


    daj neku dojavu za do kraja tjedna. hahahah. e ovo je posel. svaka cast
  • Jaro
    5.9k
    Tunis i Saudijska Arabija dobro dosli nasima za upozorenje...
  • bbb medimurje
    3k
    Navodno da ipak sutra krecemo s lovrenom uz joleta
  • immerwieder
    1.3k
    očito je atmosfera dobra kad mora na taj način red održavati,
    boji se bušenja od starijih igrača,
    alibi, ako lovren sjebe, lovren je kriv,
    da šutalo sjebe onda bi se njega prozivalo, prejadno
  • flexXy
    2k
    Nevjerojatno koliko je meksikanaca doslo na svjetsko. Izvodenje himne vrhunsko
  • Mlađi referent
    11.3k
    alibi, ako lovren sjebe, lovren je kriv,
    da šutalo sjebe onda bi se njega prozivalo, prejadno
    immerwieder

    Kako je javnost to Lovrenovo mjesto u prvoj prihvatila, neće Dalića sigurno nitko štedit ako Lovren nekaj zajebe, ali nije to baš tak kontroverzna odluka kak se pokušava prikazat
  • marcio amoroso
    33.5k
    Možda može i u nepopularna, ali 99% trenera bi stavilo Lovrena prije Šutala u ovakvoj utakmici.
  • cron1ck
    1.6k

    Zašto tako misliš?
    Zbog iskustava ili?
  • Nino Bule
    11.9k

    Baca na one liveleak videe di jednom rukom arapi na svadbi pucaju iz kalaša pa krenu rešetat po svatovima slucajno
  • marcio amoroso
    33.5k
    Zašto tako misliš?
    Zbog iskustava ili?
    cron1ck

    Jednostavno ima puno više odigranih utakmica na ovom nivou. Osim toga Lovren nije nogometno loš, a Šutalo u zadnjih par utakmica ipak pokazuje lošiju formu. Jednostavno sve ide na Lovrenovu stranu.
  • Nino Bule
    11.9k

    lijepo su na tribini objasnili u najavama nase skupine zasto je lovren trenutno cetvrta opcija na stoperu, mislim da bi skolovani treneri vise manje svi igrali ili erlica ili sutala.
    Sjetimo se samo 2018 i lige nacije poslje svjetskog, koliko se igraca moralo spustat po loptu i kako nam je oblik ekipe izgledao zbog toga na terenu, 5 ili 6 igraca pa rupa od 30 metara pa ostatak ekipe. Sutalo/erlic uz gvardiola osim sto su bolji stoperi od lovrena u ovom trenutku, jako doprinose citavoj ekipi jer odma vezna linija stoji vise, odma je modric blize golu, i puno problema si rjesio.
    Naravno da sutalova igra jer je riskantnija nosi kikseve, ali to je sastavni dio nogometa, ono sto on donosi na terenu uvjetuje te greske i s time se mora zivit.
  • cron1ck
    1.6k

    Ne mogu se bas složiti da je forma Sutala lošija, pogotovo u odnosu na Lovrena. Ne znam mislim da Lovren ne zna iznijeti loptu van, protiv Saudijske Arabije se to najbolje vidjelo, također radio je neke kardinalne greške i to treba biti pokazatelj da je on trenutno 3. ili čak 4. stoper u reprezentaciji, po time mislim na Erlica. Ja se nadam sutra Gvardiol i Šutalo stoperski par, ali živi bili pa vidjeli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.