• austrijanac
    11.6k
    Baš idem napisat da mi je sinoc kolega iz Manchestera poslao poruku da je 70M (vjerojatno je mislio na funte) bargain za takvog igrača te da se nada da ce ga United dovest.

    Vidi se da si je sredio glavu napokon
  • Nogo
    11.5k

    Dajte dečku 10ku i gradite igru oko njega!
    Bati :fire:
  • crophantom
    5k
    Mogo bi Modrić jednom u zivotu bit koristan po nas i nafukat Pereza da iskrca stotku za Baturinu, kaj je to njemu, sitnis.
  • Zagi
    17.9k
    Baš idem napisat da mi je sinoc kolega iz Manchestera poslao poruku da je 70M (vjerojatno je mislio na funte) bargain za takvog igrača te da se nada da ce ga United dovest.austrijanac

    Al fascinantno je u kojoj oni paralelnoj realnosti egzistiraju. Cijela ta liga ali pogotovo mutd navijači.
    Momčad nam ne valja, nađi 400-500 m da se igramo...
  • Mlađi referent
    15.7k
    Bati se za sad na sp ispostavio kao nas trenutacno najbolji igrac u repki.Crni86

    Na apsolutno iznenađenje svih.
    Tko li je samo to očekivao…
  • DrRatoljub
    970
    Mene je iskreno iznenadilo koliko je Baturina napredovao u jednoj sezoni, posebno na fizičkoj spremi. Drugi dio sezone sam gledao većinu utakmica Coma, bio je odlican i kad su bili lošiji. Nadam se da ce dobre odluke donijeti i ovaj prijelazni rok, a ne se zaletavati vođen novcem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.