• Facke
    2.4k
    Koj bi dal da nam Papastrumpf veli resene je.. .:cry:
  • Jaro
    5.9k
    Borna Sosa -> Ajax 8M €
  • BBBaranja
    2.1k
    Pero bombardero zabio prvijenac u domacoj pobjedi za Paphos..
  • Nousername
    626
    Orsic objavio na storyu da radi privatno nakon ozljede sa Stipom Marinom.Ne znam jel jos uvijek ima kakvu funkciju u klubu?
  • Facke
    2.4k


    Na sluzbene stranice Dinama se vodi kao clan strucnoga stozera.
  • bbb medimurje
    3k
    Stipom Marinom.Ne znam jel jos uvijek ima kakvu funkciju u klubu?Nousername

    Naravno da ima
    Svaku tekmu ga vidim dolje na klupi
    On inace ima privatnu polikliniku zajedno s onim doktorom s kojim je nedavno bil intervju u SN-u
    Oba dvojica su specijalisti za ozljede kriznih
  • OsamŠest
    2.7k
    Ivanušec je u prvoj za Feyenoord. Utakmica za 45 minuta, pa ak nekog zanima..
  • bbb medimurje
    3k
    Prijenos je na SK6
    Ivanusec zapocinje na lijevom krilu
  • marcio amoroso
    33.4k
    Prijenos je na SK6
    Ivanusec zapocinje na lijevom krilu
    bbb medimurje

    Ne bi gledao Nizozemsku ligu da započinje na golmanu.
  • bbb medimurje
    3k
    Ne bi gledao Nizozemsku ligu da započinje na golmanumarcio amoroso

    Jasno je bilo napisano ako nekog zanima
  • marcio amoroso
    33.4k

    Ma sve 5. Nije ništa bilo usmjereno protiv tebe.
  • Majki2111
    2.7k
    Ispada mi dvolično govno koje iz nekog svog razloga to radi Dinamu.xFire

    Licemjerje, dvoličnost ili hipokrizija je ljudska osobina u kojem pojedine osobe ili skupine navode da se drže pojedinih vjerovanja, standarda, kvaliteta, vrlina, ponašanja, vrijednosti ili nekih drugih karakteristika, a u stvari njih sustavno krše. To je čin kojim se osuđuje ili poziva na osuđivanje drugoga dok je kritičar i sam kriv za ono za što osuđuje drugoga, te praksa vršenja nekih radnji kojima se ta osoba ili skupine izričito protive i otvoreno kritiziraju. Dvoličnost je dakle nepraćenje onih vrlina koje neka osoba ili skupine otvoreno pridikuju.[1] Označava nemoralno ponašanje kojem se osoba predstavlja drugačije nego što je u stvarnosti. — WIKIPEDIA

    Ovo je definicija dvoličnosti prema wikipediji.

    Pročitaj i razmisli jesi li ikad bio dvoličan. Ne sugeriram da jesi, nego mi nije nekako po šmeku stavljanje te osobine u negativni kontekst.
  • Nolifer
    7k


    Stari ja sam tu najmanje bitan. Nemoraš meni djelit lekcije o tome, nisam jedini koji tako misli o dotičnome, pročitaj i ti prethodne komentare.

    Ali da, negativni kontekst je s pravom.. I obrazložio sam zašto je tako, naravno uz pretpostavku da je text bio istinit
  • blackbully
    4.5k
    Ivanušec asistencija.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.