• Viola
    338
    Ovo stvarno izgleda fenomenalno....Šteta što će biti sada zimska pauza..
  • Zagi
    4.9k
    Gladao sam Maribor prošlu protiv Brava. Odlično je to Krzar posložio.
  • Captain America
    13.3k
    Još jedan trener iz kuće uz Jovičevića kojem se ništa nije posložilo zbog nesposobnosti onih u uredima.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ajme sad dizati krznara u nebesa.. pomoćni trener koji nikad neće bit dobar za glavnog u dinamu. Znanja ima ali dinamo ne igra slovensku ligu
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Treneri nisu igraci i za njih prakticno nikad nije kasno. Ima vremena, ako su neki mogli i pi 3 puta mogu se i njih dvojica vratit jos jednom.
  • Nino Bule
    11.3k

    Krki je ocito talentiran trener, to se vidilo kad je preuzeo dinamo 2 i u par mjeseci su izgledali duplo bolje, on je preskocio stepenicu jer je "vojnik kluba" i nije bio spreman preuzeti dinamo, pogotov sa svim problemima koji su bili (gust raspored zbog korone, prvi put napetija liga di se na oba fronta mora igrat bez puno rotiranja, duze ozljede ademija i ivanuseca, los petkovic, itd). Jovicevic ista prica, sad se dokazao prvo u dnipru, sad radi dobar posao u shakhtaru, svakako bi mi bio u razmatranju za sljedeceg trenera ako nema neke "zle krvi" sa igracima. Krki ako nastavi ovako sigurno moze kroz par godina dogurat do razine dinama, ali isto bi volio da se pokaze u jos jednom klubu, jacem od maribora, tipa legia warsava ili tako netko.
  • Jurki
    8.4k
    Krki ima znanje ali nije razina Dinama. Njega vidim ko glavnog trenera nekog naseg feeder kluba u Sloveniji di bu odgajal igrace za Dinamo. Covjek je Dinamovac to je neupitno i nebi me cudilo ak bi se tak nekaj i dogodilo.
    s ovim se slazemo svi da je Dinamo prerasel sve nase trenere.
  • Nino Bule
    11.3k
    Krznar nije razina dinama jos, vidjet cemo hoce li ikad biti, tesko da ce bit trener nekom feeder klubu kad vec s mariborom radi dobre rezultate, ako s mariborom napravi zapazeniji rezultat u europi on ide dalje u jaci klub
  • og1986
    2.9k
    Navodno Madrid ide all in po gvardiola.

    Iako sumnjam da je trenutna cijena još uvijek 90m€
  • Zagi
    4.9k
    Spominju se Real, Barca, City,Chelsea, United. Nije loše društvo.
    Kaj se nas tiče, nek se raisaju , allinaju. Imaju s čime.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Šta se dešava sa našim procentima kada klubovi daju igrače pod račun kako bi smanjili cijenu. Siguran sam da će Real ponuditi nekog Mariana, Chelsea Hudson-Odoia itd.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ako uzmu tako onda je za Sutala 40%.. pa si misli drugi put :grin:
  • Infinity
    15.2k
    Nista. Mi imamo procenat od love. U tim razmjenama gubimo.
  • Nino Bule
    11.3k

    Dobivas postotak od kesa kojeg dobiju, razmjene igraca idu na nasu stetu, ali ne vidim razlog da leipzeig prihvati nekog hudson odoi ili marijana koji na trzistu MOZDA vrijede 20 mil i na tim pozicijama leipzeig ima rjesenja, razmjene imaju smisla jedino u slucaju igraca kojeg ces tesko prodat/visak je.
  • Carrasco
    4k
    Ha, možda se i trebaju opeći jednom pa da sljedeći put budu malo pametniji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.