• Mr Anderson
    5.4k
    Ma nije bilo šanse da Olmo igra za Hrvatsku, odmah se jasno odredio čim su ga prvi put pitali.
  • LM1995
    1.7k
    Možda spada u nepopularna mišljenja, ali ja sam izrazito protiv stranaca u repki. Koliko god svi volimo Olma, drago mi je da igra za svoju, a ne za našu repku.
    Isto tak mi je bilo i prije za Eduarda i Sammira.
  • Zagi
    5.1k
    Sammir mi je najdraži igrač dinama ikada.
    Apsolutno sam bio protiv njega u repki.
  • Papastrumf
    9.8k
    Imas bome neke zanimljive kriterije ako ti je Sammir najdrazi igrac dinama ikada.
  • masacusec
    3.1k
    Na tren sam pomislio da si ozbiljan...
  • Zagi
    5.1k
    Imas bome neke zanimljive kriterije ako ti je Sammir najdrazi igrac dinama ikada.Papastrumf

    A jbg , subjektivna je to kategorija.
    Koliko, skoro 10 godina je žario i palio ovim našim pašnjacima? Nekad bolji , nekad lošiji ali ona sezona pod Vahom ...
    Tko osim Ademija je blizu tim brojkama? Svaka čast kapetanu al daj ti meni malo jogo bonito u igri.
  • masacusec
    3.1k
    Kriterij ti je vezan isključivo za nogomet i igru što mi je vrlo površno. Tog sammira ne bih preporučio ni NK Savi.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ni nogometno jednom Orši ne može kopačke čistiti. Hattrick u ligi prvaka ili izbacivanje Tottenhama Samke nije mogao ostvariti da je igrao protiv juniora tih ekipa.
  • miro
    3.2k
    Sammir je bio strašan igrač, prava desetka, da je imao "glavu" Olma igrao bi za Brazil, ne zajebavam se
  • Nino Bule
    11.5k
    Samkeovi problemi su neki drugi, nogometno znanje to sigurno nije i to ce svako tko je igrao s njime reci. Na kraju dosao je do la lige i skupio neke nastupe cak i takav pijan i nespreman
  • Zagi
    5.1k
    Ajde, najdraži za gledati. A kad ti je veći gušt vidjeti kad se nekog pošalje po čevape ili asist kroz dvije linije nego bombu sa 30 metara, samo Sammir i Modrić dolaze u obzir.
    Netko ti je ili drag ili nije. Nema tu puno objektivnosti. A ima valjda i nešto u tome kad sam bio mlađi, bez brige u životu i više na tribini...

    Kako god, stranci u reprezentaciji ne. Možeš ti naučiti jezik i oženiti Hrvaticu ali nisi Hrvat.
  • Krizy
    36.3k
    Sin Grazvydasa Mikulėnasa debitirao za Žalgiris ove sezone, u 315 minuta 3 gola, ugovor još mjesec dana :wink: :rofl:
  • Jurki
    8.7k
    treba ga odmah potpisati :rofl:
  • Džudžan86
    242
    A hoće li se jednog dana vratiti u Dinamo? Znao je, još dok je igrao, reći da vjeruje kako će jednog dana opet biti u Dinamu?

    "Mogu Vam reći ovako: Ja znam da ću se jednog dana vratiti u Dinamo! Navijači Dinama, BBB, uvijek su bili prekrasni, vidim da sad jako podržavaju momčad, ostaju mi u srcu. Pratim Dinamo i sad, kad god mogu, vidio sam da ima dobre rezultate u ligi i Europui, moje su misli stalno s Dinamom i neka samo dečki tako nastave."

    Leandro Cufre za Germanijak
  • Maki17
    174
    Karačić u prvoj Australije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.