• deda
    26.3k
    Počivao u miru Zlatko. :pray:
  • Mr Anderson
    4.9k
    Počivao u miru.
  • Str1nger Bell
    624
    https://www.instagram.com/reel/CjCw-Q3LRZs/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

    Jako lijepa gesta Aik-a. Godisnja karta za 2023 sa likom Ivana Turine.
  • flexXy
    1.8k
    Sutra na maxSportu prijenos finala australskog kupa di igra nas Sydney Croatia. Ivan Kelava debitira kao sukomentator Ljubicu
  • blackbully
    4.1k
    Ivan Kelava debitira kao sukomentator LjubicuflexXy

    Ovo bi mogla biti super kombinacija. Šteta što Ljubo nije više na Areni pa da obojica uzmu jednu Dinamovu u Ligi prvaka.
  • Carrasco
    3.9k
    Đurasek strijelac za Šahtar!
  • deda
    26.3k
    Krama zabija za Hoff protiv Šunjićeve Herthe.

    Roko Baturina za Maribor protiv Gorice. Krenulo je Krkija. :victory:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Danas naš bivši igrač i legenda kluba Zvonimir Boban slavi 54. rođendan.

    "Svašta sam čuo o sebi. Homoseksualci su mi govorili da sam peder, kriminalci da sam lopov, a hulje da sam loš čovjek... Na sceni je sada polupismena rulja koju podržavaju polupismeni novinari."

    "Sjećam se svega s ponosnom. Tada sam riskirao karijeru, ali neki drugi, bezimeni navijači, riskirali su svoje živote. Opet bih udario onog milicajca, ali nisam htio biti nikakav heroj, samo sam reagirao na nepravdu koja je trajala godinama. Junaci su išli u rat, mi smo bili samo buntovnici.“

    "Žao mi je mamića, kojeg poznajem odmalena, jer odavno je taj čovjek sam sebi tragedija, ali to bi se i dalo prihvatiti da nas ta tragedija toliko ne košta. I nogomet i Hrvatsku u cjelini. I to je naša sramota. Naša državna sramota. Ali on i njegovi to ne vide tako, zaslijepljeni svojim sitnim interesom dok spletkare u izbezumljenoj borbi za pozicije i sinekure. A veliki meštar nogometne lože samo je posljedica njihovih interesa, njihove bestidnosti i njegove nezasitne ambicije da bude netko. A što je jadan postao… Kao i naša genijalna devetka i pokorni izvršitelj muteža koji nam je oteo sebe na najbrutalniji način. Nekidan se nogopredsjednik čuo s mojim prijateljem rekavši mu da ne razumije o čemu pišem, i da ne razumijem kako stvari hodaju. Bit će da je tako, bit će da ja ne razumijem. On, u svojoj lucidnosti, eto, razumije.."

    "To što su se Albanija i Hrvatska kvalificirali na EURO za Srbe je kao da ih ponovno bombardiraju. Nadam se kako će Albanija i Hrvatska otići što dalje u Francuskoj. Iako sam Hrvat, drago mi je što je Albanija eliminirala momčad kao što je Srbija ."

    "Političari su nas 1998. iskorištavali, ali to je njihov način života, oni uvijek iskorištavaju nas obične ljude. Političari žive od iskorištavanja drugih."


    j15d1zgm582nkosq.jpg
  • Eduardo
    16.8k
    Moro je od dolaska u Bolognu trenutno na samo 45 odigranih minuta. :meh: Zabetoniran na klupi.
  • LM1995
    1.6k
    “Morali smo dobiti Salzburg / Možemo dobiti Milan” vs. “Grijači klupe Bologne i Empolija bi nam bili pojačanja”
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.