• xavier
    11.1k
    Osobno mislim da je Zvone davno procijenio da je to bitka koju ne može dobiti i onda je radije negdje gdje je sve oko nogometa "lijepo" nego ovdje gdje je tako kako je. Želim reći da bi on vjerojatno rado vodio jedan nekorumpirani Dinamo ili HNS, ali u ovakvom odnosu snaga radije bira lagodan život u FIFA-i odnosno Milanu nego rovovsku bitku u Hrvatskoj.

    I nije mu za zamjeriti. Pitanje je koliko bi nas na njegovom mjestu donijelo drugačiju odluku.
  • Kwedi
    3.8k
    Osobno mislim da je Zvone davno procijenio da je to bitka koju ne može dobiti i onda je radije negdje gdje je sve oko nogometa "lijepo" nego ovdje gdje je tako kako je. Želim reći da bi on vjerojatno rado vodio jedan nekorumpirani Dinamo ili HNS, ali u ovakvom odnosu snaga radije bira lagodan život u FIFA-i odnosno Milanu nego rovovsku bitku u Hrvatskoj.xavier

    baš su FIFA i Milan nekorumpirani sistemi gdje vlada idila...
  • The Undertaker
    3.9k
    Bitna razlika je da su u FIFA i Milan Bobana zvali i dali mu odriješene ruke. U Dinamo ga nitko ne zove a pogotovo ne bi imao odriješene ruke. Nije blesav. Inače, idealna osoba za budućeg vlasnika/predsjednika kluba. Ali, daleko smo mi od toga.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Istina, ali ni Boban nikad nije pokazao želju da se angažira u čišćenju kluba ili saveza od smradova. On bi da netko drugi počisti pa da onda on dođe na gotovo. A svojim utjecajem i imenom mogao je dosta pomoći.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ma Boban je upoznao našu močvaru dok je još bio u Sportskim i vjerovatno skužio da rat ne može dobiti, barem ne u tom trenutku. Sigurno nije onaj koji će predvoditi ali je mogao, i još može, biti odlična podrška. Šteta što ide iz FIFE.
  • Nino Bule
    11.2k
    Ma jebes fifu bolje da skuplja iskustvo u vođenju u klupskom nogometu pa da ga mi jednog dana uzmemo
  • SAS1987
    13.2k
    Boban je uvjek imao mogucnost preuzeti ili barem sudjelovati u čiščenju dinama. Samo je trebao to kazati i napravio bi totalnu euforiju.
  • The Undertaker
    3.9k
    Kad je to Boban mogao preuzeti Dinamo? Koje godine otprilike?
  • SAS1987
    13.2k
    nikada mu nista nije bilo ponuđeno. Htio sam samo kazati, da bi on zbog svog statusa mozda mogao nesto napraviti. Ali nije niti pokusao.
  • Kwedi
    3.8k
    U prijevodu za Bobana - jebo bi, al da ne uđe
  • Kwedi
    3.8k
    Sky - Rog al Cagliari! Prestito con riscatto fissato a 6 milioni, il Napoli copre una parte d'ingaggio

    (ovo nije potvrđeno) - posudba s otkupom od 6 milja i Napoli pokriva dio plaće
  • Eduardo
    17.1k
    Rog je glupan, skupa s onima koji ga savjetuju. Iako, kao igrač mi je vrlo drag. Tri strašno bitne godine potratio na klupi da bi sad potencijalno otišao u jebeni Cagliari. Žao mi je što mu je nakon Dinama karijera otišla silaznom putanjom. Očekivao sam puno više od njega.
  • Bosna86
    11.5k
    Jedan video koji mi uvijek izmami osmijeh

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.