• xavier
    11.1k
    Haaahahahaaa, ovo je sjajno. Ne znam kako se Zdravko još toga nije sjetio...evo ti 500.000 eura godišnje, ali plaća se naravno isplaćuje u kunama po tečaju 5,00.
  • markoli
    1.7k
    Svašta. Čemu uopće ugovaranje tečaja. Staviš u ugovor xxx EUR po srednjem tečaju rublja/euro na dan isplate i to je to.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Ovo je fotka kod nas ljetos. Svašta ljudi pokušavaju.


    t45fsnyxfacfzzku.jpeg
  • xavier
    11.1k


    Piše u tekstu da je rubalj dosta volatilan pa klubovi ugrađuju takve klauzule kako tečaj ne bi otišao u "krivom smjeru" pa da se dogodi da im je momčad puno skuplja nego što su to planirali.
  • xavier
    11.1k


    Moram priznati da mi je uvijek najbolji ovaj izraz "bez provizije"...pa razlika u tečaju je provizija :rofl:
  • marcio amoroso
    32.2k
    No komišn :rofl:
    Mi se na moru uvijek smijemo tim natpisima, no komišn, a za sto eura ti daju 500 kuna :grin:
  • Mali dioničar
    14.1k
    Hvata se zadnji vlak prije monetarne unije. :smile:
  • Kwedi
    3.8k
    Miljenko Mumlek službeno sportski direktor Varaždina
  • Baneki
    717
    Za ove mjenjačnice...
    Ha, dobro si to primijetio, što će tad raditi te mjenjačnice? Mogu mijenjati eure u dolare i slično, ali koliko će im biti promet?
  • Mali dioničar
    14.1k
    Mogu mijenjati eure u dolare i slično, ali koliko će im biti promet?Baneki

    Mogu.

    Mizeran u odnosu na današnji.
  • xavier
    11.1k
    Meni je iskreno fascinantno da uopće i danas rade kako rade uz kartično poslovanje i usluge kao što je Revolut.
  • markoli
    1.7k
    Mjenjačnice će još raditi (i to dobro raditi) te 2-3 godine i to je to. Opstat će pokoja u centru grada za strance koji dolaze van EU.
  • Infinity
    15.2k
    Sad kad Corluka skuzi da ga vec osam godina Lokomotiv handri na tecaju :lol:

    Bosna je zakon, taksisti dilaju devize na crno, uvijek najbolji tecaj. Banke na aparatima.
  • xavier
    11.1k
    Sad kad Corluka skuzi da ga vec osam godina Lokomotiv handri na tecaju :lol:Infinity

    Već vidim Ćorluku kako je pročitao tekst i sad na komadu papira pokušava izračunati što točno to znači...znam, zločest sam :blush:
  • Infinity
    15.2k
    Ako cita forum skratit cu mu muke. Vedrane, igrao si sezonu i pol besplatno :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.