• Kwedi
    3.8k
    Hasića mediji u BeHa već guraju u A vrstu.

    Jučer opet u prvih 11 Bešiktaša
  • Mali dioničar
    14.1k
    Pišu Kwedijeve SN da je Jovićević novi trener Dnjipra1.
  • Kwedi
    3.8k
    nisam čitao u Šporkima, al Ukrajinci su jučer objavili i da je treći najplaćeniji trener lige
  • xavier
    11.1k
    Želim mu sve najbolje. Žao mi je zbog načina na koji su ga Mamići iskoristili kao tampon zonu između otkaza Bjelici i povratka Zokija na klupu.
  • Kwedi
    3.8k
    meni je on ljiga.

    prvenstveno jer se sam gurao na klupu prve momčadi dok je bjelica bio trener, forsirao sina u drugoj momčadi ljubi ga majka, a i generalno u dvije sezone druge HNL ostao je iza drugih momčadi osijeka i hajduka.

    široko mu polje.
  • xavier
    11.1k


    Samo kažem da je malo naivno uletio u cijelu priču, ali to bi napravio svaki trener na njegovom mjestu.

    Što se tiče trenerskih kvaliteta, tu baš nisam uvjeren da će postati vrhunski trener, ali živi bili pa vidjeli.
  • Kwedi
    3.8k
    ma ko ga jebe. zaboravio napisat koliko je bio odvratno patetičan s onim izjavama o velikoj ljubavi, odlasku na sjever i slično... baš klasičan krpiguz ili kako bi rekli u GNK-u "vojnik kluba"
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Nece bit od njega nista prilicno sam siguran, on je bas onaj klasični hrvatski trener. Nema znanje, nesto malo zna motivirat, ubaci najbolje igrače i individualna kvaliteta ce valjda pobjediti. Nema tu kod njega taktike, automatizma, ali vidjet ćemo. Meni je bio naporan s onim svojim emotivnim ispadima svaki dan skoro...
  • xavier
    11.1k


    Ma mislim da je taktičko znanje tu zapravo najmanji problem, ali stvarni život nije FM. Tamo svatko od sebe napravi "profil" kakav želi, ali u stvarnom životu si takav kakav jesi.

    U teoriji većina nas zna što bi trebalo napraviti, ali sasvim je druga stvar to primijeniti u praksi. Odraditi stvari pod pritiskom, motivirati i hendlati igrače te nastupati s potrebnim autoritetom kako prema igračima, tako i prema upravi kluba, zatim imati dobar odnos s medijima...
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    sve se to moze naucit kolega. Samo treba volje, sto nadi treneri nemaju ocito. Ja skoro pa ni ne znam ijednog trenera naseg da se imalo poboljšao s iskustvom. Mozda jednostavno ne znam ih dovoljno, ali po meni je to istina. Stagnira se previše i odbijaju moderne ideje iz nekih razloga. Stoji to sto si rekao, ali pogledaj trenera Gorice npr. Lik je sve sto zna naucio svojim radom i željom za napredkom.
  • Kwedi
    3.8k
    činjenica je da su svi ti beskičmenjaci plafon probili kad su sjeli na klupu Dinama.

    Jel iti jedan trener u zadnjih usudit ću se reći 30 godina kasnije vodio koji veći klub od Dinama ili barem u nekom znaku jednakosti po kvaliteti, ugledu i rezultatima?

    Gdje su danas Đuro Bago, Sreten Ćuk ili Mario Tot?

    Dosta njih se uguzilo na Bliski istok, neki su dogurali čak do Maribora, al ostalo je sve sirotinja.
  • marcio amoroso
    32.2k

    Neki su dogurali i do Osijeka.
  • xavier
    11.1k
    sve se to moze naucit kolegaDragon1Warrior123

    Pa baš i ne. Kako sam i napisao, taktika tu nije problem, ali recimo da te sad netko stavi za trenera Dinama, ne znači to da ćeš automatski imati respekt igrača. Možeš imati sve znanje ovog svijeta, ali uvijek ćeš među igračima imati onu ekipu koji će reći "što ćeš ti nama pametovati, gdje si ti igrao?". Upravo je iz tog razloga uvijek u startu lakše trenerima koji iza sebe imaju jake igračke karijere.
  • Papastrumf
    9.6k

    Samo taj sto je dogurao do Osijeka je prije toga i napravio nesto s dinamom :wink:
  • marcio amoroso
    32.2k

    Ma jasno, samo pričamo dokle su dogurali poslije Dinama :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.