• deda
    27.7k
    Četriri dana prije tekme nema informacija o ulaznicama :monkey:
  • NitkoBitan
    11.9k
    Cijene ulaznica kao za prošlu europsku tekmu, a mogu se kupit na ticket pointu u srijedu 11-19 i u cetvrtak 11-21:45 ili online. Ne znam kakve specijalne informacije treba ocekivat
  • NitkoBitan
    11.9k
    Izašle informacije o ulaznicama
  • NitkoBitan
    11.9k
    Nevezano direktno za nas Dinamovce, ali vezano za tekmu opcenito, nevjerojatno je da navijaci Rapida 5 dana prije tekme sa kupljenim ulaznicama ne znaju oce li moci biti na utakmici.
  • pencilneck
    638
    Rapid normalno prodaje karte za utakmicu i tvrdi da žalba na kaznu odgađa izvršenje. Je li moguće da su ovi u Dinamovoj upravi toliko nesposobni da to ne znaju i da 4 dana prije tekme pišu da će zabraniti ulaz austrijskim državljanima na bilo koju tribinu? Ako je i od ove Dinamove uprave, previše je.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Genk u gostima dobio waregem 6-2..oni će bit puno opasniji u ZG nego tamo
  • Neki tip
    19.1k
    eyqurhlh4g3wvkcy.jpg

    Na vratima Lidla u Dubravi.. bome, malo je frekventnijih mjesta od toga. :)
  • NitkoBitan
    11.9k
    UEFA je odbila Rapidov zahtjev za odgodom odradivanja kazne za gostujuce navijace, jos im trebaju "rjesit" zahtjev za ublazavanjem/ukidanjem kazne kaj cisto sumnjam da ce prihvatit tak da ce ovo vrlo vjerojatno bit tekma bez gostujucih ultrasa. Doduse bit ce na zapadu nesto gostujucih "obicnih" navijaca, tu im je Dinamo izasao u susret.
  • superhik
    10.2k
    Jel se može ulaznica kupljena u paketu prenijeti na drugu osobu?
  • flexXy
    1.9k

    Nemres prenijeti
  • pencilneck
    638
    Znači ne stoji da austrijski državljani neće moći ni na jednu tribinu, kao što je bilo navedeno u priopćenju? Pitam jer imam prijatelja Hrvata koji je austrijski državljanin, a htio bi ići na utakmicu. Hoću li ja njemu uopće moći kupiti ulaznicu i hoće li ga redari pustiti na stadion s austrijskom putovnicom?
  • Neki tip
    19.1k
    Genk poveo.

    Nimalo me ne bi iznenadilo da pobijede danas.

    Baš sam ranije tijekom dana nagovorio frenda da ne igra na WH. Igraju za vikend s Liverpoolom, imaju 6 bodova prednosti pred svima u EL, zamijenili par igrača.. mogli bi se poskliznut u Belgiji.

    Mada, koliko ih znam, dosta kompetitivnu momčad su i danas složili.
  • NORTE
    9k
    Imamo dvije meč lopte za europsko proljeće, a ni WH nas gore neće napast kao da mu gori jer mu je liga bitinija. Sami ovisimo o sebi. Uspjeh je biti u top 3 i želim nastavak europskog puta. U slučaju neuspjeha krivac će biti Krkan i dakako bjegunci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.