• NitkoBitan
    11.9k
    Ako bude srece i dobiju redom Brøndby, PSV i Monaco.Ali

    Vrlo tesko. Bolje se odmah pomirit da idemo u pot4 i nadat se da izvucemo sto slabiji tim iz pot3.
  • Infinity
    15.2k
    Moraju se poklopiti sva tri. Ni jedan nije nerealan, al koja je sansa da se poklope sva tri?

    Ja cu biti zadovoljan da se poklopi jedan, da Besiktas upadne u pot3 i da njih izvucemo.
  • Ali
    1.9k

    Jedino ako prodju i Shakthar, Salzburg i Benfica je Beşiktas u POT4 u svim ostalim kombinacijama je on u POT3.
    Male sanse jesu da upadnemo u pot3, ali nisu nemoguce, a to bi nam znacilo da izbjegnemo redim:
    Ajax, Porto, Leipzig, Atalantu, Zenit a to je za nas kljuc igranja u LP, borba za trecu poziciju i nastavak u EL
  • Infinity
    15.2k
    ZenitAli

    Zasto? To je ekipa koju moramo dobiti. Vidjeli smo Ruse prosle sezone. Meni je Zenit medju ekipama koje zelim iz pot3.

    Oni vec dvije sezone u nizu upadaju u grupu LP direktno i zavrsavaju kao cetvrti. Oni su u laganom padu.
  • Pop corn
    5k
    Ajmo se prvo fokusirati na Goricu pa na Šerif i onda se može gledatixyz

    Pa nisu foruma si igrači i stručni stožer da ne mogu kalkulirati i sanjariti.... kakve veze ima mislimo li mi na Goricu ili na zdrijeb LP ili tekmu sa Šerifima... te floskule ubijaju draž nogometa
  • Majki2111
    2.6k
    Ma nije zdravo tak razmišljat i sanjarit, pa ne dođe to pa se razočaraš. Korak po korak. Prvo Gorica.
  • Neki tip
    19.1k
    Ak se nogomet, odnosno navijačko "sudjelovanje" u njemu upravo od toga ne sastoji.. od emocija, sanjarenja, pa i razočaranja, onda ja pojma nemam što nogomet jest i zašto ga toliko volim.

    Zbog 4-4-2 sigurno ne.
  • Majki2111
    2.6k
    Kad bi navijači stručnije razumjeli nogomet, tih amplituda u raspoloženju bilo bi puno manje. Bilo bi ih jer nogomet nije egzaktna znanost i ima nepredvidivosti, ali očekivanja bi se mogla dtaviti u realne okvire u tom slučaju.

    Neki dan sam išao provjeriti statistički podatak xG za tekmu Dinamo Shakhtar 3-3. Mi možemo biti sretni zalravo s tim rezultatom. Jer su imali veći xG. Ljudski dojam i intuitivno shvačanje nogometa vara mnoge nas, pa i mene hrpu puta. Al bar se trudim informirat se, pročitat nešto pametno. A ne napisat hrpu špekultaivnih komentara i komentara predviđanja i sanjarenja nečega što se može dogoditi.
  • Eduardo
    17.3k
    dosadan si. Upravo si napisao da nogomet nije egzaktna znanost, a onda si se u drugom dijelu posta pretvorio u filozofa.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    nogomet i jest najpopularniji i najdivniji sport baš zbog toga što tamo možeš vidjet srce, znoj, muda i osjećaje. Kada bi bio osuđen na matematiku, popularnost bi mu se mogla mjeriti sa šahom
  • Krizy
    35.5k
    Majki klasično iz krajnosti u krajnost..
    Pogledaj Celtic - Barcelona 2:1
    xG je valjda bio 0.2 - 5 pa su popušili
    Džaba ti xG ako Sivonjić ili Choupo-Moting sjebu loptu koja ide u gol.
  • Baneki
    717


    Možda nije najbolja usporedba. Šah igra 650 milijuna ljudi, nogomet 250 milijuna. Dobro, navijača koji ne igraju šah baš i nema, tako da je tu nogomet u prednosti.
  • Majki2111
    2.6k
    Slažem se, nisam ni rekao nešto suprotno.
    Pa da, nije točna znanost, događale su se neočekivane stvari i događat će se, al sam rekao da malo bolje razumjevanje bi nam pomoglo u skaliranju očekivanja. Ovo sam samo naveo ko primjer.

    Reć da smo izgubili prolječe u lp protiv šahtara van svake pameti. Sjećam se da je ekipa bila u afektu totalnom. A trebali smo bit sretni što smo smo x izvukli...
  • LovroZG
    1.3k
    Reć da smo izgubili prolječe u lp protiv šahtara van svake pameti. Sjećam se da je ekipa bila u afektu totalnom. A trebali smo bit sretni što smo smo x izvukli...Majki2111

    Glava me zaboljela od ovog. Kad si već gledo xG za ovu tekmu mogo si i pogledat tijek rezultata....
  • kinfa95
    485
    dobit ću moždani
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.