• xavier
    11.1k
    Ponovljena tema s obzirom da se mora odgovoriti na svako pitanje.
    1. Jeste li se cijepili? (94 votes)
        DA
        29%
        NE
        71%
    2. Ako jeste, koji je bio razlog? (94 votes)
        Zato što sam želio, smatram da korisno za mene i okolinu
        24%
        Zato što sam morao (posao, putovanja, utakmice..)
          6%
        Nisam se cijepio (za one koji su odgovorili NE na prvo pitanje)
        69%
    3. Ako niste, planirate li? (94 votes)
        Da, planiram čim prije
          6%
        Za sad još nisam, ali razmišljam o tome
        17%
        Samo ako ću morati
        32%
        Ne dolazi u obzir
        17%
        Cijepio sam se (za one koji su odgovorili DA na prvo pitanje)
        28%
  • Neki tip
    19k
    Dobro, ljudi, kad ispunjavate anketu, valjda znate odgovor na postavljeno pitanje..

    Npr., ono vrlo jednostavno - ili se jeste ili se niste cijepili.

    Kako je moguće da se prema prvom odgovoru cijepilo 31% zonaša, prema drugom 34%, a prema trećem 28%?? :yikes: :lol:
  • NitkoBitan
    11.6k
    Čekam da se cijepi 60-70% ljudi, da stožeraši ispune kvotu koja im je dana iz Bruxellesa pa cu doc na svoje kao i svi necijepljeni. Ista prica je bila u Izraelu sa potvrdama koje su ukinuli nakon sto se odredeni broj ljudi cijepio, potvrde su sredstvo pritiska na necijepljene i gotovo nikako medicinski opravdane. Potvrdu mozes dobit recimo na 48h ak se testiras brzim testom, medutim nakon testiranja mozes gdje hoces a takoder zarazit se i prenosit virus, kao i cijepljeni koji mogu bit prijenosnici. Kad ekipa skuži da ni 60% ljudi nece imat te potvrde (pogotov mladi) i da tak ekonomija nemre funkcionirat u punom opsegu kao i prije brzo ce se to ukinuti. Tak i tak s ovim besmislenim mjerama pola kafica i klubova ovo ljeto radi na crno (kao i prošlo) - dopušteni događaji za potvrdaše vremenski neograničeni međutim prodaja alkohola je zabranjena od 00:00-6:00. LOL.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ako situacija eskalira (opterećenost bolnica, broj umrlih) cijepljenje će biti obavezno. To vam je valjda jasno. Ovo sad je topnička priprema.
    Zapravo bi svi razumni (i vakseri i antivakseri) trebali ''navijati'' da je cjepivo učinkovito i bez nuspojava. To je najjeftinije i najbezbolnije rješenje problema, ako funkcionira.
  • NitkoBitan
    11.6k
    Ne postoji pravna osnova da cjepivo bude obavezno jer da je ima vec bi bilo to napravljeno bez brige. Cjepivo je u EKSPERIMENTALNOJ FAZI do 2023./2024., eventualno ako do tada prode sve u redu moze postati obavezno. A situaciju u bolnicama moze popraviti lijek ivermektin za kojeg su lijecnici diljem svijeta rekli da pozitivno djeluje na sprjecavanje teskih slucajeva korone i smrti ali gle cuda lijek je jeftin pa ga WHO ne odobrava, tj. poziva na njegovo nekoristenje...
  • Jaro
    5.3k
    moze link na neku studiju? Ak je tak onda ga nebi bilo lose ni ovak kupit...
  • Mali dioničar
    13.9k
    Ne bi li bilo logično o ovome raspravljati na https://www.zonadinamo.com/discussion/491/pandemija-koronavirusa?

    Ugušili ste anketu raspravom.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Cijepio sam se ovdje u Njemačkoj da bi mogao živjet malo normalnije da ne moram svaki dan negdje se tretirat kad negdje hoću nego da sjednem u auto i ajmo.

    Dobio Biontech

    1 Injekcija Bolilo mjesto uboda
    2 Injekcija isto bolilo mjesto uboda i dva dana bio umoran i htjeo samo spavat

    Sada sve ok
  • kinfa95
    485
    jel ko upućen kakva je sad situacija sa cijepljenjem, jel se mogu ja samo pojaviti negdje i primiti cjepivo koje hoću? nemam pojma o ničemu, kod doktora sam zadnji put bio prije 7 godina, a sad bi se htio rješiti toga da me nitko ne može jebati u mozak sa restrikcijama. Primio bi johnsona da to riješim u šusu i bok..
  • über alles
    1.4k
    U zg imas tri punkta di mozes banut bez najave i cijepit se,malo guglaj da vidis di tocno i kad rade.
  • Bosna86
    11.5k
    A kako ide s ljudima koji su cijepljeni npr u Americi… Amerika nema covid putovnice jer po većinskom mišljenju , one zadiru u privatnost pojedinca i diskriminatorne su… Bukvalno dobiješ kartonski papirić i to je dokaz da si cijepljen
  • Baneki
    712
    A mi necijepljeni? Da obučeno majice sa porukom "građanin drugog reda", ili "ne mogu na utakmice" ili odmah žutu traku da stavimo?
  • Pop corn
    4.8k
    A zašto
    … Bukvalno dobiješ kartonski papirić i to je dokaz da si cijepljenBosna86

    I s time odeš u HZZO i izvadiš Covid Passport
  • masacusec
    3k
    https://www.stampar.hr/hr/obavijest-o-lokaciji-i-terminima-cijepljenja-bez-prethodne-najave

    Ukoliko si cijepljen, kao što je moj slučaj, vrlo jednostavnim putem, uz par klikova putem e-građana možeš zatražiti digitalni "COVID pasoš".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.