• reziser
    6.2k
    ignoriraju te :gasp:
  • marcio amoroso
    31.8k

    Tko još sluša starije moj Režek
  • dELMINIUM
    16
    Lijep pozdrav. Pratim dugo već, kao čitatelj, zonu dinamo i općenito sve forume povezane s Dinamom pa sam se na kraju odlučio otvoriti račun ovdje kako bih povremeno mogao ostaviti komentar/kritiku. Inače, porijeklom s krša, dugo godina stanovnik metropole i još duže fanatik Dinama i Zagreba. Uskoro i detaljnije predstavljanje.
  • Krizy
    35k
    Iako sam pročitao sve upise na ovoj temi, iako sam se među prvima registrirao na ovaj forum ipak se još uvijek nisam tu predstavio. Evo bilo bi vrijeme bar nešto napisati.

    Zovem se Matej, živim u Hercegovini (Rama) a dio života sam proveo u Zagrebu. Uskoro ću napuniti 24 godine. Od malih nogu pratim Dinamo, pošto su svi u mojoj obitelji dinamovci a glavnu ulogu u tome je odigrao, kao i mnogima - otac.

    Prva sezona koje se sjećam je 2004./05. ("savršen" početak :rofl: ), kada mi je otac počeo zapisivati HNL utakmice u bilježnicu a ja bi nakon završetka kola upisivao rezultate. Tako sam zavolio statistiku pa sam nakon par godina i sam počeo zapisivati mnoge stvari vezane za Dinamo i HNL općenito, što obožavam i danas.

    Kao i mnogi sa ovoga foruma, svaki dan provedem mnogo vremena tu čitajući i pišući o Dinamu. Uskoro ću završiti sa fakultetom pa valjda napokon imati i stalni posao, što bi omogućilo da nešto češće dolazim na Dinamove utakmice.

    Nadam se da ćemo se još dugo družiti na Zoni jer je ovo savršen forum za dinamovce, idemo po naslov prvaka i kupa te što dalje u Europskoj ligi.

    Pozdrav iz Rame:
    8czbxvx47ulbdcjj.jpg
  • Krizy
    35k
    Da aktiviram i ovu temu za nove korisnike :grin:
  • dBK
    53
    Pozdrav svima,
    Isprika odmah na dugom postu, isprika također jer je sadržaj za više tema...Sad ide klasika, čitam vas već dugo bla, bla...samo što u ovom slučaju to znači svakodnevno čitanje od samog početka 2000-ih odnosno uvođenja koncepcije foruma kao mjesta virtualnog druženja (ili u mom slučaju, čitanja), da ne spominjem zadnjih 10ak godina otkad su novinski portali pravocrtno krenuli prema dnu, a i dublje) ...od Sportneta, dinamozg.net (Lux Angelusi, TBrzice i ostali dijamanti), pa do, po mom osobnom mišljenju, najboljeg mjesta okupljanja ljubitelja plave boje (barem donedavno)...sa ZD započinjem dan, sa ZD završavam prije spavanja...veliki naklon ekipi koja je sve pokrenula i drži sve na okupu kao i svim istinskim navijačima i ljubiteljima plave boje koji su tu prisutni bez obzira kada su se priključili (veliki pozdrav sugrađaninu Južnjaku - ima nas, ima nas ;)).
    E sad, zašto sam uopće krenuo pisati prvi post nakon toliko godina samo čitanja...
    Prvim padom Sportneta, pa nastavkom problema, se velikim priljevom novih članova, drastično smanjila kvaliteta upisa i trezvenog razmišljanja...večeras sam baš ubijen u pojam nakon ovakvog raspleta utakmice (tim više što sam nakon obranjenog penala skakao ko idiot i nisam ni vidio sljedećih 5 sekundi)...nakon ovakve večeri, gdje smo suprotno mojim očekivanjima, ipak pokazali i muda i karakter, i ispali na način koji se, valjda događa jednom u desetljeću, otvaram temu utakmice i sve što ide je salva pljuvanja, bilo na Bišćana, bilo na pojedine igrače...na temi transferi, na temi općenito, samo pljuvanje već danima...ne kažem da je sve dobro, ne kažem da se nije moglo bolje, ali pričamo o duboko okupiranom klubu, govorimo o klubu u kojem se vode žestoke borbe još uvijek, u stvarnom svijetu ne postoji čarobni štapić koji će prebrisati desetljeća četnikovanja i orgijanja...nemam snage nastaviti, ali mislim da je poanta tu...možda nije na mjestu, ali stara ekipa i dio članova palac gore, a vi ostali - pravac Index i tamo tražite individualnog krivca za svaki krivi potez (bogat je izbor, je li tako...danas je Moharrami, pa je Bišćan, pa ima Špikić, Šimić...)
  • Boycie
    436
    Lepi pozdrav!

    Čitam i pratim već dugo, a nekaj me i natjeralo da se regam te ponekad nešto i napišem. Pa naravno, kak se šika, da se u kratkim crtama i predstavim.

    Nekad bio aktivan i na starom BBB forumu pod ovim nickom, dakle skupilo se godina, punih 40.
    Aktivan na tekmama od 90tih (prva tekma na navijačkoj tribini '96 vs Šibenik na jugu), naravno od malih nogu do tada prisutan po drugim tribinama sa starim pod ruku. Dakle ljubav traje jako dugo.

    Redovan do danas, ne postoji ništa što to može promijeniti, domaća svaka ili skoro svaka iz sezone u sezonu, gostovanja nešto manje, odnosno koliko vrijeme i obaveze dopuste. A te obaveze su dost posla i 2 djece, naravno svi članovi najdražeg kluba.

    Rođen, živim i završil bum svoj put nadam se u najlepšem gradu. Trenutno godišnja sjever, premjestil se sa istoka, ode se ponekad i na zapad.

    Velim, jako je malo slobodnog vremena, ali kao i svakom zadrtom i žestokom dinamovcu kojem je to identitet i pripadnost, dinamovština je u glavi 0-24, tako da misli i svo slobodno vrijeme se vrte oko toga. Zato i provirim tu svako malo te sam se odlučio regat da ponekad stisnem i neki upis.

    Vjerojatno znam sa tekmi dosta Vas kao i Vi mene, ali ovako je slađe sudjelovat u raspravi u tajnosti ;)


    I kaj reć na kraju, svi smo malo nervozni ove sezone, ali naravno klasa optimist jer kako drugačije za nekog ko ide prek 30g na tekme s obzirom kaj smo sve prošli sa i zbog Dinama, tak da je ovo kamilica.

    Želim samo da pratite Dinamo, da podrške nikad ne fali i da idete na tekme bez obzira kaj Vas muči jer je to jedino ispravno - biti prisutan na stadionu uz svoj klub!
    Samo tako možemo svi rasti zajedno... Onda jednog dana nećemo morati ni čitati ovakve gluposti da trebamo stadion za 15-20k ljudi i slične pizd*rije.

    Ž!
  • Mihaljević
    7.8k
    pozdrav svima!
    rodjen 1986. u vukovaru zivim u becu ;-)
    Slavonac

    Mislim da je svima jasno da je @Blue Austrian Slavonac, i da treba popit bančinu , lupa gluposti teške.
  • kibic
    929
    Nisam ovdje zbavil prvi post pa da i to obavim.

    Lepi pozdrav svima. 90. godište, iz ZG-a. Nemam neku tipičnu priču o praćenju Dinama. Nogomet pratim od kad znam za sebe i prvo sjećanje na nogomet su mi kazeta Pipsa sa pjesmom Dinamo ja volim koju sam ko limač tolko slušal, da sam nekak i presnimil pa se na njoj u pol pjesme čuje kak z bakom pokušavam pustit pjesmu ispočetka.

    Prve tekme se ne sjećam, a dublje praćenje Dinama krenulo je na faksu, a dosta je potaknula inicijativa Zajedno za Dinamo.

    Budući da volim povijest, stranica Povijest Dinama mi je bila velik gušt za čitat. U zadnje vrijeme sam se i takoreći u poslu bavio povijesti Dinama 70-ih godina. Povijest kluba, integracija navijača s klubom, struktura kluba i uprave su mi neki glavni interesi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.