• Mali dioničar
    14k
    Čudo dodavanje možda i bolje od Modrićevog, ali nijedan portal to neće objaviti....Olmic

    Em je značajno bolje dodavanje, em je značajno zahtjevniji protivnik, em je značajno jače natjecanje em je značajno bitnija utakmica.

    Šta ćeš, portali su subjektivni.
  • NORTE
    9k
    Sucu u Gorici ispala zviždaljka kad je htio suditi faul nad Tolićem na 18m od gola, lopta došla do Ademija koji zabija na užas Dalmatinaca, Osječana, Kalika i Toplaka.
  • Blue 67
    212
    Vidim da se u naletu rezultata poprilično zaboravlja jedna "bitna" utakmica ne u rezultatskom al da u smislu onoga zbog čega nogomet postoji to je povezivanje ljudi. To je utakmica sa prijateljima iz ratom zahvaćene Ukrajine koja je na rasporedu u četvrtak u 19:00 sati. Purgeri,hrvati i naša zemlja je bila ne tako davno u sličnom položaju i nadam se da ste svi sjesni poruke koju moramo poslati. Ta poruka će biti veća,važnija i snažnija što nas više bude u četvrtak na stadionu. Zato pod ruke žene,djecu,prijatelje,užu i širu familiju i pokažimo barem ovako simbolički da nismo izgubili srce i da smo uz naše prijatelje u dobru i u zlu.
  • Mali dioničar
    14k
    i za ove rusofile koji su se brinuli o razbijanju ritma u borbi za naslov. Dinamo u toj utakmici igra u kombiniranom sastavu koji će kao trener voditi Damir Krznar.
  • marcio amoroso
    31.9k
    i za ove rusofileMali dioničar

    :rofl:
  • SAS1987
    13.3k
    na rasporedu u četvrtak u 19:00 sati.Blue 67

    U 19.00 počinje drugo poluvrijeme :grin:
  • ZGV
    3.1k
    Kada su ulaznice u prodaji za temu sa Kijevljanima?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    od sutra, u 11h počinje prodaja.

    Bit će i u srijedu i četvrtak. Moće se i online uzet, pa isprintat.
  • Nino Bule
    11.3k
    Oce se otvarat tema za d kiev ? Inace i klub je mogo ovo malo bolje marketinski odradit, platit na hrt-u reklamu ko za rijeku, naglasit da prihodi idu dinamo kievu.
  • Mališan
    1.7k


    Slabo se skroz priča o toj humanitarki, bojim se da bi moglo doc dve-tri hiljade ljudi samo ak ostane ovak zatišje
  • Nino Bule
    11.3k


    Da, pogotovo jer ima potencijala da potegnes ljude koji ne idu inace na utakmice ali bi dosli zbog humanitarnog karaktera
  • vafenss
    233

    Bogme ja sam vidio i sokirao se jer sam ugledao reklamu za tu tekmu na tv-u, cini mi se da je hrt bio u pitanju
  • NORTE
    9k
    Drmić
    Oršić-Ivanušec-Emreli
    Ademi-Mišić
    Bočkaj-Šutalo-Ktc-Ristovski
    Livaković

    Ako bi u dinamu ostali ključni igrači, s pravim trenerom poput Bjelice (i možda još kojim pojačanjem? ) ova momčad dinama može napraviti europski rezultat.

    Trenutna igra dinama ne pokazuje odlike jake ekipe, ali Drmić bi mogao biti ključni faktor uspjeha ove momčadi koja trenutno stagnira. Između ostalog i zbog Petkovića koji se srozao, ali i gubitka forme svih igrača još iz Krznarove ere.
  • NORTE
    9k
    Krznarova polusezona mi je jedna od najmučnijih ikad i zato ne mogu vjerovat kad netko napiše da je Kopić gori od prethodnika koji je odgodio derbi.
  • Mali dioničar
    14k
    Drmić
    Oršić-Ivanušec-Emreli
    Ademi-Mišić
    Bočkaj-Šutalo-Ktc-Ristovski
    Livaković
    NORTE

    Mislim da za trenera dolazi Tomić, a s njime se vraćaju Murić i Pavičić plus Drmić kak si napisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.