• Brotnjo
    481
    Dvojac koji vodi kafic u gradu gdje zivim (mamicev kafic) su u skupštini Dinama...
  • Eduardo
    17.8k
    Ovo tvrdim i ja... nis losiji nebi bio u hnlu umjesto jurcica, cacica, krznara, ivankovica i inih jebivjetaraJaro

    Sve ok, ali Ivankovića nazvati jebivjetrom u kontekstu usporedbe s Toplakom je uvreda za Branka.

    koji su imali momcad 10-100 putabolju od ostatka lige... s istima u europi nisu napravili nistaJaro

    Zašto stati na gore navedenima? Izdvoji onda Bjelicu, Zorana i Krznara... puno je manja lista ovih koji su napravili nešto.

    Ako gledamo ove koji nisu napravili ništa nepošteno je ograničiti se samo na par imena kad u tu kategoriju ulaze gotovo svi koji su bili na klupi zadnjih desetljeća....
  • Eduardo
    17.8k
    Kakvog smo mi trenera mogli imat da je uprava imala muda za uzet ga..Imamo Dinamo

    Kakvog? Činjenice molim. Pošto se već razbacujemo takvim "komplimentima". Čime on zaslužuje klupu Dinama? Ne uzimamo u obzir tko je do sad sve bio trener, s kakvom pozadinom i na koji način.

    Koji su to argumenti za Toplaka?
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Argumenti su meni ti da

    -ako mozes riskirati s pomocnim trenerom Zorana Mamica koji nije nikoga vodio ranije
    -ako tom istom treneru nakon ocajne vecine polusezone ne planiras dat otkaz
    -ako nakon toga dovodis trenera koji je vodio Hajduk (ne zaboravimo da je vjerojatno i clan Hajduka)
    -ako (to sada vidimo) taj trener ne radi bas nista

    Onda imas prostora pokusati s friskijim imenima, malo manjim ali perspektivnim.

    Evo kao primjer (uzimam primjere s insta stranice bw.tactic)

    Arrigo Sacchi - prije nego sto je preuzeo Milan vodio doslovno amaterske klubove

    Rinus Michels - prije preuzimanja Ajaxa vodio amaterske klubove, u prvoj sezoni titula nakon 6 godina

    Thomas Tuchel - prije preuzimanja Mainza vodio drugu momcad Augsburga, 2 godine kasnije izborili Europu po prvi put u povijesti

    Diego Simeone - prije Atletica vodio Racing club u Argentini i Cataniu u serie a

    Pep - prije Barcelone vodio Barcu B te ih uveo u 3 ligu

    Ima jos puno primjera gdje su "mali" treneri preuzeli velike klubove i vodili ih jako uspjesno
  • Krizy
    37.9k
    Kakav Toplak hahahahaha
  • marcio amoroso
    33.1k
    Ovaj kao prvo ne zna šta su argumenti.
  • Eduardo
    17.8k
    Nisam ja rekao da Mamic nije los izbor i da nije problem ako malo krade nego sam gledao iz drugog kuta. Kradu i ovi, nema sanse da nisu, znaci dode nam na isti k*rac. Ali ovi su nesposobniji od njega za pronaci ljude. I dodao sam na dnu Nova uprava>Mamic
    Mozda je sad jasnije sto sam htio reci
    Imamo Dinamo

    Ukratko, pojasnio si da ti ne smeta što se klub sustavno krade jer svi to rade pa zašto ne bi i ovi?

    Karikiram... Odeš u mirovinu koju ti svaki mjesec doma donosi poštar koji te potkrada. Tog poštara "uklone" i umjesto njega dolazi novi koji nastavlja s istom praksom, ali krade manje i dostavlja mirovinu koji dan ranije.

    Gledajući iz drugog kuta, dođe ti na isti k**ac... dobiješ svoje, doduše dio, ali ne sve što ti pripada pa je ok dok dobiješ makar neku pinku. Možeš si priuštiti nešto, ali ne i ono što bi mogao da te ne potkradaju.

    Ukorijenila se ta korupcija i lopovluk duboko u DNK, ali i kulturu nas Hrvata.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ne. Smeta mi. Ali nemozemo ih se rjesiti. Naglasio sam, zelim novu upravu vise od Mamica, jedva cekam taj dan jer znam i on ce doci. Htio sam reci da je Mamic bolji od ovih nesposobnjaka jer, oboje nas kradu, ali on bar ostavi nekakav kadar. Npr. SD bi nam sad bio Jozak, ali Antolic nije dao. Jozak ili Kopic? Biraj..
  • Eduardo
    17.8k
    Htio sam reci da je Mamic bolji od ovih nesposobnjaka jer, oboje nas kradu, ali on bar ostavi nekakav kadar.Imamo Dinamo

    Najkraće moguće pitanje u koje stane kontekst cijele rasprave; Shvaćaš li koliko je ovo KONTRADIKTORNO?
  • LovroZG
    1.3k
    Čovjek sam bira između dva zla ono koje on smatra manjim.
  • Mr Anderson
    5.7k

    Skupština je najmanje bitna, to su samo fikusi. Kak su do jučer dizali ruku za Mamića tak budu sutra za Antolića kad dođe do žešćeg razmimoilaženja. Jer, budimo realni, Mamići se nikad neće vratiti u Hrvatsku kao slobodni ljudi. Ne znam što bi se trebali dogoditi da se to promijeni. I neminovno je da će im utjecaj samo slabiti s vremenom. Za klub je nužno da tu dođu sposobni i stručni ljudi umjesto ovih koji su sad.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ovo.

    U svakom slucaju, ja cu na dalje izbjegavati postanje na forumu na ovakve teme
  • Nino Bule
    11.7k
    Hoce li biti kakva prijateljska u ovoj pauzi ?
  • Blue 67
    212
    S idućim tjednom dinamo ulazi u posljednju(4) fazu četverokružnog ciklusa ovosezonskog prvenstva.
    Dinama do kraja očekuje najteži raspored od svih ostalih konkurenata za naslov te je najizvjesnije da će se prvenstvo odlučivati upravo u utakmicama sa izravnim konkurentima. Znajući da se trenutni ne/stručni stožer u dosadašnjim utakmicama tog karaktera nije baš iskazao,a i igra u drugim utakmicama nije na razini s pravom se postavlja pitanje može li nedovoljno kvalitetno upravljanje najkvalitetnijom i najširom ekipom u ligi ugroziti samo osvajanje iste. Na nama je da momčadi pružimo punu podršku u svakoj utakmici do kraja pa tako i u nedjelju 3.4 kad dočekujemo dragovoljac.
  • marcio amoroso
    33.1k

    Pa nije baš da u zadnjem krugu imamo najteži raspored. Osijek i Hajduk nam dolaze, a Rijeci idemo u goste. Hajduk ide svima u goste. Mislim da je raspored u zadnjem krugu njima najgori.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.