• og1986
    2.9k
    Jel zna netko što piše na onom transparentu iz prve dvije slike kaj su sa sada stavili Boysi na instu?
  • Stjepan
    479
    Izgleda da će strani igrači u ruskoj ligi dobiti pravo jednostranog raskida ugovora i time mogu postati slobodni igrača ukoliko se to dogodi ne bi bilo loše probati ponuditi ugovore npr Moru i Uremoviću ako se odluče na jednostrani raskid sa klubovima.Koje je vaše mišljenje o tome?
  • Ludovic IX
    5.8k
    Moro definitivno da
  • NORTE
    9.6k
    Odmah dovesti Malcoma i Moru i osvojiti titulu bez problema.
  • Stjepan
    479
    Slažem se ako bi Moro posto slobodan igrač mislim da bi Dinamo morao jako zagrist za njega i ponudit mu jak ugovor jer nećemo morati plaćati nikakvu odštetu za transfer.
  • Infinity
    15.3k
    Malcom ce vjerojatno biti medju onim igracima koje sigurno nece nigdje. Covjek ima osam milijuna eura po sezoni. To mu nitko nece dati, a on bi bio lud da pristane na puno manju cifru. On u Dinamu zvuci kao dobra bajka, mada bi ja bio sretan da ga mozemo dovesti.

    Moro je vec realan, a tamo je jos puno igraca koji bi nam isto mogli biti pojacanja, a mogli bi biti slobodni.
  • Stjepan
    479
    Ako bi oni postali slobodni igrači npr u roku 2-3 tjedan i Dinamo želio potpisati nekog od njih da li bi oni mogli bit registrirani za aktualnu sezonu Hnl-a i nastupiti u nekoj od sljedećih Dinamovih utakmica?
  • Stjepan
    479
    Da slažem se za Malcoma da je nerealno da dojde u Dinamo preveliku plaću bi tražio za Dinamove standarde ima tu još neki naši igrača npr Jedvaj i Lovren.
  • Carrasco
    4.1k
    A kakva je situacija sa Đurasekom?
  • Neki tip
    19.6k
    za Dinamove standarde ima tu još neki naši igrača npr Jedvaj i Lovren.Stjepan

    Zajebavaš se? Ajd' reci da da, pls..

    Kad samo pomislim na tu sinergiju Lovrena svjedoka, Lovrena Dinamovog nogometaša i maksimirskih tribina - suza sama krene. Od dirnutosti, dakako.
  • Stjepan
    479
    Slažem se oko Lovrena nisam ni ja pobornik njegov povratka u Dinamo što radi trenutne forme i godina a i van nogometnih zbivanja oko njega Mamića i kluba. Ali eto naveo sam ga ko primjer koji bi od hrvatskih igrača mogli biti slobodni ukoliko bi mogli dobiti pravo da jednostrano raskinu ugovor sa ruskim klubovima.A ovo što ste vi izdvojili za Dinamove standarde sam mislio za plaću Malcoma da bi bila previsoka.
  • Olmic
    2.8k
    Moro ako dobi papire sigurno bi prije izabrao Hajduk
  • Nolifer
    6.9k


    Oni su krcati u veznom. Nama bi baš dobro došao jedan Moro...
  • masacusec
    3.2k
    Brod je trenutno sigurniji i od zraka i od kopna
  • Stjepan
    479
    Otišao bi tamo možda jedino ako uzmu naslov ako bi dobi papire od rusa po mom mišljenju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.