• Majki2111
    2.6k
    U kojoj stvarnosti Vasilj, Šaranić i Baturina zaslužuju prednost ispred jednog Leovca? Ne vjerujem da nam oni mogu više koristit od Leovca u ovoj ekipi u kontrekstu igranja LP i u kontekstu borbe za prolazak skupine Lige prvaka.

    Plus Leovac treba dobit kredita zbog svega kaj je napravio unazad tri godine. Provjeren je igrač sa svojim kvalitetama i znamo kaj možemo dobiti s njime.
  • Crusades1986
    9.5k
    daj prvo shvati da ta četvorica igrača ne igraju istu poziciju. Jel ti razmišljaš s nečime?
  • deda
    27.5k
    Ti si stvarno pao s Marsa Majki :halo:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    zato sto mozda imamo vec nekoliko igrača na toj Leovčevoj poziciji, dok ove sto si ti nabrojao su mahom svi veznjaci, ali ujedno jako mladi igrači, koji imaju potencijal za postati dobri igrači kroz koju godini, ujedno isti oni za koje Dinamo želi vidjeti da li može računati na njih u nadolazećim sezonama i da budu jedna od budućih okosnica ovog tima.

    Leovac je prekrižen, dakle samim time njegovo vrijeme u Dinamu je prošlo svršeno vrijeme, jasnije?
  • miro
    3.1k
    meni je samo žao za Julardžiju, ostalo ok
  • Majki2111
    2.6k
    Vrijede li sva trojica koju god poziciju igraju nauštrb Leovca na lijevom boku neovisno o tome koje izbor na lijevom bočnom i jest Leovac? Ne vjerujem. Kaj ju oni trojica dali Dinamu, a što je dao Leovac? I slijepac je vidio da je Leovac bio i jest još uvijek važna karika ove ekipe. Oni trojica trebaju pričekati još da budu ispred Leovca bez obzira kakvu poziciju igraju. Uvijek iskusan provjereni igrač pored mladih potencijala, kaj ne?

    Leovac je puno dobrog donio u ove 3 godine sa ovom generacijom i ne zaslužuje da ga se samo tako prekriži. Čak mi je fascinantno da ga je i navijački puk tako olako prekrižio ovdje.
  • deda
    27.5k
    Nisi pomislio recimo da je sam Marin rekao npr. "gle ljudi, ja ne mogu držat taj ritam". Čovjek ipak ima skoro 34 godine.
  • Majki2111
    2.6k
    Moguće, to ne znamo. Nadam se da to nije točno. :sad:
  • Baneki
    714
    Šaranić, Vasilj, Baturina su direktno iz juniora pozvani u I. momčad? Ima li koji igrač da je pozvan iz II momčadi? Ako nije ne vidim previše smisao te momčadi.
  • deda
    27.5k
    Dečki su igrali za "dvojku" ove polusezone.
  • superhik
    10.2k
    Ostali raditi u klubu ako uhapse cijelu upravu da ima tko dočekivati goste :smile:
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Zasto Mohe nema na prozivci za pripreme jel neko zna?
  • Crusades1986
    9.5k
    Piše ispod da će se priključit za par dana...
  • Carrasco
    4k
    igrao je jučer za Iran u kvalifikacijama za SP...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.