• deda
    27.4k
    Jebote kvale za drugu ligu, više ultrasa nego na prvoligaškim tekmama. Legija vs. Sinjski maligani.
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Ja nez zakaj Marsu jebu da nema uvjete za višu ligu.Meni je ovaj stadiončić sasvim solidan.Bolji od mnogih prvoligaških.Bolji mi je ovaj Marsin stadion nego npr. onaj u Zaprešiću ili Koprivnici(ako se to može nazvati stadionima,pošto imaju jednu faking tribinu :roll:
  • deda
    27.4k
    A gle, neki kriterij ne zadovoljava.
  • xavier
    11.1k


    Kako ti je @deda napisao, neki kriterij očito ne zadovoljavaju. Uostalom, vizualni dojam nije dio kriterija nego se radi o strogo tehničkim stvarima koje može zadovoljiti stadion koji izgleda grozno dok neki drugi može biti puno "ljepši", ali jednostavno ne "prolazi".
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Ma kužim da očito nekaj fali,ali sam napisao svoje nekakvo mišljenje o stadionu Marse.Nek 2022. uđu u 1.hnl ako će imat uvjete i nelošu financijsku situaciju te ćemo tak imat još jedan klub koji ima pravu navijačku skupinu i još solidno brojnu publiku,za razliku od raznih intera,loksi i sličnih.
  • SAS1987
    13.2k
    hnl je postala toliko kvalitetna i zahtjevna liga da je vrlo tesko upasti u nju.

    U Hrvatskoj je trenutacno situacija da je puno klubova koji bi trebali biti u 1. Ili u vrhu 2.hnl u jakoj tezkoj situaciji ali prije ili kasnije ce se vratiti i tada ce jos teze uci u 1. Ligu. Mislim na Cibalio, Zadar, Zagreb, Marsoniju itd. Slicna situacija je bila i u Sloveniji pa su se vratili u prvu ligu ove godine Gorica i Koper koji su više puta bili prvaki države.
  • deda
    27.4k
    Nema para za to, osim toga proći će Junak
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Brođani će teško ovo preokrenut unatoč uzvratu.
    Svaka čast Junaku,sjajno odigrana prva tekma. :up:
  • Guinness
    1.9k
    Jebem im mater. Pičke
  • deda
    27.4k
    Guiness, zašto stadion ne zadovoljava drugu ligu jel znaš
  • Guinness
    1.9k
    Guiness, zašto stadion ne zadovoljava drugu ligu jel znašdeda

    Iskreno ne znam točno zašto ovaj uz Savu ne. Pretpostavljam zbog manjka prostorija i volje za građenjem iduću sezonu. Sad je li to točno ili ne stvarno nemogu reć 100% za sad...
  • deda
    27.4k
    Obično je nedostatak svlačionica problem kod tih starijih stadiona
  • Guinness
    1.9k
    Obično je nedostatak svlačionica problem kod tih starijih stadionadeda

    A da to je moja pretpostavka jel ima ravno tri prostorije i to ono, ova treća za sudce nemože biti manja...
  • deda
    27.4k
    U susretu za popunu 2 HNL Mladost i Opatija odigrali su 0-0 na stadionu u Petrinji.
  • Kwedi
    3.8k
    Laljak kmečao skoro mjesec dana kak budu amateri,a danas već druga liga uz brzu ambiciju za povratak u prvu.
    Kakva foliranja :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.