• NORTE
    9k
    Nadam se povratku Cibalije u 1.Hnl za godinu dana.
  • deda
    27.6k
    Teško, tipujem na Inter koji će igrati na naš pogon. Drugi favorit sigurno Rudeš. Misli da se knjiga na ta dva slova svodi što se tiče borbe za prvu.
  • xavier
    11.1k
    tipujem na Inter koji će igrati na naš pogondeda

    I što onda? Ući će u prvu ligu i ostati bez 10 igrača i financijske potpore Dinama. Rekao bih da su oni ovim sporazumom odustali od prve lige.
  • deda
    27.6k
    A gle možda su si kupili godinu dana mira da probaju naći pare tj. investitora. Nemam pojma iskreno.
  • The Undertaker
    4k
    Da li su svi gore nabrojani dobili licence za 2. ligu?
  • deda
    27.6k
    Neslužbeno. U kvalifikacije za popunu druge lige će ići Hrvace, Grobničan Čavle, Zagorec Krapina, Vukovar i Mladost Ždralovi. Morat će se igrati jedno pretkolo, zatim polufinale i finale. Igrat će se po jedna utakmica na stadionima Kranjčevićeva i Karlovac. Sve bi trebalo biti potvrđeno u 11h utorak.

    Uskoro slijedi otvaranje teme posvećeno novoj 3. jedinstvenoj ligi.
  • Neki tip
    19k
    Rudeš je apsolutno 1. favorit za ulazak iduće godine.

    Po ambiciji, po ljudima koji su uključeni. Naravno, čisto pogađanje u ovom trenutku, prije slaganja rostera, budžeta, želja i mogućnosti.



    Tvoji Ždralovi u ovom društvu još i najviše šanse imaju za ulazak u 2. ("Prvu")..
  • deda
    27.6k
    Teško ti je to reći kad ne poznaš protivnike. Ulogu favorita bih dao Zagorcu i Vukovaru.
  • Neki tip
    19k
    A kad su mi Mladost Ždralovi najzvučnije ime. :grin:
  • deda
    27.6k
    To sigurno :strong:
  • kinfa95
    485
    Zagorec je glavni favorit sigurno
  • db-izbjeglica
    12.6k
    gledam ovaj popis drugoligaša za sljedeću sezonu i meni stvarno nije jasno zašto su zabranili nastupanje drugim momčadima. od njih 12, jedino cibalia ima kakav takav potencijal biti ozbiljan prvoligaš...
  • deda
    27.6k
    Nažalost svi bi mi radije da su u ovom društvu Zadar, Marsonia, Karlovac, Segesta, ali ti klubovi nisu spremni za ovu razinu što je njihova vlastita odgovornost tj. nesposobnost.
  • Nino Bule
    11.3k
    Cibalija i orijent imaju neku ozbiljniju navijacku bazu i volio bi da se ti klubovi dovedu u stanje u kojem bi bili ozbiljni kandidati za prvu hnl. Zna li netko kako krimeja stoji s uvjetima za 1 hnl, cini mi se da tamo ne treba puno posla da zadovolje uvjete.
  • deda
    27.6k
    Ni blizu, ali mogu igrat na Kantridi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.