• deda
    27.5k
    Nije baš ni nebitna tekma s obzirom da bi naši dečki u slučaju poraza mogli stići u zonu ispadanja što ne vjerujem da je planirano iako ćemo od sezone 2022./2023. slovom zakona morati u treću ligu.
  • gh0c
    256
    I u prvoj ligi "nam" dečki ne stoje dobro, samo kažem :zip:
  • NORTE
    8.9k
    Od ove sezone više nema dodatnih kvalifikacija? Samo prvak ulazi u 1.Hnl?
  • Infinity
    15.2k
    Rudes iznenadjujuce vodi na Sigetu, te ce vjerojatno slaviti s obzirom da Crni imaju igraca manje.

    Ako Opatija (@ Kustosija) i Medjimurje (vs BSK) dobiju moglo bi biti bas gusto na vrhu. Na -4 su uz dvije utakmice manje s ovom danasnjom utakmicom Dragovoljca.

    Volio bih gledati mrtvu trku do kraja. Osobno bih od ekipa s vrha rado vidio Medjimurje nazad u eliti.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Volio bih gledati mrtvu trku do kraja. Osobno bih od ekipa s vrha rado vidio Medjimurje nazad u eliti.Infinity

    Ja bi ili njih ili Vinkulju, ali kako je krenulo Hr.Dragovoljac mi se čini kao favorit br.1
  • Infinity
    15.2k
    Meni iskreno Cibalia nekako bezveze.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    a gle, stvar je ukusa, tko koga više voli i preferira.
    Ja ti tak u najboljem slučaju mogu reć nek uđe bilo tko d prvi HNL, sam da eto , nije ekipa iz Zagreba.(bez uvrede itkome)
  • Infinity
    15.2k
    Ja ti tak u najboljem slučaju mogu reć nek uđe bilo tko d prvi HNL, sam da eto , nije ekipa iz Zagreba.(bez uvrede itkome)Navijač Dinama

    Ovo treba uvesti u knjige.
  • deda
    27.5k
    Bijelo brdo nakantalo Međimurje u Čakovcu 5-2. Tko zna možda oni napadnu prvu ligu? Bar ćemo imat srpski klub u HNLu :wink:
  • Infinity
    15.2k
    Iz onog sto sam citao, oni su lijepo sredjen klub, ali im je drugoligaski nogomet vrhunac. Bojim se da bi iz prve lige ispali ekspresno u zupanijsku.
  • Kwedi
    3.8k
    Osijek 2:

    - vodeći na tablici (imaju najbolju obranu i četvrti napad lige) i imaju dvije utakmice više od Dinama

    - prosjek godina 20,5

    Dinamo 2:

    - šesnaesto mjesto i dvije utakmice manje od Osijeka

    - prosjek godina 20,0


    Hajduk 2:

    - petnaesto mjesto, utakmica više od Dinama i utakmica manje od Osijeka

    - prosjek godina 19,9


    izvor: Sofa


    Moglo bi se svašta zaključiti iz ovih brojki, no očito Lege rade dobro i u svom inkubatoru
  • NORTE
    8.9k
    Moglo bi se svašta zaključiti iz ovih brojki, no očito Lege rade dobro i u svom inkubatoruKwedi

    Između ostalog i da je to poprilično nebitna liga za rezervne momčadi klubova, a posebno "uspjeh" u njoj. Osijekov "uspjeh" u 2.ligi za Dinamo baš ništa ne znači, a čak ni za Hajduk. Za godinu i pol će rezerve igrat 3.ligu . Jedino mjerilo ovih klubova je 1.Hnl. Rijeka nikad nije postojala u juniorskom planu pa je uzela naslov Zdravku, uz njegovu obilatu pomoć doduše. Znam da misliš da aktualnu razliku u mladima, ali hoću reć da na kraju to ništa neće značit na terenima 1.Hnl.
  • Kwedi
    3.8k
    da igraju za gajbu na školskom, s obzirom na konkurenciju (stariji, jači i iskusniji) te prosjek godina ovi rade vrlo dobar posao, a uspoređujući s nama i Hajdukom.

    Svaka liga je nebitna za rezervne momčadi, no nije isto ako imaš u drugoj momčadi xy broj igrača koji u jednoj drugoj ligi pokazuju nešto,a to prati i rezultat.
  • xavier
    11.1k
    Dobro, ovo je realno dinamova treća momčad...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.