• superhik
    10.2k
    U slučaju neuspjeha i financijskog kraha bit će hajka jedno vrijeme, oni će otići, doći će drugi, Grad će dati zajmove za kredite, i opet kreće euforija. Ne sjećam se da je u HR ijedna bivša uprava odgovarala za loše poslovanje kluba
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Vise me brine nas trener i politika kluba od ove sezone.BBB Sibenik

    Ja sam se pomirio s tim da ćemo krznara gledati još neko vrijeme. Ne mogu dokučiti čime je zaslužio povjerenje, al očito je tako...
  • Carrasco
    4k
    Ove godine će biti najslađe fritule.
  • xavier
    11.1k


    Pa nisam ni mislio da će financijski odgovarati nego da će ako uzme naslov biti slavljen kao "jedan od najvećih predsjednika" i nitko neće pitati kako će se sve to platiti (iako je do prije koju godinu jedino bilo bitno imati čist račun, a razultat je bio "prolazan"), a ako "puknu" (mislim rezultatski), onda će Lukša biti stavljan u rang ekipe koja je financijski uništila klub.

    Apsurd je što je on napravio što je mogao (mislim svoj dio) i hoće li sad uzeti naslov, to više nije direktno do njega, ali svejedno će to odrediti hoće li biti "jedan od najvećih ili štetočina". No tako je to uvijek, ne samo u Hajduku...
  • Klenx
    4.1k
    Livaja
    Mlakar
    Krovinović
    Lovrenčić
    Elez
    Kalinić
    Katić
    Melnjak
    Sahiti
    Kačaniklić
    Vuković

    Potencijalno Nikola Kalinić

    A da su prodali taman za odštetu za Krovinovića.

    Njima ili je netko upumpao grdu lovu, ili Lukša ide na teški all-in.

    Meni se čini ovo prvo, ili citirat ću izjavu jednog državnika našeg "što se tiče navijanja, neka navijaju za Hajduk"
  • Infinity
    15.2k
    Potencijalno Nikola KalinićKlenx

    Nema sanse. Dobija minute u Veroni, a zadnju utakmicu je dao dva gola.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kakve su to banke koje daju zajmove?og1986

    Tommy zaradio priko ljeta :strong:
  • Carrasco
    4k
    Ovo je all in na zelenu... Stvoren je pritisak da moraju biti prvaci, a ako ne budu onda moraju prodavati igrače ispod cijene jer apsolutno svi znaju u kakvom su financijskom stanju. Katastrofa u najavi...
  • Eduardo
    17.2k
    Nema sanse. Dobija minute u Veroni, a zadnju utakmicu je dao dva gola.Infinity

    Neki dan je izašla vijest kako je dogovor pao te kako će Kalinić u siječnju potpisati dvogodišnji ugovor s Hajdukom.
  • xavier
    11.1k
    Lako za Kalinića, oni su uvjereni da će ih Modrić "moliti" da dođe na ljeto kako bi se "iskupio za sve što je napravio" i kako bi ostvario dječački san...no oni mu naravno neće dozvoliti (a i Krovinović je ionako "već sad bolji od Modrića").
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ko veli da je meljnjak uopce kakvo pojacanje
    Al ne sumanjam da je uskoro opet u reprezentaciji
  • xavier
    11.1k


    Baš sam napisao na drugom mjestu...do sad je kod tovara bilo "što on uopće ima tražiti na širem popisu", a sad će odjednom biti "on jednostavno mora imati mjesto u reprezentaciji" :wink:
  • Eduardo
    17.2k
    a šta je to napravio njima osim što ih je guzio u dresu Dinama?
  • xavier
    11.1k


    Prvo sam mislio da odgovaraš na ovaj zadnji post o Melnjaku pa mi nije bilo jasno :smile:

    A znaš da oni iz nekog razloga na sve ove presude gledaju iz sasvim nekog čudnog kuta. Najbolja su mi pitanja "zašto sad ne izbace Dinamo iz lige"...zbog toga što je Mamić osuđen da je krao novac iz Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.