• Infinity
    15.2k

    Ja se nadam da ce i cvajta uskoro dobiti neki dobar ugovor za TV prava.

    Sto se ovoga tice, evo Varazdin ce biti novi prvoligas i dobit ce fiksno sigurnih 3.5m kuna plus ostalo ovisno o plasmanu kasnije.

    Da je ugovor ranije potpisan sad bi HD dobio lovu kakvu drugoligasi ne mogu ni zamisliti i iduce sezone bi vjerojatno bio opet novi prvoligas. Recimo da ce Sibenik ispasti naredne sezone i kasnije ce opet biti glavni kandidat za povratak, jer ce dobiti bruku love. Bojim se da bi se tu moglo precesto dogadjati da klub koji ispadne uz pomoc tih para ekspresno opet udje u prvu ligu. Zato je nuzda da drugoligasi dobiju nesto.
  • deda
    27.5k
    Drugoligaši će dobiti iz ovog dio, čini mi se nekih 600-700 tisuća po klubu.
  • LovroZG
    1.3k
    Super je to novac za klubove. Zagarantirano barem 750 soma € dobro dođe klubovima koji su dosad muku mučili da skupe 2 milje da budu konkurentni u ligi.
    A i sad je razlika u plasmanu između 6. i 9. mjesta vrijedna 150k €. Možda to potakne malo borbu za plasman i kad je ostanak osiguran.

    A ovo je pak sramota: "Ipak, i ovaj se put vidjelo da ne shvaćaju svi sastanke poput ovog jednako. Društvo koje se okupilo bilo je previše šaroliko, što govori kakvu tko pozornost daje organiziranom djelovanju klubova. Dok su Hajduk predstavljali i predsjednik Lukša Jakobušić i sportski direktor Mindaugas Nikoličius, Dinamo je poslao šefa škole Tomislava Butinu. Koji je morao telefonirati da zna kako glasovati."
  • The Undertaker
    3.9k
    I još dobiješ oko 4 mil. (mislim) ako Dinamo igra LP. HD je prvu ligu ove sezone igrao sa 4 mil. kn proračunom, Varaždin 2.hnl za 10-11 mil.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Da, oko 4 milje kuna. HD je računao između ostalih golubova na grani i na to. Tovari će vjerojatno iz principa odbiti te pare.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Jbg, treba se deda Mirko dovuc do tamo
  • marcio amoroso
    31.9k
    Koji gol Belje :love:
    Svaka čast doktore.
  • Nino Bule
    11.3k
    Julardzija, Marin, Vidovic u prvoj za sibenik. Kule u prvoj za lokomotivu, vasilj na klupi.
  • Neki tip
    19k
    Koji gol Belje :love:
    Svaka čast doktore.
    marcio amoroso

    Završio sezonu s 15 komada + 4 asistencije.

    Ili fino pojačanje ili fina lova za Osijek.

    Čitao sam i intervju danas s njime, prizemljeno djeluje.

    Pisalo se o interesu s Otoka, veli nisam ja još ta razina.. Najradije bih naslov s Osijekom pa onda neku međustepenicu pa onda za koju godinu mogu razmišljati o najvećim izazovima kakva je PL.

    Želim mu uspjeh u svakom slučaju, samo naslov s Osijekom moze preskočit što se mene tiče. :)
  • Zagi
    4.9k
    Instalirat Barišića na Beljino mjesto, zajedno sa Katinićem i Duvnjakom (ako im trener ostaje). Sjeli bi Garciji ko budali šamar.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja ga stvarno ne mogu ocijeniti. Nekako mi je baš težak za procjenu. Ako je istina da se nudi 6 ili 7 milijuna onda je to jako teško odbiti. Ja sumnjam u to, ali nikad ne reci nikada. Igrač sa toliko golova i asistencija bi trebao biti najveća želja navijaču Dinama, ali ja nemam osjećaj da bi nama bio pojačanje.

    I ja mu želim sreću i svako dobro. Za naslov će morati ili u Dinamo ili u drugu državu :grin:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Napisati ću mali osvrt na ovu sezonu i ocijeniti klubove od 1-10. U obzir ću uzeti ulaganja, očekivanja, ali i razvijanje igrača i potencijal klubova u budućnosti.

    Dinamo 8
    Prije sezone bi vjerojatno svi potpisali naslov prvaka i prezimljavanje u Europi. Osim rezultatskog uspjeha Dinamo je uspio potpuno afirmirati neke mlade igrače kao Šutala i Franjića. Ipak sezona nije potpuno uspješna jer se ispalo u kupu i igralo se dosta loše kroz duži period sezone.

    Potencijala i mjesta za napredak sigurno ima, a sigurno bi se trebalo krenuti od sportskog direktora i od trenera. Ima se jednostavno previše igrača na plaći i to se mora promijeniti. Osim toga je momčadi potrebna svježa krv koja će prodrmatii svlačionicu i donijeti novu energiju.


    Hajduk 6
    Ogromna ulaganja u momčad su donekle urodila plodom jer se nakon deset godina zauzelo drugo mjesto. Jasno je da je cilj bio prvo mjesto i da je zimski shopping u kojem se dovelo Kalinica, Grgića, Ferra i Melnjaka ukazivao upravo na to.

    Blamažom u Europi sa Tobolom i ignoriranjem mladih igrača u svim ključnim utakmicama sezone su zaslužili maksimalno šesticu.

    Veliki dug koji su napravili u ove dvije sezone je sigurno balast i morati će se prodavati ako se želi opstati.


    Osijek 5
    Kada najaviš iskorak u Europi i borbu za prvo mjesto, a ispadneš u prvom pretkolu i završiš treći onda sezonu moraš smatrati neuspješnom. U zimskom prelaznom roku se sa Lovrićem i Caktašom pokušalo dodatno osnažiti momčad, ali su trzavice u odnosu uprave i trenera dovele do toga da sezona završi neuspješno. Ispadanje u polufinalu kupa je samo potvrda loše sezone.

    Zanimljivo je da posuđeni igrač Osijeka u Istri Beljo ima najveću vrijednost na tržištu. To samo dokazuje promašenu sportsku politiku Osijeka koji je nakupio brdo prosječnih igrača koji uz dužno poštovanje svima ne bi bili pojačanje ni za Slaven. Bralić, Caro, Jurčević, Miloš, Hiroš, Fućak, Petković, Topčagić, Mance su samo oni koji mi padaju na pamet.
    Trebati će dobar sportski direktor da kadar očisti i dovede u red.


    Rijeka 7
    Plasman u Europu je bio cilj i on je ostvaren. Finale kupa u koje se došlo najtežim mogućim putem je još jedan plus i osvajanje bi po meni čak sezonu dovelo do toga da bude jako uspješna. U Europi se izbacilo koga se moralo izbaciti, a ispalo se od Paoka koji je realno bio bolja momčad.

    Ja očekujem remont Rijeke jer imaju dosta posuđenih igrača, ali isto tako imaju i dosta potencijala u mladim igračima i realno je očekivati ih opet gore u sljedećoj sezoni. Vjerojatno neće biti tako dobri da se upuste u borbu za prvo mjesto, ali za mjesta ispod da.



    Lokomotiva 9
    Lokomotiva realno može biti super zadovoljna sezonom jer ju je prošla bez puno stresa i afirmirala je puno igrača od kojih je neke već lijepo unovčila. Također ih može radovati da su bili konkurentni kroz cijelu sezonu i da su ovaj put sačuvali čist obraz.

    I dalje ima jako puno potencijala u momčadi i Lokomotivu možemo očekivati opet dobru.


    Mjesta 6-10 će doći malo poslije na red, nadam se da vas nisam utušio :rofl:
  • SAS1987
    13.3k
    Bilo bi zanimljivo cuti ocekivanja za sledjecu sezonu.

    Moja prognoza je da ce Dinamo puno lakse osvojiti naslov jer ce ostali pasti a Dinamo vjerovatno nece ponoviti lošu sezonu i lutanja sa trenerima.

    Rijeki odlazi puno igraca, Hajduk je izgubio poker pa ce biti prisiljen nekoga prodati a i ne vjerujem da ce nakon takve sezone Livaja ostati u Hajduku. U Osijeku jako puno ovisi oko Bjelice. Ak on ode onda ne vjerujem da ce biti konkurentni.
  • SAS1987
    13.3k
    Mjesta 6-10 će doći malo poslije na red, nadam se da vas nisam utušio :rofl:marcio amoroso

    Istra je u zadnji tren spasila sezonu jer im je prijetilo da završe na 8. mjestu.
  • Captain America
    13.3k
    Ovisit će sve o tome ko će doć do eurokupova. Ako ćemo samo mi bit unutra s nekim redikulom poput Milaniča na klupi, ne bi se čudio da opet bude borba do zadnjeg trenutka, a tu postoji mogućnost one da "vrč ide 100 puta na vodu dok jednom ne pukne". Ako neko od trojke dođe do konferencijske, ispadaju automatski iz svih kombinacija za naslov jer njima je problem igrat kup preko tjedna s našim momčadima, a ne putovat po Europi i igrat s ozbiljnim ekipama.

    Ako Nenad ostane, Osijek će s Beljom bit jako opasan. To je igrač koji nosi 15 golova koji su im falili ove godine, a sigurno će i on napredovat. Lovrić će proć pripreme, Mađar će sigurno opet dovest par igrača i ako ne bude odlazaka Ivušića, Škorića i Lacike bit će svega.

    Rijeka će opet bit tu, borit se, al šanse su im za ozbiljnu borbu do svibnja nikakve.

    Očekujem dodatno zaduživanje tovara uz klasičan europski prdac u rosu u 3. pretkolu. Vidit ćemo kog će dovest, al ne vjerujem da mogu ovakvu sezonu ponovit jer već je ovo bilo iznad njihovih realnih mogućnosti.

    Loxa i Gorica će bit tu, otkinut četvorci neke bodove i afirmirat par mladih igrača.

    Belupo vječno sedmi.

    Borba za opstanak između Šibenika (osim ako se nešto radikalo ne promijeni), Istre (već poznati problemi s Alavesom i odlazak Belje) i Varaždina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.