• SAS1987
    13.7k
    Centralni komitet Dinamodeda

    Od jucer imamo i prikladnu himnu :smile:
  • deda
    28.7k
    Kad si već spomenuo himnu. Jedan zanimljiv podatak sam čuo jučer. Rađena anketa i navodno Lijepa naša za samo par postotaka tuče U boj u boj kad bi danas anketirani birali himnu.
  • og1986
    2.9k
    Evo za zadnji post ovdje da kažem kako ima jako puno smisla odmah banat čovjeka jer je rekao kako je majki glup jer piše takve gluposti, a njegovo trolanje se tolerira.

    Nije ni čudo kaj se na drugim forumima sprdaju ovdje s nama.
    Sad su mi neke stvari jasnije. A ti čekaj majkijevo evoluiranje.

    Vidimo se na tribini, ako još tko odavde ide. Ako ne, isto, koga boli briga.
  • Eduardo
    17.8k
    Evo za zadnji post ovdje da kažem kako ima jako puno smisla odmah banat čovjeka jer je rekao kako je majki glup jer piše takve gluposti, a njegovo trolanje se tolerira.og1986

    Ne mislim opravdavati onog tko je udijelio ban, ali nije zbog toga što je netko nekome rekao da je glup već isključivo zbog spominjanja majke.

    Meni je žao što forum trenutno nema opciju IGNORE jer bi stvarno bila korisna i od pomoći pa ne bi morali čitati svakakve gluposti.
  • deda
    28.7k
    Prijateljske:

    Slaven - Nafta 5:3
    Osijek - TSC 3:0
    Šibenik - Posušje 0:2
    HD - Kustošija 4:0
    Slaven - Alumimij 3:1
    Lokomotiva - Tuzla 2:1
    Gorica - Bravo 0:2
  • marcio amoroso
    33.1k
    Koliko sam ja upratio Gorica i Šibenik nižu loše rezultate u pripremnim. Lokomotiva izgleda dobro ako je vjerovati rezultatima. Osijek nešto lošije od očekivanog, ali oni su dobri svakako.
  • marcio amoroso
    33.1k
    https://www.24sata.hr/sport/caktas-jakobusic-me-razocarao-puno-je-tu-bilo-lazi-nije-istina-da-nisam-htio-ostati-u-hajduku-773041

    Zanimljivo zanimljivo.
    Zanima me na čiju stranu će njihovi navijači stati. Iako su oni predvodnici pravedništva imam osjećaj da će stati na stranu euforije i rezultata.
  • Nino Bule
    11.7k
    Ma drvlje i kamenje po caktasu, kvari atmosferu pred sezonu, laze, itd.

    Caktas mi se ne cini pre pametan i sumnjam da je on potpuno nevin u ovoj situaciju, ali ima tvrdnji koje bi luksa mogao lako opovrgnut ako su lazi (neplacanje kune u 2021. godini), a mislim da ce potpuno ignorirat ovo.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Ne vjerujem ni ja da je tu Caktaš potpuno nevin, ali iskreno isto tako ne vjerujem da su Lukša i ekipa potpuno nevini.
  • xavier
    11.2k


    Kako sam napisao na drugom mjestu, istina je gotovo uvijek negdje između. Klub i igrač obično ni nemaju iste prioritete.

    Klub je smatrao da Caktaš ne opravdava toliku plaću i želio ju je smanjiti. Igrač je naravno želio zaštititi svoje interese.

    Jedino što mi nije jasno u cijeloj priči je zašto ga Hajduk nije pustio pošle zime.
  • Papastrumf
    10.2k
    Klub je smatrao da Caktaš ne opravdava toliku plaću i želio ju je smanjiti. Igrač je naravno želio zaštititi svoje interese.xavier

    Ako je tko tamo zarađivao plaću, onda je to on. Nije to bio problem nego eto financijska situacija u klubu. Na kraju se ispostavilo, kao sto je Caktas rekao, da su nakon toga potpisali jos pokoji takav ugovor u tim gabaritima.
  • marcio amoroso
    33.1k

    Ma jasno sve to, ali ako je istina ovo što on tvrdi onda je Lukša počinio krivično djelo. Za takve stvari se ide u zatvor. Osim toga mi je zanimljivo da nijednom navijaču sada nije bitan zakon ili pravda. Samo je bitan ajduk. Jasan znak da ih boli ona stvar za zakonom i pravdom ako imaju ikakvu korist od nepravde ili bezakonja.
  • xavier
    11.2k


    Kako smo komentirali u grupi, rekao bih da je ovo o "fiktivnom ugovoru" sasvim krivo interpretirano.
  • marcio amoroso
    33.1k

    Moguće, ali ja kod svoje tvrdnje stojim. Njima je zakon nebitan. Samo njihova korist. Dokazano x puta.
  • deda
    28.7k
    Istina je u sredini, ali ju nitko ne zna i ne smije znat pa čak ni pitat. Samo pravda i poštenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.