• Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Valjda nećemo i mi kiksat.
  • Keyser Soze
    8.1k
    ujr67494qznck0oe.jpeg

    Dogradonačelnik Splita nastavlja tradiciju kmečanja.
  • deda
    28k
    Ove sezone:
    Lokomotiva - Dinamo 2.027 gledatelja
    Lokomotiva - Hajd.u.k. 2.776 gledatelja
  • og1986
    2.9k
    Oni su cijelu sagu napravili o tom svom "pohodu" na naslov zadnjih 10 godina. Borbe protiv sila zla, vanjski faktori koji njima pravednicima ne da naprijed, ali evo junaka (odabrani) Livaja, sile zla se uplašile i ovo je posljednji pokušaj da sile zla pobijede, ali će pravednici pobijediti makar im to nije dopušteno.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Na proljeće ih satrat nakon dobrih priprema
  • Deleted User
    0
    taj bojan je autor skulpture crkve sv duje s kitom umjesto križa ili tak nešto. psihić na poziciji , opasno.
  • SAS1987
    13.5k
    Pogledao situaciju i za mene to nema veze sa penalom. Volio bi da je bio penal i da ih se pokralo ali realno penal nije.
  • Captain America
    13.9k
    To došli ovi što se kunu u Dalmaciju, a iskoristili prvu priliku trajno pobjeć u Zagreb.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Znao sam da će Marić a onda i strahonja reći da je to penal. Ulizivanje na najjače. Sam neznam po kojem su oni kriteriju sigurni u to.
  • superhik
    10.3k
    Od kad je HNL-a statistika jedanaesteraca:
    Dinamo - 165
    Hajduk - 145
    Razlika - 20
    Ako to podijelimo, Dinamo je u prednosti za 0,65 dosuđenih jedanaesteraca po sezoni

    Prosjek žutih kartona:
    Dinamo - 1, 67
    Hajduk - 2,11
    Razlika od osnutka HNL-a - 0,64

    Prosjek crvenih kartona:
    Dinamo - 0,10
    Hajduk - 0,15
    Razlika od osnutka HNL-a - 0,05

    Znači razlike između ovih kriterija koje bi mogle biti kritične u sudačkim odlukama nisu ni za jedan cijeli broj
  • SAS1987
    13.5k
    sa time da je Dinamo poslednjih 16 godina + onih 5 godina pod imenom Croatia bio puno više u protivnickom sestnajstercu od Hajduka a to znaci vecu vjerovatnost penala.
  • superhik
    10.3k
    Broj jedanaesteraca u posljednje tri sezone:
    Dinamo - 14
    Hajduk - 20
  • markoli
    1.7k
    Kažu ipak eksperti da je bio penal. Mea culpa. Aut je ipak bio čist, može se stati na crtu.

    Iskreno, treba ih sve ostaviti 10 bodova u drugom dijelu sezone pa nek si kmeče međusobno tko će biti 2., a tko 3. ili 4. Ako ćemo mi biti pravi nitko od njih nam nije faktor.

    Kmečavcima da pokloniš tri penala, 2-3 tjedna kasnije kad ode jedna odluka kontra njih će biti kmečanje kako se cili svit urotio protiv njih, ukralo, pokralo.
  • Krizy
    36.3k
    Taj napad je krenuo nakon pogrešno dosuđenog prekršaja u korist Hajduka, bio prekršaj na Kačavendi...
  • markoli
    1.7k
    Slažem se. Još je pobrao i žuti. Samo mislim da VAR ne ide tako daleko u nazad što se tehničkog dijela tiče.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.