• NORTE
    9.3k
    Meni je svakako zanimljivo da toliko srba bira hajduk kao svoj klubNino Bule
    Čovječe klub se zove Hajduk i tebi je čudno da ih srbi vole :brow: Još kad nadodaš neke crtice iz povijesti kluba...

    Ovi kmečavci nakon sudačke sramote na Rujevici i Hns-ovog žmirenja na pravila imaju srama prozivat suce... Još čekamo kaznu za Livaju i Subašića.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Pa veća kazna će im bit ako danijel "hrvatsko ime" subašić prođe nekažnjeno, a ozljedi im se prvi golman.
  • markoli
    1.7k
    Bome ju je dobro potegao Lovrić. Gorica bila bolja i bez igrača više.
  • Nino Bule
    11.5k
    Mazohist sam pa citam malo snet od tovara, kaze kralj nije problem penal nego sto je mersinaj trebao dobit crveni zbog 6 namjernih grubih prekrsaja, pogledam sofu i mersinaj je imao tocno 4 faula na utakmici :lol:
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Jbt pa gdje je gorica našla ovog delfija?
    Lik bi promašio prazan gol sa 2 m
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Mazohist sam pa citam malo snet od tovara, kaze kralj nije problem penal nego sto je mersinaj trebao dobit crveni zbog 6 namjernih grubih prekrsaja, pogledam sofu i mersinaj je imao tocno 4 faula na utakmici :lol:Nino Bule

    SI sustav bi trebao dobiti osmu jedinicu.
    Količina gluposti = 1 tovar
  • Nino Bule
    11.5k
    nek si ga prozvo, upravo zabio haha
  • Nolifer
    6.7k
    2-0 matirana Rijeka
  • db-izbjeglica
    12.8k
    db-izbjeglica nek si ga prozvo, upravo zabio hahaNino Bule

    Haha još lik kao uši pokazuje
  • Nino Bule
    11.5k
    Kakva greska gorice, drmic 1:2
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ima li glupljeg navijačkog pokliča od: hns pederi, nogomet ste sjebali?

    Ono, lik očito stimulira, može biti sretan što nije popio žuti karton, al stadion odmah... Hns pederi, nogomet ste sjebali :lol:

    Bolest...
  • flexXy
    1.9k
    Svaka cast Rendulicu za postavku utakmice. Ovo je vrh danas, prakticki bez pola prve momcadi. Nema mu danas matara, kalika, sarica, prsira, suka, fruk se ozljedio odmah a simunovic nije mogao vise od 20min dns. Usprkos tome izdominirali protiv prve momcadi i bila bi uvjerljivija pobjeda da nema ove poluproizvode u napadu.
  • deda
    28k
    Udarci 22 (7) - 4 (1) za Goricu :scream:
  • vjeko1701
    5.9k
    Gorica bas izdmonirala.

    #DietrichVrimeJe
  • Dudu
    2.6k
    Na kraju imamo više nego realne šanse završiti jesenski dio kao lideri prvenstvaDudu

    Nadam se da me ne bude sutra demantirao Slaven Belupo :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.