• Ludovic IX
    5.5k
    HNS mafia viču a HNS im mama postala
  • Nino Bule
    11.5k
    a to sumnjam, uljepsavanje poljudske wc skoljke na racun hns-a se ne odbija
  • Nino Bule
    11.5k
    Evo i ruke, sad kad ponovo gledam uopce mi ne izgleda cisto ko kad sam prvi put vidio

    https://streamja.com/KG370
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kakav penal..lopta se odbije od poda u ruku. Nit je ruka bila u nekom položaju da je može maknuti
  • db-izbjeglica
    12.8k
    To nema veze s penalom, odbijanje od poda u duelu...al da je bar bio čisti penal, onda bi kmečanje bilo orgazmično.
  • Infinity
    15.2k
    Dobra utakmica, a realno Lokomotiva - Hajduk jako cesto budu odlicne utakmice za nekog neutralnog gledatelja.

    Ocekivao sam ovaj remi, obicno nakon neke kante bude jako tesko igrati s istim protivnikom nakon par dana. Prije bih rekao da ce Lokomotiva dobiti nego Hajduk.

    Obrana Lokomotive je komedija, a obrana Hajduka jos veca komedija. Dvije ekipe koje odigraju 9-6 u dvije utakmice se trebaju zapitati sta im radi zadnja linija. Hajduk je bas dobar prema naprijed, a jednako tako ocajan prema nazad. Od sest komada protiv Lokomotive dali su tri sami sebi. Oni ako ne dovedu dva top stopera mogu prestati sanjati titulu.
  • Gelipter
    3.5k
    Kakav penal lopta je dirala ajdukovca u ruku i onda ga je ovaj slabašno gurnuo nakon čega je ajdukovac teatralno pao. Ipak, bio sam siguran da će suditi.

    Ja mislim da je u njihovim glavicama itekako normalno i kmečati te glumiti univerzalne arbitre što je moralno i u isto vrijeme primati obilate poklone od istog HNS-a.
  • Slavonac
    383
    po meni je penal :confused:
  • Markelo
    2.5k
    Da nije bila ruka u pitanju, tražili bi penal zbog prekršaj na Biuku. Lud je to narod dole i bolesno nerealan
  • markoli
    1.7k
    Po nogometnim pravilima nije.
  • Dudu
    2.6k
    Bjelica legendo, uzmi bod na Poljudu, ne moraš sva tri :snicker:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Po nogometnim pravilima nije.markoli

    Kaj kaže pravilnik?
  • Nino Bule
    11.5k
    Kad vec nismo mogli mi, volio bi da ih bjelica ponizi na poljudu sa dva,tri gola
  • Slavonac
    383
    gledao sam snimak, prihvacam komentare tipa "onda nisi dobro gledao" :sweat: , i vidim kako ruke ide prema lopti...a ne da se odbila od poda u ruku?!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.