• deda
    27.9k
    Ako oni ove sezone stvarno idu na sve ili ništa moglo bi.lako biti da Hajd.u.k. ne živi vječno
  • Infinity
    15.2k
    Nisam do sad nikad gledao izjave Rosasa, al sta je ovo? :lol: Tip prica spanski, a njegov prevoditelj prevodi na engleski. Nisu mogli naci nekog da prevodi na hrvatski s obzirom da su u Hrvatskoj? Ili mu je ovo neki pomocnik koji malo gura s novinarima? :grin:
  • Mali Zeus
    9.6k
    Nisam do sad nikad gledao izjave Rosasa, al sta je ovo? :lol: Tip prica spanski, a njegov prevoditelj prevodi na engleski. Nisu mogli naci nekog da prevodi na hrvatski s obzirom da su u Hrvatskoj? Ili mu je ovo neki pomocnik koji malo gura s novinarima? :grin:Infinity

    Španjolski. Sori, jače od mene. :D

    Cirkus kreće, trener uskoro leti, traži se novi i idemooo. :party:
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Toliko para i truda, a mlohava ćuna... :rofl:

    Uza sve napore, histeričnu euforiju, medijski pompu, strašna pojačanja, opet su četvrti :lol:
  • The Undertaker
    4k
    Pomalo. Sve četiri ekipe su u par bodova tako da nitko nije otpisan.
  • xavier
    11.1k
    Utakmicu između HD i Lokomotive gledalo je na stadionu...83 gledatelja :grimace:

    Kako sam već pisao, klasično zanimanje za domaću utakmicu zagrebačkog kluba na Kranjči osim kad je gost Dinamo ili Hajduk, a tada naravno stadion ne popune navijači domaćeg kluba...
  • markoli
    1.7k
    A ja budala mislio da je bilo ključno to što nisu zabili gol...

    4D4k7l5.jpg
  • NORTE
    9.1k
    A ja budala mislio da je bilo ključno to što nisu zabili gol...markoli
    Mediji su zaista veliko zlo.
  • xavier
    11.1k
    Najbolje je što dobar dio čitatelja uopće ne razmisli o nelogičnom naslovu i ostane kao "činjenica" da je Šibenik pobijedio zbog "pogrešno dosuđenog penala".

    Mislim penal ni po meni nije bio, ali kako je to "odlučilo" utakmicu koja je završila 2:0 i Šibenik je vodio 1:0 i prije toga :roll:
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ja sam rekao, jednog dana, ako budem imao djecu, radije bi da se pošteno bave prostitucijom nego novinarstvom.
  • Ali
    1.9k

    I to potpisuje glavni urednik SN ????
    Tako to danas biva, ne tako davno su im prijetili bojkotom i svasta nesto slicno. I eto danas su naslovi kljucan detalj a utakmica 2:0?
  • Keyser Soze
    8.1k
    Strahonja kaže da su bili penali za Dinamo i da je s pravom poništen gol Oršića. Također je rekao da nije bio penal za Šibenik.
  • LovroZG
    1.3k
    Strahonja je šarlatan.
  • xavier
    11.1k


    Govoriš inače ili za ovo što je @namodi grebza napisao jer po meni je ovdje Strahonja u pravu za sve 4 situacije.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Kaj je rekao za naš drugi penal, nisam gledao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.