• SAS1987
    13.3k
    Labrović i Prince Ampem su novi igrači Rijeke.Navijač Dinama

    Koji je Labrovic a koji Prince? :razz:
  • Mali dioničar
    14k
    Koji je Labrovic a koji Prince? :razz:SAS1987

    “Jugoslavenski boksač u plavim gaćicama, a boksač Konga u crvenima.”
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja mogu samo čestitati Hajdukovcima na onoj kampanji i na ostanku Livaje. On im otprilike dođe kao nama Ademi i mogli bi i mi nešto naučit od njih ako bude ikad bilo priče o prodaju Ademija.

    Mogu reć da jedva čekam novu sezonu. Velika četvorka se pojačava ili je otprije jaka. Usudio bi se i reć jači nego ikad. Jedino me malo brine ovih ostalih 6, ali to još budemo vidili šta tu bude bilo.

    Sve u svemu bit će zanimljiva nova sezona i imam osjećaj da bi mogli imati opet još predstavnika u Europi osim Dinama.
  • SAS1987
    13.3k
    Bit ce odlicna sezona plus bit ce opet gledatelja :cool: Jos da se sredi situacija sa upravom i to je to.
  • BlauDivision
    463
    U cijeloj ovoj priči presudni čimbenik kao i u svemu je novac. Kako su oni proveli neku kampanju i kako je on ostao zbog ljubavi je još jedna dobra PR priča u kojoj su priznajem, tovari majstori.Imao je ponudu nekog Rizespora od milju eura bruto koji se bori za opstanak, a čija se geografska lokacija vjerovatno ne dopada njegovoj dami i navodno Besiktasa.Njihove ovce su po tko zna koji put popušili tu "romantičnu priču" kako samo kod njih ljudi igraju iz ljubavi, a ta ljubav košta 600-700 tisuća eura.Nad navijačima hajduka stvarno treba provesti kognitivnu procjenu jer ovo psiho-fizičko stanje u kojem se nalaze prije početka svake sezone izlazi iz granica normalnog.
  • Jaro
    5.4k
    ako cemo tako gledati onda ni u pricama Totti u Romi, Gerrard u Liverpoolu, Maldini u Milanu nema nimalo romantike jer su bili (i) dobro placeni zs sve te godine....
  • Nino Bule
    11.3k
    U slucaju tottija ima romantike jer je imao ponudu za vece pare i osvajanje trofeja, ako je istina sta kaze kolega blau oko ponuda onda ima smisla da je livaja ostao u splitu.
  • BlauDivision
    463
    Ne možemo uspoređivati babe i žabe. Kakvu ulogu na nogometnoj karti europe igraju nabrojani klubovi a kakvu ulogu igra balkanski provincijski klub bez perspektive koji luta više od desetljeća bez jasne vizije i strategije. Hajduk ne može nikako biti stepenica više u karijeri.
  • Eduardo
    17.3k
    Šibenik odustao od kupnje Emira Sahitija koji im je prošle sezone bio ponajbolji igrač. U 33 utakmice postigao je sedam golova. Posebno se ističu golovi za pobjedu protiv Dinama i Hajduka te u remiju s Rijekom.

    Imali su opciju otkupiti ga za 400 tisuća eura, ali su odustali i Sahiti se vraća na Poljud.

    Već su ostali bez Bulata, Labrovića i Ampema. Kako stoje stvari na odlasku je i Deni Jurić.

    Također, klub su napustila i braća Bulat s čelnih pozicija...

    Ne izgleda dobro, ali valjda ovi južnoamerički investitori imaju kojeg asa u rukavu.
  • LovroZG
    1.3k
    Realno, bez Labrovića i Ampena im je dobro išlo, al Bulati, Sahiti i Jurić će im već nedostajat.
  • flexXy
    1.9k
    Napisao sam vec na startu prosle sezone. Ti kolumbijci su ekipa koja je usla u klub sa cca 30k eura zive love. Natjecaj za kupnju kluba je bio namjesten jer je njihova ponuda dosla zadnja i bila za 20kn veca od drugog ponudaca. Sa 30k eura+mito drzavnim sluzbenicima su dobili na upravljanje prvoligaski klub, tolko o nasem nogometu i drzavi. Nadam se da se varam, ali mislim da oni nemaju ni pribijene pare i da su glavni kandidati za ispadanje.
  • Eduardo
    17.3k
    Osijeku se s posudbe iz Mađarske vraća Antonio Mance koji je prošle sezone za Puškaš Akademiju odigrao 26 utakmica i zabio sedam golova. Također, s posudbe se vraća i 23-godišnji kosovski napadač Mirlin Daku. On je prošlu sezonu odradio na posudbi u Ballkaniju te je bio zlatna kopačka kosovskog prvenstva s 31 golom u 34 utakmice. U Osijek je stigao još 2018. godine, ali još nije dobio pravu priliku.
  • Eduardo
    17.3k
    Prošlo nam je ispod radara pa da podijelim ako netko želi pogledati. Serijal NK Istre o 60 godina kluba.







bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.