• Mali Zeus
    9.4k
    1. Ole jednostavno ničim nije dokazao da je kapacitet za ovu razinu, a dobio je i previše prilike
    2. Maguire u Unitedu nikako ne može pronaći formu koju je imao u Leicesteru i zbog koje je trebao biti stup obrane kluba s Old Trafforda
    3. United je potrošio gomilu novca na ofenzivni dio momčadi i tu zabijaju više na individualnu kvalitetu, ali to ne mijenja činjenicu da im nedostaje pravi razbijač/defanzivac u vezi
    xavier

    Sa svime se slažem. Ole je dosegao vrhunac i više i bolje od ovog ne može. Tu i tam će ga izvući individualna kvaliteta igrača, ali dugoročno to nikako nema smisla. Maguire je i prošle godine startao slabo pa bio dobar, al ove je startao još gore. Al i te neke stvari koncetracije, kako igraju obranu itd. su opet do trenera.
    I veza da, mora se krpati s Fredom, Matićem, McTominayjem jer nema pravog specijalista DM-a tamo.
    Al mislim čak i s takvom vezom da bi kvalitetniji trener puno bolje sve to sredio i ne bi svaka tekma bila stani pani nemaš pojma hoće li izgubiti i koliko će primiti ili će u onako ludoj tekmi na kraju pobijediti.
  • Jaro
    5.4k
    meni je fascinantan broj pobjeda nakon losih igara i rezultatskih minusa prosle sezone.
    Kao simpatizer Liverpoola se nadam sto duzem Oleovom ostanku na klupi...
  • Mali Zeus
    9.4k
    Kao simpatizer Liverpoola se nadam sto duzem Oleovom ostanku na klupi...Jaro

    Kao i većina simpatizera i navijača Unitedovih rivala. :)
  • db-izbjeglica
    12.7k
    dost dobar ovaj bayern, u LP zabijaju kao na pokretnoj traci, a još nisu primili gol, mogao bi hajduk imati dosta problema s njima sljedeće sezone kad uđu u ligu prvaka...ali protiv bilih nitko nije favorit, pogotovo na poljudu.
  • Keyser Soze
    8.1k
    ali protiv bilih nitko nije favorit, pogotovo na poljudu.db-izbjeglica

    A tek kad zagrmi "Dalmacijo" da se Lewandovskom stisne govno? Takva atmosfera je danas viđena još samo na derbiju Boca - River.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    eto, primio bayern gol - MOŽE SE!
  • Keyser Soze
    8.1k
    Malmo je na dobrom putu da obori naš rekord iz 2016. :wink:
  • marcio amoroso
    32k
    Malmö još drži nulu na svom kontu. Bez gola i boda su još i naš rekord je sada u opasnosti. Podsjećam, Dinamo je imao 0-0-6 i gol razliku -15.
    Oni su trenutno na 0-0-4 i -12.
  • Olmic
    2.7k
    Cristiano šta radi to je stvarno bolesno
  • Nolifer
    6.5k
    Cristiano spasio guzicu Oleu, po ne znam koji put...
  • marcio amoroso
    32k
    Liverpool, Ajax, Bayern i Juventus maksimalni do sada.
    Besiktas i Malmö bez boda, Šveđani čak i bez gola.
    Magija Sheriffa je izgleda također gotova, danas glatkih 1-3 kod kuće protiv Intera.
  • Infinity
    15.2k
    Ne svidja mi se pogled na tablice. Velikih problema cemo imati ako budemo isli dalje kao drugoplasirani. Osvajanje grupe nosi ogromne privilegije.
  • marcio amoroso
    32k

    Brugge, Atletico, Sporting, Sheriff, Benfica, Atalanta, Wolfsburg i Zenit. Realno jeste teško, ali ništa previše teže nego se mislilo da će biti. Mislim da će Atletico jedino ipak prestići Porta.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Brugge, Atletico, Sporting, Sheriff, Benfica, Atalanta, Wolfsburg i Zenit.marcio amoroso

    Po meni: Brugge igra otvoreno, i bez straha, tako su bar djelovali protiv Citya i Pariza, koliko mozemo protiv njih, ne znam. Atletico je cijele sezone "bez indediteta". Najmesarskija ekipa u zadnjih pa sigurno 10 godina. Prljavci teški. Atalanta igra dobar nogomet, protiv Uniteda mogli uzet 6 bodova, ali United ima Ronalda. Sporting se čini "ok", te ih ne bi otpisao od drugog mjesta, Dortmund jalovo djeluje, još nemaju Haalanda. Sherrif ko Sheriff. Benfica ima ok ekipu, ma da prije bi tu mogla Barca uletit :razz: . Wolfsburg solidan. Zenit mi se čini kao najpovoljniji protivnik od nabrojanih. Nisu baš neka ekipa za plašit ih se.

    Najbolje bi bilo kad bi mogli biti prvi u grupi, ali West Ham je jak i to je također činjenica.
  • marcio amoroso
    32k

    Ovi iz lige prvaka su svi favoriti protiv nas. Možda je jedino Sheriff 50:50, ali ta lista tamo ionako nije definitivna.

    Što se tiče West Hama u pravu si, ljudi su jaki ko crna zemlja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.