• Papastrumf
    9.3k
    Jedino bitno u ovoj priči je jeli trebalo poništiti gol zbog kontakta dvojice igrača koji nisu mogli igrati loptom.db-izbjeglica


    To su neka nova nogometna pravila? Nema faula jer igrac nije mogao do lopte!?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Nisam ni rekao da je to pravilo.
    Postavio sam pitanje, možeš reći da je trebalo poništiti gol, nije nikakav problem. Ovo je forum, tu se raspravlja.

    Ja smatram da je sudac postupio ispravno.
    Nema smisla poništiti gol zbog obostranog kontakta igrača koji nisu mogli do lopte.
  • vjeko1701
    5.9k
    Osobno ne bi prigovorio da je suđen faul u napadu ali ako se već moglo od strane pravednika pričati o common sense kad je bio u pitanju izjednačavajuć pogodak sa Slavenom (i sad još masa situacija drugih klubova gdje se pričalo o pravila vs common sense) onda po tome ne bi poništio gol a i ima elemenata za obostrano naguravanje.
  • Eduardo
    17.1k
    Što više gledam to mi je faul očitiji.

    03:15

  • The Undertaker
    3.9k
    Naravno da je bio faul, po baletnim standardima koji se danas sude. Zato je B. Marić šef sudaca. Da ove li-la situacije odu na našu stranu. Međutim, ne vidim specijalni problem. Bili smo bolji, zabili smo dva gola i zasluženo pobijedili.
    Jesmo pustili "pošteno" čitavu sezonu i onda imamo Strukana koji se ne odaziva na poziv VAR-a za penal u Osijeku, Rijeci zamijene identitet igrača koji je zabio gol i sl. "greške".
  • Carrasco
    4k
    3:42 čisti faul, totalno nepotrebno od Oršića jer Goda možda ne bi uspio izbacit...
  • Ludovic IX
    5.1k
    Sad sam gledao ponovo gol i ruke od igrača Belupa u isto vrijeme kad i oršine na njemu. Ovaj je prvi maknuo ali je faul obostran.
145678Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.