• Krizy
    33.6k
    U 32.kolu Dinamo gostuje u Koprivnici, kod Slaven Belupa. Slaven Belupo u zadnjih 10 utakmica ima omjer 1-7-2 do kojeg su došli točno nakon izjave Stipića:
    "Sad kreće cirkus. To vole ljudi, to volimo i mi treneri, ali nam nije potrebno. Što drugo reći, idemo dalje, skupljamo bod po bod, kao vjeverica. Ja vjerujem u svoju momčad i ne bojim se za nas".

    Dosad smo sa Belupom odigrali 70 utakmica u HNL-u te ostvarili 53 pobjede uz 11 neriješenih te 6 poraza. Gol razlika je 156-46.
    U gostima smo Belupo pobijedili u 21 utakmici, 8 puta remizirali te 5 puta izgubili, uz gol razliku 63-26.

    Zadnju HNL utakmicu protiv Šibenika, Slaven Belupo je igrao u sastavu:

    Filipović - Božić, Paracki, Prce - Bogojević, Lulić, Bačelić Grgić, Glavčić, Goda - Knöll, Krstanović

    Kod Belupa će utakmicu zbog kartona propustiti Krstanović a kod nas zbog istog razloga Petković i Franjić.

    Ademi, Mišić, Stojanović i Burton će propustiti utakmicu protiv Hajduka u slučaju da dobiju žuti karton.
    1. Kakav rezultat očekujete? (36 votes)
        Pobjeda Dinama
        92%
        Neriješeno
          0%
        Pobjeda Slaven Belupa
        8%
  • Infinity
    14.9k
    Ovdje nemamo pravo na kiks, a treba prezivjeti bez kartona i ozljeda jer nas vec u srijedu ceka Poljud, a u nedjelju Rujevica. Na ta dva gostovanja se nikad ne zna sto nas ceka i moguce da ne izvucemo puni plijen. Imamo lijepu zalihu bodova i ne bi ju smjeli prosuti u Koprivnici, jer se onda moramo vaditi u Splitu i Rijeci.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Rekao je Krznar da su iduće 3 tekme ključne i ako tu izađemo s punim plijenom da smo riješili pitanje prvaka. Po meni ni 7 bodova od mogućih 9 ne bi bilo loše, a mislim da će i Osijek sigurno još negdje kiksat, kao da su shvatili da ništa od titule nakon tekme s nama.
  • Infinity
    14.9k
    Ja takodjer kontam da bi sedam bodova bio dobar ulov, jer bi povecali prednost na +5, ali racunam da moramo dobiti u Koprivnici. Mislim da i na Poljudu imamo veliku sansu za tri boda, a onda na Rujevicu mozemo opusteno, pa nek bude i 0-0. Za Osijek se vise ne brinem, prvi smo, imamo zalihu bodova i treba samo pametno odigrati do kraja. Nije nemoguce, ali tesko da u ovom ritmu mozemo dobiti sve utakmice.
  • Eduardo
    16.9k
    Sve osim 3 boda bio bi podbačaj bez obzira u kakvom sastavu istrčali.

    Njim fali Krstanović, ali s obzirom da igraju protiv Dinama, a ne Hajduka onda to i nije neki hendikep. Mi smo bez Petka pa ćemo vidjeti kako ćemo kombinirati sastav i igru. U svakom slučaju nema opravdanja za neuspjeh koji bi opet zakuhao stanje na tablici.
  • jp23
    2.2k
    Možda bi bilo dobro dati veću minutažu Toliću danas, po mogućnosti da odigra cijeli susret?

    Ne znam jel odigrao jedan cijeli susret za nas otkako je stigao
  • Eduardo
    16.9k
    nije. 69 minuta je najviše što je proveo na terenu (vs Lokomotiva). Čak ni u kupu nije igrao više od toga.

    5 puta je startao u početnoj postavi (3 HNL - 2 KUP).
  • jp23
    2.2k
    Šteta. S obzirom da je bio među "zvučnijim" pojačanjima ljetos, ne vidim razlog zašto mu se daje minutaža na kapaljke, dobar je, u ono malo što smo ga vidjeli, barem se tako čini...
    Vjerojatno onda neki interni aspekt kojeg mi ne vidimo
  • deda
    26.3k
    Korporacija pobjeđuje :cool:
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Tolic je donedavno ima ugovor sa Kvrgicem. Sad je sa Mamicevim sinom potpisa ugovor. Majer je klupski projekt, kad ga prodaju tad ce Tolic krenut igrat. Decko je po meni top talent!
  • dotepenacdubrava
    6
    Tolic ima vica u igri, ali mislim da mu steka igra prema nazad te se ceka da se tu podigne.

    Usput, pomalo offtopic, ima li neki kafic od centra do maksimira da prenosi tekmu na terasi?
  • Infinity
    14.9k
    Decko je po meni top talent!BBB Sibenik

    Decko za dva mjeseca puni 25 godina. Taj talent je trebao davno biti ispunjen. Pa Coric je mladji od njega, a Halilovic njegovo godiste. Daj Boze da od njega nesto sutra bude.
  • marcio amoroso
    31.4k
    A vidi, nema svak talent da igra u Barceloni. Po meni je igranje u Dinamu itekako dokaz da se ima talenta. Majer također nije odmah proigrao, mnogi ostali su trebali vremena.
  • Nolifer
    5.9k
    Očekujem sastav: Livi-Risto-KTC-Viking-Jole-Ademinator-Lirim-Majer-Mišić-Ivanušec-Orša

    Bit će zanimljiv susret
  • Eduardo
    16.9k
    Majer, Ivanušec na krilima, a Oršić u špici?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.