• db-izbjeglica
    12.6k
    Loša utakmica, dinamo od tottenhama nije odigrao praktički ništa, napad sterilan da ne može biti sterilniji. Da je istra uzela bod, ne bi bilo nezasluženo.
  • Crusades1986
    9.5k
    prasičko pun bizarnosti danas. Za Oršića kaže da je okružen sa 4 igrača Osijeka (i njemu se na svakom uglu pričinjava provincijski klub iz Mađarske kao nekima ovdje), pred kraj prvog poluvremena kaže nadam se da su Dinamovi igrači ponijeli krampone, za Livakovića rekao da se zove Lovro, Stojanović je postao Stojković, etc...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Legenda kaže da Prasicko i dalje tvrdi da nije crveni..
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Potkrijepi onda, daj nam snimku, jel taj start kažnjen, jel sudac možda sam rekao da smatra da nije niti faul ili da nije vrijedno kartona?
    Nema svaki sudac isti kriterij, neki imaju strožiji neki lakši, možda je dobio dojavu VAR sobe za pregled i vratio im odgovor da smatra da nema govora tu o većem faulu?
    jp23

    Pa imaš sažetak utakmice na YouTubeu, kanal HNTV, čak imaš i analizu suđenja prošlog kola od sudačkog kontrolora.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam zadovoljan na kraju. Nismo nesto blistali, al bodovi su tu. Shvacam da su igraci potroseni i do kraja sezone cu bez problema gledati slabiju igru ako cemo pobjedjivati.
  • Bosna86
    11.5k
    Blazicko nema problema sa alkoholom, nego sa kockom... Lik je patoloski kockar koji je znao izgubiti vrecu para za vecer... Mamic mu je pokrio dugove kad su ga kamatari pritisnuli i ovo sad je samo vracanje usluga...
  • Crusades1986
    9.5k
    Blazicko nema problema sa alkoholomBosna86

    Da si ga samo jednom vidio na Snježnoj kraljici prevario bi se :wink:
  • Dudu
    2.6k
    Blazickov najveci problem je mozak :rofl:
  • Bosna86
    11.5k
    Ma moguće je i to... Pušenje i alkohol su logičan slijed događaja kad noći provodiš ganjajuci crno i crveno... Čovjek treba na liječenje u svakom slučaju
  • Gelipter
    3.4k
    Ja mislim da je počeo trokirati upravo zato kaj se pipa iz Međugorja polako počela zavrtati, a navike se teško mijenjaju.
  • masacusec
    3k
    Nakon totača nijednu tekmu nisu odigrali na nivou...Bodovi u prvenstvu su izvučeni na konto individualne kvalitete...Očekivao sam nakon emocionalnog pražnjenja u španjolskoj razbijanje sljedećeg suparnika, kadli ono k....
  • SAS1987
    13.2k
    Znači Blažičko puši, pije, kocka i laže u TV prenosima. Roditelji su mu sigurno ponosni :grin:
  • masacusec
    3k
    Navodno veliku lovu stavlja na zeleno :lol:
  • KlasicZg
    515
    stavlja na zelenomasacusec

    A jos vecu lovu trosi na bijelo :rofl:
  • Eduardo
    17.2k
    Ma ni prekršaj...

    giphy.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.