• db-izbjeglica
    12.6k
    Jesu ovo dva autogola?
  • Morales7
    184
    Ja bi rekao oba gola auto gol
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Sta ce biti sa drugom ekipom. Navodno Osijek i Hajdug planiraju ukinut radi troskova i ne vide svrhu. Kakva je situacija kod nas oko tog pitanja?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Dinamo ima jako puno igrača pod ugovorom.
    Ako ta dva Kima ne mogu igrati u Istri ili Slavenu onda nema razloga da ih se drži pod ugovorom. Isti slučaj sa Marinom u Lokomotivi.
    Ako Daničić, Hrvoj, Kapitanović i slični ne mogu dominirati u drugoj ligi a imaju 20, 21 godinu onda nema razloga da ih se drži.
    Ja imam osjećaj da se ti igrači drže samo da se ne bi pokazalo da se sa nekim promašilo ako nekada i negdje proigra.
  • ZGBhoy
    1.7k
    meni nije jasno kak smo mogli sjebat drugu kao ove godine
  • immerwieder
    1.2k
    dečkima se ne beži po terenu u drugoj ligi, a zamisli tek druge sezone, hašk, graba, oboj, ravnice, vinogradar i slična bojišta, neki budu molili raskid ugovora
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ni meni iskreno, ok mozemo bit losi al ovoliko da se borimo za opstanak nije mi jasno. Mis da je problem u strucu u drugoj ekipi tj makli Jovicevica, doveli Sedloskog pa ga makli, pa sad Prelec. Puno smjene!

    Mozda je vrime za Sloveniju. Tj neku ekipu u prvoj ligi tamo, da se orijentiramo slat igrace u njihovu ligu koja je sve bolja.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Mozda je vrime za Sloveniju. Tj neku ekipu u prvoj ligi tamo, da se orijentiramo slat igrace u njihovu ligu koja je sve bolja.BBB Sibenik

    Ja ne vidim logiku u tome da se ima neki klub. Nebitno gdje. Čak mi ta Slovenija i nije nešto napeta, prije bi rekao da njihova liga nazaduje i da je sve lošija. Infrastruktura im je top, ali klubovi sve lošiji, nekoć je Maribor igrao LP a sada ispada od amatera.
  • Carrasco
    4k
    Isti slučaj sa Marinom u Lokomotivi.marcio amoroso

    Tko kaže da Marin ne može igrati? Tek je došao, brzo će on u prvih 11. Taj Marin je i dalje najveći potencijal koji Dinamo ima, koliko god ga neki vamo pljuvali.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pa i Hadžić je tek došao pa igra svaku i stalno. I Lauritsen je u Dinamu igrao dok je stigao.
    Uopće ga ne pljujem i ništa mi nije mrži nego bilo koji naš igrač, ali ako sam za sebe kažeš da te Bjelica ignorirao i da si trebao igrati, a godinu poslije ne možeš igrati u klubu koji je drugoligaš ili u lokomotivi koja se bori za opstanak onda se malo zapitaj šta i kako.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Pa svi klubovi imaju nekakve filijale. Igraci nakon izlaza iz juniora moraju negdi skupljat seniorsko iskustvo. Ne mogu svi u prvu ekipu odma. Sad bija to Dinamo2 il klub u drugoj zemlji.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Pa svi klubovi imaju nekakve filijale.BBB Sibenik

    Koji svi? Ja ih iskreno malo znam sa filijalama.
  • Krizy
    35.1k
    Crveni Krizmaniću...
  • Baneki
    713
    Dva autogola Hrvoja u 11 minuta. E, moj Radobojec..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.