• The Undertaker
    4.4k
    Da. Kolega je par postova gore izjavio da je Gojak panj, pa sam komentirao ne gledajući koja je tema.
  • Krizy
    38.2k
    Ma ranije je netko komentirao za Gojaka pa je odgovorio :D
  • Krizy
    38.2k
    Mato Stanić potpisao za Široki, raskinut ugovor. Ide dalje čišćenje.
  • deda
    29k
    Znaš tko je sve riješen, Barišić i Stanić sigurno?
  • Krizy
    38.2k
    Da, njih dva su potpisali već za Zrinjski odnosno Široki a posudbe su istekle: Ghumailu, Carracedu,Jusufu i Jovicevicu.
    Ćalušić,Gogić,Grcić,Maloku su također otpisani ako se ne varam, no to nije službeno.
  • deda
    29k
    Ove godine je kadar limitiran novim pravilima HNSa, mora se to dobro odvagnuti. Nema razloga zadržavati ove starije od 22 godine po meni. Dakle, nema potrebe za igračima ispod 97. godišta.
  • Beowulf112
    301
    Sta ce biti sa korejancima??
  • deda
    29k
    Gusto je sa stoperima. Šutalo 00, Franjić 00, Gvardiol 02, taj Kim 99. Morat će odlučiti struka.
  • Dudu
    2.6k
    Ako Olimpiji treba stoper, nek uzmu Kima na posudbu da isprobaju detaljno :D

    Mislim da Gvardiol treba bit u posebnom fokusu, djeluje mi da bi mogao bit igračina.
  • deda
    29k
    Vjerujem da će upravo nabrojena četvorka biti stoperi u drugoj momčadi + Čuić.
  • Krizy
    38.2k
    Čalušić, Mikulić (25), Vasilj(24), Jurilj(23), Vecaj, Božić, Jurić, Anić, Džijan (22), Miklić, Maloku, Soldo(21)
    Većini istječe ugovor, možda eventualno Soldo dobije još priliku negdje na posudbi al mislim da su svi za otpisa..
  • Dudu
    2.6k
    Soldo je na posudbi u Finskoj, u KuPsu... Tamo je u toku sezona, odigrao već 9 utakmica za njih i njemu ugovor vrijedi do 2022.-e
  • Kwedi
    3.8k
    Vasilj u Olimpiji
  • Krizy
    38.2k
    NAC Breda bi se uskoro mogla pojačati jednim mladićem iz zagrebačkog Dinama. Riječ je o Mateju Šanteku, 19-godišnjem veznom igraču koji je od veljače ove godine postao igrač B momčadi Modrih. Inače je riječ o djetetu Rijekine škole, a u Zagreb je stigao iz slovenskog Rudara iz Velenja.
  • SAS1987
    13.8k
    Vasilj ce biti veliki gubitak za evropske ambicije dinama :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.